КЪРТИЦАТА 2 : РАЗТЪРСВАНЕ

  • 48 624
  • 1 190
  •   1
Отговори
# 1 185
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
НОВА ТЕМА

Понеже днес в нашата къща сме мнооого именници ( аз , ММ , дъщеря ни , моята сестра и неговата сестра ) ще ви почерпя виртуално .
И честито на всички празнуващи от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 1 186
  • София
  • Мнения: 3 818
Теста
На 11:33 Гери казва име. Аз на първо слушане чух Георги, а след това чувам Евгени сякаш. Не мога да преценя какво казва.
Евгени чувам

# 1 187
  • Мнения: 4 255
Маааале,гледате ли Жените говорят?Гергана каза,че Русев я е свалял,говорил и че ако не бил жене,тя била човека към когото щял да се ориентира. Shocked Играла е с Евгени.Именно Русев,по време на рекламите й е казал да играе с него.
Красавице,ще вземеш да се окажеш права  Thinking

# 1 188
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След помиярското изпълнение на Гергана, когато се напи, изобщо не мога да ѝ вярвам за каквото и да е.
Редактирам след като и аз гледах какво каза Гергана.
Еми ето че и тук не малко хора изкривяват думите.
Никъде Гергана не каза, че Емил Русев я е свалял. Да правиш комплименти, аз не го разбрах като сваляне.

Последна редакция: нд, 13 апр 2014, 13:29 от Лилянa

# 1 189
  • Мнения: 4 418
 Joy Joy Joy забавно

Огромна разлика е да направиш комплимент, както точно Русев и направи след номинацията от публиката, съвсем друго да я "сваля".  Rolling Eyes

# 1 190
  • Мнения: 338
Моите фаворити са Виктория и Сано, много симпатични. А  Бориса и Ивайла  ще ме изкушат да си наруша принципите и да им пратя по 1 смс . Каменов разбра ли се какво пак го е ядосал Боби по време на рекламите?
Peace +1

Общи условия

Активация на акаунт