Руал травел - мнения ?

  • 22 015
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
Имаме намерение да пътуваме през май с тази фирма .
Бихте ли дали мнение, относно качеството на услугата на Руал травел  .

Благодаря предварително !

# 1
  • София
  • Мнения: 356
 Пътувала съм с Руал и нямам никакви забележки. Организацията на екскурзията беше много добра и изпълниха всичко според предложената оферта. Мои близки също бяха на тяхна екскурзия и са доволни. 

# 2
  • Мнения: 2 501
И ние за майските празници заложихме на тях. Ще ни е за пръв път.

# 3
  • Мнения: 13
Два пъти сме пътували с Руал с автобус и не смятам да потретим. Първият път беше до Будапеща и Виена, м.Май 2013 с екскурзовод Асен. Като пристигнахме във Виена се оказа, че нямаме резервация за хотела, в който ни закараха и тепърва се търсеше друг вариант => настаниха ни около 23 часа. Допуснахме, че е станало недоразумение този път и решихме Август 2013 да пътуваме до Париж и замъците по Лоара. Екскурзовод беше Елка. Повярвайте ми доста пъти сме пътували организирано, но толкова некомпетентен и неорганизиран екскурзовод не сме срещали във всяко едно отношение. Освен това екскурзията беше едно постоянно препускане, изключително малко свободно време навсякъде, настаняване в покрайнините в хотели 1 мах 2 звезди с общи бани и тоалетни на етажа...и т.н. Добре че местата, които обиколихме и видяхме бяха неописуемо красиви.

За съжаление Руал Травел не отговарят на иначе високото им реноме като ТА и ние не бихме рискували да пътуваме повече с тях. Дано при вас всичко да е наред и да си изкарате чудесно.

# 4
  • Мнения: 2 501
Оли, надявам се самолетните им екскурзии да са по-добре организирани. Летим до Прага, няма да обикаляме други градове.

# 5
  • Мнения: 13
Кей, дано  Praynig  Прага е приказна - за нея съм писал тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448751.msg26037212#msg26037212 . Весело изкарване!

# 6
  • Мнения: 0
Благодаря на всички , които бяха така добри, да ни дадат съвет !
Ще пътуваме до Рим от 1 до 5 май.
Дано да нямаме проблеми .

# 7
  • Мнения: 2 501
Дано, после да споделиш мнение как е за Рим, колебаех се Рим или Прага, но не можахме да се свободим от 1 май, та остана Прага. Ние сме от 2 до 6-ти. Приятно и безпроблемно изкарване!

Оли, благодаря за мнението. Напоследък съм нещо романтично настроена, мисля, че Прага ми подхожда на настроението.  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 356
 Приятно пътуване и престой в съответните дестинации на anildi и Кей!

 Кей, ще те помоля да споделиш впечатления след завръщането от Прага, защото точно там много ми се ходи напоследък и имам желание да организирам едно пътуване за нас половинката през есента.

# 9
  • Мнения: 2 501
Inanna, разбира се! 

# 10
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте! Планирали сме  автобусната екскурзия с Руал травел до езерото Бодензее, остров Майнау и Баварските замъци през м.юни. Ако има пътували по тази програма може ли да споделите впечатления. Тази екскурзия  ми е мечта от доста време и се надявам да се събере група. Много агенции я предлагат, но ние се спряхме на Руал, дано избора да е правилен.

# 11
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте! Планирали сме  автобусната екскурзия с Руал травел до езерото Бодензее, остров Майнау и Баварските замъци през м.юни. Ако има пътували по тази програма може ли да споделите впечатления. Тази екскурзия  ми е мечта от доста време и се надявам да се събере група. Много агенции я предлагат, но ние се спряхме на Руал, дано избора да е правилен.

Преди 2 години ходих на тази тяхна екскурзия, екскурзовод ни беше Боряна, много слънчева, приятна, компетентна и организирана... Доволна съм и от нещата, които видях, аз лично не съжалявам!

# 12
  • София
  • Мнения: 24
Aredhel, благодаря!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 714
И ние сме пътували с Руал до Париж и замъците по Лоара. С Елка. Организиран и компетентен екскурзовод. Да не говорим, че всичко френско е в кръвта и. Хотелът беше на 5 мин от Монмартър, малък е, ама за екскурзия-става. Не може ли по-подробно за това, което ви се е случило, Оли , че така не става много ясно. На нас ни стигна времето за всичко. Да не е била някоя къса програма?
С Асен сме пътували до Швейцария. Също сме много доволни. Спокойно, с достатъчно свободно време.
Никога не сме имали проблеми с настаняването.
Обикновено 10 дни преди заминаването се знае хотела в който ще се настаните, в повечето случай и доста преди това.
Били сме и на "Цяла Скандинавия" -Дания, Швеция, Норвегия + Прага-една от незабравимите ми екскурзии.
Също само Прага-нямам забележки. Винаги има и "бонуси" , освен програмата, която се изпълнява повече от стриктно.
Някои хотели търпят критика, напр. че са малки, не в центъра, но както се казва за тези пари и това е много.   Peace

# 14
  • Мнения: 34
Здравейте,
Хареса съм една екскурзия с тази агенция до Виена, Прага, Будапеща и Братислава. Ако има някой ходил на такава екскурзия моля да сподели мнение.

Общи условия

Активация на акаунт