Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 10

  • 83 696
  • 738
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 5 999
Позволих си да пусна новата тема аз Heart Eyes пожелавам,много успешни процедури на всички и много, много сбъднати мечти  bouquet

http://www.agselena.com/

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 368
 Дано се напълни новата тема с нови положителни тестчета Praynig
 Лично аз съм в очакване,8 ден след трансфер на 3 дневни ембриони.Почесват ме ръцете вече за тестовете Laughing

# 4
  • Мнения: 53
успех на всички newsm30

# 5
# 6
  • Мнения: 74
Успех на всички момичета   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 69
Запис! Късмет на всички от мен!!!!

# 8
  • Мнения: 2 615
Запис и от мен! Дано новата тема ни донесе само положителни тестове! Hug

# 9
# 10
  • Мнения: 291
Усхех и от мен момичета:)

# 11
  • Мнения: 35
Здравейте,
аз съм пациентка на д-р Минев.Вече получих заповедта и другия месец трябва да започнем процедурата.С отстранени тръби съм и с един яйчник Sad .Досега на прегледите винаги съм имала 5 фоликула. Искам да пиша всичко, което ми се случва, за да е в помощ на други, които сега тръгват по този път. Както аз черпех инфо от вас,плачех и се радвах с вас. Пожелавам УСПЕХ на всички ни.

# 12
  • Мнения: 35
В момента пия:
- DHEA 50мг(поръчвам от silabg.com 60 капсули за 17лв. на HayaLabs) 3 сутрин 1 вечер
-Pregnacare plus omega 3 (витамини)след хранене 1 таблетка и 1 капсула - 29 лв. една кутия стига    почти за месец
-Тромбо ASS 100mg (за разреждане на кръвта)по едно на ден струва около 2 лева
 
Д-р Минев каза, че другия месец ще започна и трибестан в по-големи дози. Сега трябва да правя имунологични и цитогинетични изследвания. Попитах мога ли да ги направя другаде, но д-ра беше категоричен, че трябва да са в Селена.Ще започна с имунологичните,които до колкото знам струват около 350 лева.

# 13
  • Мнения: 2 615
В момента пия:
- DHEA 50мг(поръчвам от silabg.com 60 капсули за 17лв. на HayaLabs) 3 сутрин 1 вечер
-Pregnacare plus omega 3 (витамини)след хранене 1 таблетка и 1 капсула - 29 лв. една кутия стига    почти за месец
-Тромбо ASS 100mg (за разреждане на кръвта)по едно на ден струва около 2 лева
 
Д-р Минев каза, че другия месец ще започна и трибестан в по-големи дози. Сега трябва да правя имунологични и цитогинетични изследвания. Попитах мога ли да ги направя другаде, но д-ра беше категоричен, че трябва да са в Селена.Ще започна с имунологичните,които до колкото знам струват около 350 лева.
Здравей, аз също пия Pregnacare, но от Pregnacare Original и е без Омега 3 струва около 12-13лв., а отделно съм си купила да пия Омега 3 и така ми идва по-евтино.

# 14
  • Мнения: 425
И от мен  wavey
Някой да е правил скоро инсеминация на естествен цикъл ?Чудя се първо дали си заслужава и горе долу каква е цената.Направих цветната снимка,тръбите са уж проходими ,но дясната тръба има някакъв малък сак .Лявата е идеална,но левия яйчник не овулира или поне много рядко на годината един път  Tired
ili7372 беше споменала ,че сте правила с мъжа ти някои изследвания безплатно в нашето(бургаско)ХЕИ,моля те кажи кои точно изледвания могат да се направят там .

Общи условия

Активация на акаунт