Бъдещи първокласници 2015/2016

  • 76 651
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 673
Гледам, че само набор 2008 си няма тема в новия подфорум "Набори".
Май е крайно време.  Laughing

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 09:55 от AnMary

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Ето ни и нас - набор 2008-ма , февруари Simple Smile
Ще е предучилищна в Детската градина.
А Вашите деца къде ще карат предучилищна - в детска градина, в училище?

# 2
  • Мнения: 10 547
Благодаря за темата, Ирина. 
Аз се примъквам в нея, защото на есен чедото е с вашите деца в ПУ, нищо че е родено в средата на 2009-та. Сега завършва първа подготвителна група в училище.

Ирина, набор 2009 са си направили анкета с въпрос къде ще учат децата ПУ- детска градина- целодневно или полудневно, училище- целодневно или полудневно

# 3
  • Мнения: 822
Иринка  Hug
Дъщеря ми е в градината засега, макар че кандидатствахме за ПУ в училище и сме в списъка на чакащите  Crazy Ще видим наесен.
Между другото заместник-директорката (на въпросното у-ще) ми каза, че мога по всяко време да я преместя от градината в училище, ако искам и има място в предучилищната група. Издавало се някакво отпусно само.  Thinking

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Май трябва да се включа в тази тема.

ПУ - в детската.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 673
Ех, че се радвам, че започнахме да пишем в тази темичка.  Hug
Касита, пуснах такава анкета.
Моарейнче,  Heart Eyes
Моят дребосък си остава в детската градина, където си е от първа група и където бяха и двамата му батковци по 4 години.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
Няма го моя отговор - не знам  Simple Smile. Все още тая надежди да я навия да отиде в ПУ в училище и да успея да я запиша... мисля, че вече е голяма за градината и в същото време е малка за първи клас - трябва й малко по-голяма самостоятелност, за да порасне, а не може да я получи в градината, но срещам твърд отпор. Искала си народните танци, руския, английския, приложните изкуства и не помня още на какво ходи в градината - ако я пратя в училище, ще трябва да ходи на частна занималня и няма как да ходи на допълнителни неща в училището, освен ако не са точно на обяд, а при нас са предимно вечер след 5 ч. Та така - имам още няколко седмици да се надявам, след което очевидно ще остане в детската.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 673
Няма го моя отговор - не знам  Simple Smile.
Вече го има.  Laughing

# 8
  • Сф
  • Мнения: 10 664
В детската ще продължим, по- удобно е за всички.

# 9
  • Мнения: 284
Привет и от мен с един младеж в детска градина. Ако си бях вкъщи, бих го записала в училище, да свиква, но нямам голям избор, така че остава в детската градина. През седмицата ще играе, събота и неделя ще учим Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 7 673
Я кажете с какво се занимават децата, освен да сладурстват.
Моят миналата година ходеше на латино-танци, английски и карате.
Тази година ходи на футбол, шах и карате. Всичко е в детската. Сега в събота ще имат мачове, а в края на месеца - изпит за колан.

# 11
  • Мнения: 10 547
Английски и народни танци- мисля, че стига.
Днес беше и откритият урок но английски- доста добре се представиха децата. Дори учудващо много неща показаха- образуваха изречение и то не предварително заучени.
Мисля тази година да запиша детето на английски във въпросната школа, но в нея самата, т.е. стандартен си езиков курс.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 517
Я кажете с какво се занимават децата, освен да сладурстват.
Моят миналата година ходеше на латино-танци, английски и карате.
Тази година ходи на футбол, шах и карате. Всичко е в детската. Сега в събота ще имат мачове, а в края на месеца - изпит за колан.
болен въпрос - ситната ходи в градината на английски, руски /безплатно/, спортни игри, приложни изкуства и народни танци, а извън градината на художествена гимнастика 3 пъти седмично по час и половина, актьорско майсторство /два пъти седмично по 2 часа/ и рисуване /един път седмично по час и половина/, иска от догодина да ходи и на пеене, ама няма да я огрее  ooooh!. Сега пак преговаряхме за ПУ в училище, отначало се нави, обаче като разбра, че няма да има допълнителни занимания заключи: Искам да ходя на представленията на групата, на английския, на народните танци и на спортните игри и да правя неща по приложното... май ще останем в детската, както си и мислех  ooooh!

# 13
  • Мнения: 10 547
Дзвер, не е толкова лошо да си останете в ДГ. Направо си ви завиждам, защото колкото и плюсове да има обучението в училище, само идеята, че ще бъдат до обяд, с всички ваканции на учениците и никаква възможност за някакво ходене през лятото, предполага поне един изцяло свободен и отдаден на детето възрастен.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
Касита, тя и сега не ходи на градина през ученическите ваканции - ето, сега ще ходи до 2-ри юни, че тогава им е представлението на групата и отива с брат си на лятна занималня. Понеже така или иначе трябва да търся нещо за големия, тя върви с него - поне да ги карам и взимам от едно и също място, че иначе се разкъсвам и не успявам, когато мъж ми е в командировка /в нашия квартал няма занимални/  Peace

Общи условия

Активация на акаунт