Голямата тема за малките масла - 8

  • 71 138
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
______Freya_______ ,благодаря за новата темичка  Hug
Аз ползвам следните масла - рициново,бадемово,авокадо,пшеничен зародиш,шипково и масло от розмарин.Редувам ги за лицето ( без това от авокадо,че нещо не ми действа добре,изпъпчва ме ) и косата.
Магнолиа,заинтригува ме с този зехтин,от къде поръчваш?  Hug

# 2
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Фрея, мерси!   bouquet

# 3
  • Мнения: 363
Мagnollia от къде си взимаш този зехтин ?

# 4
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Фрея,благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 384
записвам се ,по късно ще ви споделя какво страхотно масло открих

# 6
  • Мнения: 1 398
Благодаря за новата тема  Hug
На мен най-добре ми действа маслото от Таману, направо съм влюбена в него  Heart Eyes въпреки че трудно свикнах с острия аромат на чубрица, който има  Laughing
Иначе май се оказа, че съм си пресушила кожата с рициновото масло - не е било алергична реакция...

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Обичам маслата - ползвам в момента орехово и тиквено на Балчо - стават и за ядене и за мазане  Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Зехтина, за който писах е лично производство на един приятел. Той избира маслините каламата лично, като ги дава на малки ферми, където му пресоват студено маслините и правят зехтин. Този зехтин е уникално вкусен и мирише точно на маслина, а за тялото, лицето и косата прави чудеса.
Зехтина става по-скъп от другите видове добри зехтини, защото за производството му трябват два пъти повече маслини.
Човека продава маслини, но не и този зехтин, защото смята, че няма кой да го купи 1 л. зехтин за 20 лв. и само ние приятелите се облагодетелстваме  Joy а и той го произвежда в количества за лична употреб, за да се изконсумира за един сезон и после нов зехтин. Иначе е напълно био продукт, нещо като доматите в градината на баба Simple Smile, но без сертификат.  bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40 772
  bouquet

А от къде намирате масло от денени семки?

# 10
  • Мнения: X
Трябва да благодарим на Ели_дечкин за систематизираната информация, която направи за предишната тема,аз само я копирах. Може би за следващата ще трябва да добавим нови рецепти с ямайско черно масло например, макар че в блога на Мун, тоест Дивиана има достатъчно много информация. А и новите не си правят труда да четат, повечето направо питат,в което няма лошо де.  Grinning 
Мagnollia, много хубаво че можеш да се сдобиваш с качествен натурален зехтин. На мен лично 20лв за литър не ми се виждат много, особено за такова качество.

# 11
  • Мнения: 1 780
  bouquet

А от къде намирате масло от денени семки?

В България не съм намирала, може да се купи от тук

# 12
  • Мнения: 363
Естествено, че бих дала 20лв. за литър, стига да е наистина качествен продукт Wink

# 13
  • Мнения: 35
записвам се, благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: X
Естествено, че бих дала 20лв. за литър, стига да е наистина качествен продукт Wink
И аз си помислих същото,че те случайни и незнайни зехтини са по 16-17 лв./л в хранителните вериги,та кой не би дал 20 лв. за такъв зехтин като на приятеля на Магнолия. Peace
jazzzzy ,може ли линк за маслото от таману ?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт