2880 лв. накуп за майки-студентки - 14

  • 49 482
  • 809
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 759
МилаИванова, първо - аз до колкото разбрах от коментарите назад, ще мине малко време, преди да ти издадат акта за раждане, второ - може да родиш по-късно, трето - дори и да подадеш документите преди да е започнала уч.година, едва ли ще започнат да ти ги обработват веднага и по време на проверката в университета, вече може и да е изтекъл срока за записване и ти да не се водиш студент. Според мен е рисковано това, което искаш да направиш, но ти си преценяваш, питай и в университета.

# 511
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ, ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КАК ИЗГЛЕЖДА УВЕРЕНИЕТО, КОЕТО ВИНС-а ИЗПРАЩАТ В ОТГОВОР НА СОЦИАЛНИТЕ - ПИШЕ ЛИ ДАТАТА ОТ КОЯТО СИ ПРИЕТ , ИЛИ САМО КУРС И СЕМЕСТЪР?

# 512
  • София
  • Мнения: 276
МилаИванова, за да си сигурна,че няма да имаш проблем с отпускането на помощта, запиши си семестъра и просто после не се явявай на изпити и пак ще си прекъснеш (вярно,че ще загубиш една такса, но пък размера на помощта, предполагам, е по-голям от нея и си заслужава).

# 513
  • Мнения: 95
Здравей те момичета, искам да попитам тези, които са се записали във ВУАРР Велико Търново, Уверението ти го дават веднага при записването ли ?

# 514
  • Мнения: 37
Здравей те момичета, искам да попитам тези, които са се записали във ВУАРР Велико Търново, Уверението ти го дават веднага при записването ли ?

Да Peace, след като таксата е платена! Успех!

# 515
  • Мнения: 95
Благодаря mery_mery   bouquet Ще пътувам до В.Търново и ми е важно да разбера дали ще мога в един ден да свърша всичко или ще се наложи пак да ходя за уверението.

# 516
  • бургас
  • Мнения: 240
Оптимист !!! кога са датите за записване? Ти какво мислиш да запишеш?

# 517
  • Мнения: 593
Money 300 държавната поръчка и 370лв. платеното

да се извиня и коригирам - платеното редовно е 1200лв. (вту, софия)

# 518
  • Мнения: 95
Ще записвам магистратура там. Срокът за подаване на документи е до 31.07., а класирането излиза на 01.08 и можеш да се запишеш.

# 519
  • бургас
  • Мнения: 240
Правилно ли разбрах: магистратура във Великотърновския е 1200лв и срока е до 31.07  newsm78

# 520
  • Мнения: 486
на 30 и 31 излизат класиранията във ВТУ, на 1 и 2 са записванията, така пише в сайта.

# 521
  • Мнения: 95
Аз ще записвам във ВУАРР, филиал В.Търново, магистратурата е 590 лв., записването е до 31.07, класирането и излиза на 01.08, и започва записването.

# 522
  • Мнения: 524
здравейте, да ви попитам кога според вас е по-подходящо да запиша магистратура за дете, което ще се роди март месец - според мен сега наесен май трябва да е?

# 523
  • Мнения: 2 095
здравейте, да ви попитам кога според вас е по-подходящо да запиша магистратура за дете, което ще се роди март месец - според мен сега наесен май трябва да е?

Да , най-добре тази есен

# 524
  • Мнения: 593
 ooooh! какъв великотърновски?! в скоби пише СОФИЯ!

Общи условия

Активация на акаунт