Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-199 тема

  • 55 242
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 9 996
Здравейте!  Hug

Ринка  Hug благодаря за новата тема!  newsm51

Да я изпишем с удоволствие!  Hug



Има ли шанс да мина на старата визия на форума?  newsm78 Помогнете, ако знаете как!  Praynig

# 2
  • Мнения: 41 699
Ринка Hug,благодаря за новата тема с красиви колажи! newsm51





Линка Hugи аз търся старата визия! Peace

# 3
  • Мнения: 4 535


Няма нищо по- хубаво от жена, която прилича на жена.    -  Ален Делон

За новата тема, благодарско! Praynig

# 4
  • Мнения: 613

 ИИИИИ замириса на море  в новата ни тема


Благодаря Рина  С пожелание към теб за красиви морски залези и спомени.


Злати,Мая,Марги,Надин   Hug

Благодаря за инфото,за артистите  за новия проект на Онур.

  ЗС

 поздрав с песента от Забрадката http://youtu.be/pTwvy10mCyQ преди  ЗС

 и след това

Като гледах трея Shocked за финала и лятото ,ще ни оставят много кахърни.Вече не искам лИбов,само да ни оставят Елмер здрави и читави.



Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 20:37 от дороти 15

# 5
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Ринка  smile3525 - за новата тема


Ама...  ooooh! и аз си търся старата визия, че не знам от промяната ли...  newsm78, но все ми блокират страници и доста време вече се боря с форума / нали прегледах и старата тема.../  Mr. Green

Някой си беше пожелал клипче - ето едно малко.

Tuba Büyüküstün Bodrum'da (Pazar Magazin / TV8)

http://vimeo.com/98314572

Скрит текст:

Ванче   bouquet аз бях  Simple Smile, а Канти  Hug казва, че съм оптимист  Simple Smile

Може и да е кратичко, ама... видях Туба и другата кукла в ръце  Wink - да не си помисли някой, че мама има любимка.  Peace



Е, а сега да притичам и при комшийте, че нали има фрагман.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 195
Нова тема Laughing, с нова визия на форума  ooooh!

Рина, добре заварила в новата тема  bouquet  bouquet  bouquet 

А за новата визия нямам думи Mr. Green

И нова снимка за ваканционната тема:


Доста материали и информация остана в старата тема. Надин, Дори, Мая, Злати, Марги  Hug
Ваня,  за клипчето Hug
Дали да не си поискам и клипче от свтбата newsm78

# 7
  • Мнения: 2 116
Здравейте!




Щастливи срещи по страничките и в новата тема за всички! Hug



Благодаря за възможността им и аз!


Баги, и аз съм без думи за новата визия... Crossing Arms
Няма как, ще се свиква и с това. Wink

Хубава вечер за всички! Hug

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243


-10-последния- Беязът Гюлерджан с брадата в ''Клетва''( с Туба Юнсал и Серхан Яваш)!

По ми е познат от "Езел" бащата на Езел.

- 8 - Енис Арикан - от "Любов и наказание".

# 9
  • Мнения: 4 225
И аз да влезна в новата синя тема
Ринка благодаря ти за  поредното прекрасното кътче, което се надявам да изпишем с мерак

Ванче Hug мерси за клипчето от Бодрум. Явно всички трябва да сме оптимисти като Цвети Peace Ето на, Баги вече е започнала  Wink

И аз да пожелая успех на новия сериал на Онур Aile Bağları - Семейни връзки. Да има гледаемост дълго време. А кога ще започнат да го излъчват? newsm78

Скрит текст:


Ето каста за новият сериал с Онур. Гледала съм ги повечето актьори. Тъкмо задачка за Дороти, тя обича да търси общи сериали. Марги беше коментатор на Памуковата принцеса, сигурна съм, че едната от жените игра там.

Надин,  Heart Eyes Hug
Много ми хареса това...баш коментатор си бях... blahblah Joy

Нещо и от мен във връзка с новината от теб.

Скрит текст:
От ПП/ BEYAZ GELİNCİK- актрисата се казва Tülin Özen, беше в ролята на Мериемдже.
Силно драматична роля, с много обрати, но изиграна невероятно силно поне за мен от актрисата.
Самият сериал за мен е един от най-харесваните от мен, историята е интересна, вълнуваща, динамична е, а екипа предлага страхотни решения, много оригинални които виждам в сериали сега даже. Страхотна игра и на Еркан П. - това е любимата ми негова роля. Heart Eyes
Актрисата не съм я гледала в други нейни проекти, но сега и след тази й роля която ми подари като зрител определено ще се заинтересувам от сериала в който ще участва, а и щом и Онур е там...
май ще гледам още нещо... newsm78 Joy
Ако историята ме увлече...без мен няма да се мине. Grinning

ПП бе и лятното ми сериално забавление миналото лято. Two Hearts
В началото само мернах реклама за него по ДФ не ме впечатли много, но после, после след първите няколко епизода... #Crazy и на руски и на турски го изгледах докато го излъчваше и ДФ... Joy Joy Joy
Чудесна тема имаше и сериала тук във форума, и още по страхотни срещи в нея с много коментари за сериала, дискусии и дебати.
А аз имам и нови виртуални приятели, затова и този сериал ми е в графа- специални за мен! Hug

За Tülin Özen:
http://www.intersinema.com/tulin-ozen-filmleri/
http://www.sinematurk.com/kisi/9321-tulin-ozen/









И с Дженсел Елчин


Надин, Марги, Майя, Злати, Ваня   bouquet благодаря ви за информацията за каста на актьорите. На мен са ми познати само Онур и  Gökhan Mete /от Гюлизар/

Да се изкажа и аз за новата визия на форума - и на мен хич не ми харесва Naughty Много е голяма лентата отстрани за реклама. А и кои потребители са в темата - също ме се вижда #Cussing out

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 11
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Преди да си легна...  Wink нова снимка за мен.  Simple Smile

# 12
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро! Hug



Остава още само ден до новият и последен за сезона епизод, какво ли ще видим там  newsm78 след двата фрагмана, които ни дадоха и  Thinking дали няма да ни пуснат още нещо до тогава?  newsm78



И нещо което открих около тази вече позната ни новина



Скрит текст:
Туба Бюйюкюстюн идет по стопам Анджелины Джоли!

Туба Бюйюкюстюн стала послом доброй воли от ЮНИСЕФ и также, как известная голливудская актриса Анджелина Джоли, собирается посетить лагерь сирийских беженцев. Туба сказала, что ее цель - защита детей. « Я, как мать, но в первую очередь, как человек, горжусь тем, что участвую в таком проекте.»
Известная актриса сказала, что в Турции находятся около 400 тысяч детей до 18 лет. « В ЮНИСЕФ сейчас разрабатываются проекты по защите сирийских детей. И в них входит посещение лагерей беженцев.»
Ближнему Востоку, да и всему миру Туба Бюйюкюстюн хотела бы донести такое послание: « Мы во всем мире проживаем очень трудные дни. Мы, как взрослые люди, должны сделать всё, что в наших силах и защитить права детей. Потому что однажды и они станут взрослыми людьми.»

Хубав ден ви желая, въпреки мрачното и дъждовно време!  Hug

# 13
  • Мнения: 4 535
Добро утро и от мен! Peace
Джансел сигурно е разбрал, че новата ни тема е синя, затова си е фотнал изображението обуто в сини кециве Grinning



И поздрав за ятото от Туба в бяло:



Aз вече си пия кафето от Цвети, чакам постовете ви и желая хубав ден! Wink

# 14
  • Мнения: 9 996
Здравейте!  Hug

Не ми харесва новата визия на форума, ама кой ме пита.  ooooh! Лошото е, че не ми се пише в такъв форум.  Naughty Иначе съм почетен член!  Mr. Green



Приятен ден и дано променят нещо в този форум!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт