Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-198 тема

  • 50 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535
Добро утро, Хасретчета! Grinning



Чета и се радвам, хубави постове..!  Марги  Hug за Онур Peace
Линка, - Туба, Григор..те и за това са ми любимци, защото по някакъв начин са ме докоснали и извън професиите им. Не бих си губила времето да гледам или коментирам с лошо хора, които не харесвам.

Хубав ден на всички желая! Peace  love001

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Снощи бях така уморена от хубави реални емоции, та... не можах да се задържа дълго тук, а за писане... силите ми стигнаха само за четене и  Wink да се обадя.  Simple Smile

Но... харесаха ми нещата, които видях за Онур - кратко и ясно, без излишни задълбавания.  Peace

Ние, хората сме толкова различни и няма как да харесваме еднакво хората, чисто физически, а за характер...  Thinking как можем да съдим   newsm78 какъв е той при даден актьор?  newsm78
Та тях ги гледаме само в роли или на снимки, а в реалният им живот...? От отделни издебнати кадри, няма как да гадаем за хората или пък да ги определяме, според зодии или външен вид, нали?  Peace

Затова и аз споделям мнението на много от вас, които писахте - харесвам много Туба и щом тя е избрала Онур, значи е открила в него нейният мъж - половинката си / може би  Thinking разбиране, грижа, изслушва я, кара я да се смее и най-важното - имат си куклите  Simple Smile/. Това забелязвам аз  Simple Smile в кадрите, които виждам последните години, а и в поведението на Туба - тя направо свети, виждам я щастлива и е станала по-открита, а за ролите и... -  Thinking става все по-добра  Peace





А КПА много си го харесвам, та изобщо не забелязвам  Wink малките дефекти - наслаждавам се на историята и дори забравям, че все пак това е филм  Simple Smile

Е, стига толкова засега, а дано при вечерната ми поява да открия и...  Wink я фрагман, я нещо друго  Simple Smile

Хубав ден ви желая!  Hug

# 722
  • Мнения: 41 799
Добро утро! Hug wavey

Татяна HugЛинка HugНадин HugЦвети Hug

Аз нали съм пак баба в действие отново,снощи  и днес едва успях да ви изчета! Grinning Peace

Да не се повтарям с думи съм съгласна с мнението на Цвети! PeaceХаресвам Туба и щом тя го е избрала,значи е достоен за нея!Какво значение има кое харесвам и кое не в Онур,Туба няма да разбере! Grinning
Да се радваме на живота и да не се напрягаме излишно! Peace За Онур съм чела всичко писано по темите още от участието му в ''Аси''! Peace
Вчера аз повече слушах за играта на Гришата от коментатора и хвърлях по едно око на екрана от време на време,ако внучката позволи! WinkМного се радвах за успеха му! Peace

-Днес е Международен ден на Африканското дете-Отбелязва се от 1991г.по инициатива на ЮНЕСКО!Дали нама да видим и Туба някъде на посещение! newsm78

 

Желая ви приятен ден и спорна седмица! newsm51

# 723
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 724
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Много късмет и през новата седмица!

Поздрави за всички споделили и днес! Hug


tatiana121 приятно ми е отново! Може ли и Таня за обръщение? Hug
Сега като си споделила колко телци има около теб разбирам по-точно какво си имала предвид. yes
За това което написах за Онур, радвам се, че съм била полезна, аз така го усещам за себе си...
и не само защото е избора или съпруга на Туба. Wink

Първата ми среща /като зрител/ с него бе в ЗС- с героя му  Левент, който аз много харесвам, та от тогава си го харесвам и Онур, после прибавих и още харесване вече с другите му герои, а и продължавам да прибавям от това което чувам, чета, виждам аз, а и другите около мен/основно тук във форума/ за него извън екрана.  


Предполагам си гледала ЗС, сподели с няколко думи по нещо за героите, само като ориентация какво ти е мнението за тях.
Разбира се, ако желаеш и ти, ще ми бъде интересно! Hug





Надин, Hug newsm03 newsm51


Хубав ден и до скоро от мен!  Hug

# 725
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Марги, винаги ми е приятно да чета анализите, особено тези, за които мога да напиша "и аз". Еле пък за Левент.
Понеже се подхвана темата що за вид е телецът, особено домашният, да припомня негова характеристика, споделена тук по повод на темния телец - романтиката. Според статистиците  телците са най-романтични или поне сред най-романтичните.
http://romantics.blog.bg/tq-i-toi/2009/08/14/romantikata-i-zodiite.379856
 

Успешна нова седмица  Hug

# 726
  • Мнения: 4 236
Здравейте и от мен в понеделник Запленени от Хасрет, Аси, Филиз, Зарифе, Мелек, Елиф, и най- вече от Туба, момичета

Похапнахте ли вече ей така между другото като Елифче Wink



Марги  newsm10 много ми хареса снощния ти пост за Онур
А благодарение на теб и Баги Peace се "ограмотих" за телците. Интересни са вижданията на авторката за романтиката на зодиите.  
Цитат
-Днес е Международен ден на Африканското дете-Отбелязва се от 1991г.по инициатива на ЮНЕСКО!Дали нама да видим и Туба някъде на посещение!  newsm78
Злати Hug преди 2 дни нали излезна информация, че Туба щяла да посети лагер на сирийски бежанци. Дали няма да е днес newsm78 Защото ако беше се случило предполагам, че вече щяха да се появят снимки от визитата й там Peace

Цвети Hug и аз си харесвам КРА, въпреки, че понякога има ситуации и кадри, които ми навяват спомени за друг сериал. Но, няма как да е - не могат да измислят постоянно различни ситуации Peace А пък може и нарочно СЦ и режисьора да искат това Rolling Eyes newsm78 Независимо от всичко Елиф си е Елиф и няма как да се сбърка с другите героини на Туба Peace



Надин  Hug  прекрасна асоциация на пъстрата девойка с Хасрет thumbsup

Линка Hug и мойта сериална програма за лятото ще е подобна на твоята- първо Зарифето, после имам да доглеждам Мелек с превод и накрая ще продължа с ПЛ Peace
Татяна Hug
Ванче Hug хубава снимка на Джансел. Явно си почива активно
 Peace
Скрит текст:
Хубав ден и да ви е успешна седмицата!

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 12:41 от kanti

# 727
  • Мнения: 613


Хубав ден и успешна седмица  дами!


Злати,Надин,Ваня,Марги,Баги,Цвети,Линка,Татяна Hug


Марги,Баги,Цвети за постовете  +  1


Марги Hug и за спортните пристрастия съвпадат с мойте.

Злати,Цвети,Линка,Надин Hug ами и не трябва и да разбира  Туба  какви страсти се вихрят по адрес на нейнотот семейство.
ще ви дам един пример  Перфектният като вид и актьор Том Круз е пълна катастрофа като съпруг и баща.Ами съчуствам на съпругите му като жена.
Скрит текст:


Не трябва да се ровим в живота на хора който не познаваме лично.Представяте ли си харесваните актьори да коментират феновете си по този начин?


За съжаление  хора всякакви,вчера срещнах туйт ,по памет ,не исках да публикувам и да слагам линкове за такава помия.
"Туба сляпа ли е" Под снимкта на Онур  с двете кукли.

Ама тези хора дето пишат слепи ли са ,че Туба свети като слънце  и е щастлива точно с този мъж.


Затварям темата за себе си.На вкус и цвят приятели няма,  даже и близнаците не са еднакви.

Канти привет и на теб.

Канти и на мен ми хареса,Хасретката на Надин,Зарифето си я гледам на момента щом излезе превод.

КРА  си го гледам с огромно желание.Нали са ми двамата любимци в  един сериал.Малко  ме ядосва Йомер,ама няма идеални образи.

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 12:51 от дороти 15

# 728
  • Мнения: 4 236
Дори Hug върна ме от вратата

Цитат
Ама тези хора дето пишат слепи ли са ,че Туба свети като слънце  и е щастлива точно с този мъж.
 yes

Точно това е. Няма начин да изглежда толкова освободена и щастлива, ако не харесваше и обичаше съпруга си.  И наистина  можем да съдим за тях (за известните личности) само косвено Peace Е, ако има човек шанса да се докосне до някой от любимците си в реала и впечатленията му съвпаднат с предварително изграденото мнение за него/нея е прекрасно. yes Както се случи с мен след срещата с Туба Peace

Peace
Скрит текст:

За сега ви казвам чао до довечера

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Някой си беше пожелал клипче - ето едно малко.

Tuba Büyüküstün Bodrum'da (Pazar Magazin / TV8)

http://vimeo.com/98314572

Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 2 116
Привет и на включилите се след мен днес! Hug

Баги,  Heart Eyes
Ние с теб имаме имаме сходни посоки, е само в някои детайли сме в крачка страни, ама не толкова встрани, че да повлияе на сходната ни посока по принцип. yes
То си е от край време така, нали?  Hug

Благодаря ви на вас с Канти, Дорито, а и на останалите момичета тук за вниманието ви, така намирам и своето местенце в темата отново!   bouquet  Hug

За Онур знам ли, може и да съм повлияна от Левент, толкова ми беше естествен героя дори и с минусите си. Тез идеалните герои все ми е зор да ги разбера...сигурно щото и аз не съм идеална. Wink
А и аз съм си такава...все съм по защитите, сбъркала съм си професията май... hahaha hahaha
Добър, лош...ами всеки има право на шанс, за втори шанс, не е ли така?
И като няма кой аз все ги вземам под закрила героите от сериалите... Joy Joy Joy

Баги, а за телците и романтиката... newsm78
Знае се, че телецът е управляван от планетата Венера, за която ключовите думи са красота, хармония и любов!
ММ лично не е романтичен в общоприетия смисъл на думата, но познавам и такива дето са примери за класика в романтиката от телците, явно зависи и до всеки лично.
А и романтиката също е субективно усещане, субективна потребност да бъде една или друга.
За един е едно, за друг друго, за всеки е различно донякъде, предполагам поне.

Според мен романтиката разбирането за нея е своеобразно отражение и на самия характер, нрав на човека поне донякъде, на светоусещането му за всичко около него, на това как интерпретира света около себе си.

И пример със ЗС:
Мурат...ами и романтиката му досущ като него...полемична... newsm78
Докато Левент и романтиката му...ами друга бира дето се казва, ама и той си беше друг чешит.
С единия- мислиш и само мислиш, основно мислиш... newsm78  а с другия избираш кой от вариантите на това дето си го измислил, щото то бързо става като ти е ясно за какво точно да мислиш Wink  та само избираш това което предпочиташ за себе си... Joy

За мен в романтиката и на двамата си имаше чар, различен по своему, но в това е и част от красотата в нейната неповторимост, уникалност в тази типична специфичност която не е като никоя друга, от никого друг. Това впечатлява, това се помни не по-малко от самата емоция на непосредствената същинската част на нещо романтично което правим или получаваме. Heart Eyes




Но Мурат той си беше по мисленето...малко ли ни измъчи с нашто момиче да мислим и ний това дето той не го беше измислил даже още, ама искаше ние да го разбрали дори...  hahaha hahaha
Обаче аз и такъв си го харесвам много и него! Heart Eyes



Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 14:55 от margita9

# 731
  • Мнения: 41 799
Здравейте следобедно! Hug

Марги,Баги,Канти,Дори, wavey Hug

Ваня,благодаря за клипчето с Туба от Бодрум! Hug

И нещо от днешната преса! Peace

http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-yeni-gorevi-nedeni … 7086#.U57gi3a1fIV



# 732
  • Мнения: 4 535


Ето каста за новият сериал с Онур. Гледала съм ги повечето актьори. Тъкмо задачка за Дороти, тя обича да търси общи сериали. Марги беше коментатор на Памуковата принцеса, сигурна съм, че едната от жените игра там.

# 733
  • Мнения: 613


Ето каста за новият сериал с Онур. Гледала съм ги повечето актьори. Тъкмо задачка за Дороти, тя обича да търси общи сериали. Марги беше коментатор на Памуковата принцеса, сигурна съм, че едната от жените игра там.


Надин  Hug  ще направя едно проучване   или довечера  или утре.Само  Онур  и долу  вдясно възрастния мъж с брадата съм гледала.
Ако някой друг е гледал тези артисти да споделя.
А Памуковата принцеса не съм я гледала.

# 734
  • Мнения: 3 114
Здравейте
Радвам се ,че Онур ще снима ,и дано да  е с дълъг живот..
2.Фикрет Кушкан/ако не съм разменила имената/играеше в Златна Клетка/по БТВ го даваха/ и в петък направи финал новото му дизи  Ясак/
3тия-Толга Гюлеч -от Времето Лети/Ахмед/
Предпоследния Ибрахим Кендирджи от Мечтатели

Общи условия

Активация на акаунт