Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 7 тема

  • 131 116
  • 743
  •   2
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 4 714
Мац, повярвай ми! Излишно е да ти казвам каквото и да било. Цял ден се сблъсквам това :  как да го кажа по-леко: не приемащи чуждото мнение хора. Да не говорим, че и понятие си нямат от медицина.
Това, което съм написала, написала съм го. Това е. Ако някой го интересува да чете и пита. Ако, не - още по-добре. Хич не ми е Ок да пиша.
Още по-малко да споря в името на другите.
Но, постове като твоя, направо си "плачат" за... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Хайде със здраве! Wink   

# 151
  • Мнения: 3 826
Някой може ли да ми каже дали наистина не остават белези или по-скоро остават, но са леки драскотини?
естествено , че остават , изобщо не помислих затова ,
ако знаех за белезите , доста щях да се замисля и  да пропусна ; )

Това, което каза доцента ме притесни обаче... Възможно е образуването на подутини и хлътвания, а и след време въпреки липосукцията е възможно отново да се увеличи обема на зоната, която е била третирана... Някой би ли ми споделил опита си?

доста завоалирано ти е казал истината,
това , което наричам ''вълни'' , той го нарича подутини и хлътвания , за едно и също говорим ,
ако си виждала някое заклано прасе ( едва ли си виждала , но все пак да опитам да обясня ) , ще се сетиш как мастната тъкан ( сланината ) е плътно закрепена към кожата , няма как да се изсмуче с прахосмукачка ,
сланината ( мастната тъкан ) се надира оттук-оттам с едно остро нещо , мушнато под кожата и товага го изсмукват , понеже това подкожно надиране няма как да е равномерно и се получават тези подутини и хлътвания ,
а че ''обемът можело да се увеличи '' , о , да , не е възможно , то си е сигурно
самите те казват ,  както и аз споменах по-горе , , че местата , на които пълнеем са хормонало обусловени ( виж края на втория абзац) и това няма как да се промени с операция ...

# 152
  • Мнения: 27
Привет и от мен! От дълго време искам да си сложа силикон в бюста. Не просто искам, а е наложително, дори мисля да създам DMS кампания  Joy . До момента не съм успявала да събера нужната сума за операцията и само това ме спира. Чувам за много познати, познати на познати и т.н, които са дърпали потребителски кредит за да покрият разликите. Замислям се за нещо такова. Съветвали са ме да отида при д-р Н.Георгиев- бил много добър и държал на естетиката(както и аз). Някой има ли наблюдения върху работата му? Надявам се да не звучи нахално, но моля споделете с мен и някакви цени, за мен това е от голямо значение!

# 153
  • Бургас
  • Мнения: 6 020
А нали знаеш, че имплантите трябва да се подменят на всеки 8 години? Те не са доживот, което някои лекари спестяват.

# 154
  • Мнения: 3 826
което някои лекари спестяват.

много истина спестяват те ,  важното е бизнесът да върви ...

# 155
  • Мнения: 27
А нали знаеш, че имплантите трябва да се подменят на всеки 8 години? Те не са доживот, което някои лекари спестяват.
Да. Мисля, че всеки го знае, но не това ми бе въпроса. Все пак някой с наблюдения, препоръки, цени? Благодаря  Heart Eyes

# 156
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За липосукцията - моята приятелка я прави при Н.Георгиев, заедно с абдоминопластика. Т.е. мисля операциите не са били по едно и също време, но при един лекар. Доволна е. Не съжалява. Имала е излишни килограми и идеята е била отслабване. Неприятен момент е излишната кожа, която остава, като "на паласки". След липото дълго време е правила масажи при специален масажист (не просто в някое салонче) и може би затова няма неравности, а може и до лекаря да е  newsm78

Ултразвуковата липосукция, за разлика от класическата не ползва фреза за раздробяване на мастната тъкан. Тя се убива с ултразвук и затова няма разкъсвания, нарушени кр. съдове и т.н. Но и на мен не ми е ясно как точно става - дали пак се вкарват шишове, които пускат ултразвука, или облъчването е отвън, но пак трябва да има отвори за изтегляне на мастите. Четох в сайта на Есте Клиник, четох и обясненията на една чужда клиника ... но беше преди месец и повече може би сега не ми е в главата.

Видеото при Гала още не съм го гледала  Thinking

# 157
  • GYM
  • Мнения: 814
По въпроса за липосукцията мога да споделя собствен опит. Моята е правена преди 12 години и все още смятам, че е едно от най-добрите неща, които съм правила за себе си. Имах брич, който не се влияеше от диета и спорт и го премахнах точно с този метод. Смея да кажа, че много добре ми се получи, кожата е гладка, контурът е красив, при все че имам две бременности след това. Намирам дупето си за едно от най-привлекателните неща у себе си,е, и не само аз.  Peace Рискове има винаги, за това е най-добре човек да се консултира с въпросния лекар, ако трябва с повече от един и да прецени за сбе си. Относно ултразвуковата липосукция - моят лекар я отричаше по онова време като по-трудна за прогнозиране за краен ефект, доколкото си спомням, споменаваше и за неравности и дефекти при този метод Peace

# 158
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А ти на кой лекар  довери?

# 159
  • Мнения: 1 400
А нали знаеш, че имплантите трябва да се подменят на всеки 8 години? Те не са доживот, което някои лекари спестяват.

http://www.realself.com/question/breast-implants-replacement

# 160
  • GYM
  • Мнения: 814
А ти на кой лекар  довери?
Д-р Антон Тонев Peace

# 161
  • Мнения: 2 805
Всички спестяват информация, и не само спестяват, ако питаш директно - в изключително леки нюанси описват рисковете и много щедро плюсовете.
Всички, дори и милият д-р Николай Георгиев. Това не ги прави непрофесионалисти или лоши лекари Simple Smile

Нищо подобно, просто трябва да си продадат услугата. На всеки средно интелигентен човек му е ясно, че риск има и при най-леката интервенция.

А обаче взех да се ядосвам и притеснявам за моите топчета в устните, които не минават. Валянова ми каза масаж, да но след 20-ден ми го препоръча, когато звъня да питам защо? Отгоре на всичко не знае кога ще минат и дали, и ако не изчезнат да мина да ги махне с метода за "разграждане" на филъра. Да, ама аз съм на другия край на света. Бясна съм.

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 15:47 от Самсара

# 162
  • софия
  • Мнения: 99
Здравейте, искам да се включа по повод липосукцията.Имам две -едната в Есте Клиник ,другата при Д-р Н.Георгиев.Така да започнем с Есте-ултразвукова много модерна и резултат почти нулев.Отодох при Денкова на преглед 2008г.Платих 40лв за преглед и уточнения и си записах дата.Отидох ,легнах на леглото и с една машинка започват да те боцкат/като фотоепилация/.Резултат след 20 дни най-рано-1 см.Денкова на прегледа каза ,че ще се намали обиколката с около 10 см,цената трябваше да е около 700 лв,излезе 1000,защото се плашало на импулс/което никой не каза на прегледа/Това само за бричове /около 10 см в диаметър на всяка страна/Не смятам ,че това е моята клиника-абсолютни печалбари.
Втората при Н.Г-2011г -класическа със супер резултат.Белези има- при мен по една точка от вътрешната страна на колената,горе острани на брича и от вътр.страна при свивката с крака.Боли,но ако имаш -проблем като този -за мен си заслужава.След липото се ходи на масажи/док ми каза къде/,неравности няма.Аз съм мн доволна.Ако има въпроси с радост ще отговоря

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Привет и от мен! От дълго време искам да си сложа силикон в бюста. Не просто искам, а е наложително, дори мисля да създам DMS кампания  Joy . До момента не съм успявала да събера нужната сума за операцията и само това ме спира. Чувам за много познати, познати на познати и т.н, които са дърпали потребителски кредит за да покрият разликите. Замислям се за нещо такова. Съветвали са ме да отида при д-р Н.Георгиев- бил много добър и държал на естетиката(както и аз). Някой има ли наблюдения върху работата му? Надявам се да не звучи нахално, но моля споделете с мен и някакви цени, за мен това е от голямо значение!

   Хвърли едно око и на този форум, ако не си попадала на него досега: http://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29. Успех! Peace

# 164
  • Мнения: 8
Благодаря на всички за отговорите!

Имам питане към всички, които имат опит и информация - колко време белезите са червени, защото ако остават дълго може би най-доброто време да се прави липосукция е септември-октомври...?
 
a.l.e.n.a какво означава фреза? До колкото знам пак използват някакви тръбички, с които се изсмуква, но са значително по-малки от тези, използвани при нормалната липосукция...

ЕД сподели, мооооля те, възможно най-подробно какво представлява ултразвуковата липосукция! Защо казваш, че ефекта е почти нулев? Коя зона третира? Каква упойка се използва? Колко време се възстанови? Имаш ли белези?

Общи условия

Активация на акаунт