Великобритания - тема 53 Още е лято

  • 52 355
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • UK
  • Мнения: 2 839
И ние ще гласуваме.  Притесняваме това,  че ще трябва да ходум с детето,  а хич не ми се чака с нея по опашки.Според вас кога е по- удачно да отидем по -рано или по- късно.
Merry, честито още много да вземеш.
Ljoli успех с новата работа.

# 721
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вече съм спокойна,  че ще има гласуващи. Simple Smile
Ние ходим да гласуваме рано, към 9ч. и опашки няма. Но нали казват, че откриването на повече изборни секции е с цел избягване на опашките.

# 722
  • Мнения: 1 959
Не, не гласувам на изборите в България. За мен не е редно  Peace

# 723
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ще гласуваме. Родителите ни, роднини, голяма част от живота ни е в България и не ми е все едно как върви. Следя и политиката, така че мисля, че съм в час (за сметка на това за тукашната политика нищо не мога да кажа още).

# 724
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Не, не гласувам на изборите в България. За мен не е редно  Peace

И аз съм така.... Grinning

не става да пропагандираш как идваш за един по добър живот в УК , пък в същото време да се вълнуваш какво става в БГ. Да не говорим и че тези гласове от чужбина си ги дават на който му изнася .


Нека местните,които са направили своя избор да останат в БГ те да си определят бъдещето...дали е добре или зле няма да да се разбере от разстояние.

# 725
  • Мнения: 645
И аз си мислих така, но промених мнението си. Турците, които не живеят в страната също не би трябвало да гласуват, но го правят, а с купените гласове на циганите нещата стават още по зле. Гласувам заради роднините си, заради приятелите си, а и заради себе си. Никога не се знае. Мечтая да се върна, но в страна в която ще съм щастлива да живея. Затова гласувам и без това българите стават малцинство.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 316
Задължително ще гласуваме. Ние сме тук защото политиците направиха живота в БГ такъв. Искаме да се върнем и ще го направим. И за да стане това по скоро ще гласуваме. А и съм възхитена на инициативата, в която се включиха българите в чужнина на доброволни начала - да направим повече секции, та да може тези които са далеч от родината, но ги боли за България да дадат своят глас.
Четох наскоро някакво проучване, че зад граница живеят  над 2 милиона българи. Ако повечето  отидат да гласуват ще има много изненади в резултатите Wink и някои хора ще изгубят правото да въртят дъравата на пръста си Wink

# 727
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Задължително ще гласуваме. Ние сме тук защото политиците направиха живота в БГ такъв. Искаме да се върнем и ще го направим. И за да стане това по скоро ще гласуваме. А и съм възхитена на инициативата, в която се включиха българите в чужнина на доброволни начала - да направим повече секции, та да може тези които са далеч от родината, но ги боли за България да дадат своят глас.
Четох наскоро някакво проучване, че зад граница живеят  над 2 милиона българи. Ако повечето  отидат да гласуват ще има много изненади в резултатите Wink и някои хора ще изгубят правото да въртят дъравата на пръста си Wink

Е да де, само дето не се знае твоя глас в коя кутия ще отиде Grinning

# 728
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
не става да пропагандираш как идваш за един по добър живот в УК , пък в същото време да се вълнуваш какво става в БГ. Да не говорим и че тези гласове от чужбина си ги дават на който му изнася .
Никак не съм съгласна Grinning Не виждам и защо да не трябва да ме вълнува какво става в България.
Може би след 3, 5, 10 години без връщане, освен за ваканции, да е различно. И може би имигранти, които си знаят, че са невъзвращенци, да не гласуват.
Колкото "дават" гласовете от чужбина, толкова и тези в страната. По тоя признак само ако е, да ги пишем бегали изборите изобщо Grinning

# 729
  • Мнения: 1 959
Според мен, те са си бегали изборите изобщо, както се случва от едно 10 години насам.
Интересуваше ме какво се случва в България до едно време.
Следях пресата, участвах активно във форума на Сега, вълнувах се. Мина ми.

Аз си признавам, че го играя и обидена.
Не приемам да ме обиждат на родоотстъпничка, да ми обясняват, че нямам право на мнение кое е редно и нередно, защото аз не живея там, разбираш ли, колко ми било лесно да съм толерантна към гейове, бежанци и хора от друга раса, 'щото съм далеч...ама като дойдат избори, моят глас бил важен за същите тези хора да не ги управлявали цигани или там, когото избират циганите.

**********

И нещо съвсем странично..
Затрих стария си ФБ акаунт. Ако някой не ме намира, моля да не ме попържа, а да ми прати едно ЛС да се намерим и залюбим пак.  Flutter



# 730
  • Мнения: 479
Ще гласуваме и двамата. Виждам смисъл и смятам, че трябва да се гласува.

А и е повод за разходка до Глостър  Peace

Мери, честито   bouquet Успехи и удовлетворение ти пожелавам  Simple Smile

# 731
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Мери, поздравления и пожелания за нови успехи.

Да се похваля,че аз пък изкарах един курс за вътрешен одитор, но в компанията са само трима официални(засега), аз правя също но неофициално.Ако някой напусне, ще имам опция и предимство да се кандидатирам и при успех ще съм като Маймунка ( кой знае къде я е завял вятъра, че не е писала скоро), почти няма да се слиза от самолета.  Grinning

Хайде скачайте в новата тема...


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=803227.msg29160423#msg29160423

# 732
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Здравейте мами, живеещи във Великобритания. Имам нужда от информация за цените на пощенските услуги в страната. Ще изпращам на сина си един колет, чрез момче, което живее в Лондон. Искам предварително да му платя, но не знам долу-горе какви са цените на пощите във Великобритания. Пратката ще пътува от Лондон до Солсбъри. Благодаря предварително. Отговорът ми е необходим до утре вечер най-късно.
Отговор

Общи условия

Активация на акаунт