"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали ~ Тема 4

  • 65 953
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 974
Рокси, ще можеш ли ти да пуснеш темата, или ако има желаещ нека да каже, че вече сме на 50-та страница.

Момичета, хайде да не спорим поне в тази тема  Hug

# 751
  • Мнения: 1 130

Виждам обаче, че темата почти се изписа! 100 % това ще стане днес. В такъв случай ако някой иска може да пусне новата, а ако няма кой - аз ще го направя, но ще копирам нещата на Тереза, като ще добавя линка за темите, пък тя като се върне живот и здраве ще продължи да си прави новите теми ...  newsm10

Все пак ако някои желае - нека пусне темата ...
Hug

Рокси smile3525 smile3525 smile3525

Едно е да искаш, друго е да можеш.
Гледам, че няма кой да пусне нова тема - на теб се пада, тъкмо си се ошлайфала покрай другите.
Не се затруднявай излишно, копирай тази на Терезка, пък тя като се върне ще си  продължи.


 

# 752
  • Мнения: 238
Bandit Queen и другите момичета, извинявам се ако е коментирано и аз съм пропуснала- Има ли в България индийски ресторанти. Май бях чувала за един в София, но не знам съществува ли. Искам да пробвам всичко.

В София е пълно с индийски ресторанти- има един в Студентски град, зад Фантастико, името му е Шафран. А другият, в който съм ходила, е Гуркха, намира се в Лозенец. Много е вкусно и в двата, подходящо е за вегетарианци, има много засищащи вкусотийки без месо. Не ми харесват само десертите...  Grinning

# 753
  • Мнения: 11 766
Рокси, ще можеш ли ти да пуснеш темата, или ако има желаещ нека да каже, че вече сме на 50-та страница.

Момичета, хайде да не спорим поне в тази тема  Hug


Виждам обаче, че темата почти се изписа! 100 % това ще стане днес. В такъв случай ако някой иска може да пусне новата, а ако няма кой - аз ще го направя, но ще копирам нещата на Тереза, като ще добавя линка за темите, пък тя като се върне живот и здраве ще продължи да си прави новите теми ...  newsm10

Все пак ако някои желае - нека пусне темата ...
Hug

Рокси smile3525 smile3525 smile3525

Едно е да искаш, друго е да можеш.
Гледам, че няма кой да пусне нова тема - на теб се пада, тъкмо си се ошлайфала покрай другите.
Не се затруднявай излишно, копирай тази на Терезка, пък тя като се върне ще си  продължи.

 

Добре! Щом няма кой друг - след малко ще пусна темата. Вече така или иначе минахме 50-та страница. Пък Тереса ще си ги продължи после ...  newsm10

Зизу - не е нужно да напускаш темата! Пиши си спокойно. Същото се отнася за всички пишещи ...
Hug

# 754
  • Мнения: 11 766
Заповядайте в новата тема: smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts


Тема 5

# 755
  • Мнения: 11 766
Ето и линк за темата, която направих на Сара, Ангад, Киншук и Парул. Всеки, който ги харесва и иска да пише е добре дошъл ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves




Сара, Ангад, Киншук и Парул

# 756

Общи условия

Активация на акаунт