"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-27 тема

  • 39 572
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
 

Актьори:










Кликнете върху снимката на актьора и ще получите повече информация за него!
 

Продуцентска къща: Ay Yapım
Сценаристи: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat
Режисьор: Ahmet Katıksız
Музика: Toygar Işıklı
ТВ канал: ATV

1 сезон (13 епизода) - от 12.03.2014 год. до 18.06.2014 год.
2 сезон стартира на 03.09.2014 година с 14 епизод

 

 
Резюме:
Когато полицаят Юмер, чиято годеница се е самоубила, научава, че може тя да е била жертва на престъпление, той започва да гори от желание да научи истината. Сключва споразумение с държавата. Ще намери изгубените диаманти и в замяна на това ще научи кой е убиецът.
Елиф, която е загубила баща си при катастрофа, ще научи, че идеалният и баща всъщност е бил пропаднал мафиот, който се е занимавал с изпиране на мръсни пари. Сега тя е принудена да изкарва прехраната на семейството си и едновременно с това да изплаща дълг от 200 млн. долара за диамантите. И на всичко туй отгоре сестра й е в ръцете на лошите мъже.
Таййар, от когото са били откраднати диамантите, е решен да си ги върне обратно, дори и със цената на проливане на кръв.
Не само Таййар знае за съществуването на диамантите.
Всички тръгват по следите на ослепителния блясък, който заслепява очите.
В тази история някои ще станат роби на този блясък.
Други ще станат роби на любовта си, трети на тайните си.
Някои пък ще станат жертви на истината.
Ще има и такива, които ще робуват на амбициите си.
Превод: LiLiSy
 

Сериалът "Kara Para Aşk" в You Tube:
Сериалът "Kara Para Aşk" във facebook и twitter:
       
Сериалът "Kara Para Aşk" се излъчва всяка сряда от 20.00 часа по ATV.
Кликнете на логото на канала и изберете вашият линк!
           
Повече за сериала може да откриете тук:



Българските страници на Туба и Енгин във Facebook
 

             


             


             


             


           
Темите:
           
Родствени връзки в сериала:

           

                           
           

Добре дошли на всички фенове
на Туба, Енгин и целия актьорски състав!

Да си пожелаем интересен, динамичен и изпълнен с любов нов сезон!
Приятни минути в темата на всички, които следят проекта!  

Последна редакция: ср, 03 сеп 2014, 22:55 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 3 217
Ринка, newsm51няма много време за благодарности за новата тема-чок зор,както казват нашите. Joy Joy

# 2
# 3
  • Русия
  • Мнения: 862
Bagi, мислиш ли, че Пънар ще й стигне характера да разкрие всичко? Много се страхува, пък и семейство има. Това прекарване на кораба май ще я пречупи.

freespirit, много засукано е това с нарочното държане.  Grinning

Дааа, какво ли не измислят за да ни държат в напрежение. Това с отвличането изникна отникъде.

Защо пускат серията пак? Защото е много хубава ли? Grinning

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
    Честит нов сезон! Честита 14 серия.  Peace

 Ринка, Hug благодаря за новата къщичка!   bouquet  Да я изпишем с любов! Peace

 Браво, пак ни изненадаха СЦ. Shocked

# 5
  • Мнения: 3 217
Това с отвличането означава,че Йомер яко ги е надушил в управлението,че част от тях не са читави.

# 6
# 7
  • Мнения: 7 904
Това с отвличането означава,че Йомер яко ги е надушил в управлението,че част от тях не са читави.

даже и на брат си вече май не вярва, щом извика шефа ( сигурно ще да е от Ван) Laughing

# 8
  • Русия
  • Мнения: 862
Яяяя, много странен е сценарият. Нещо не мога да се съвзема от обратите му.
Хюсейн с второ семейство, щерка му крадла, Танер убит, на Йомер не зная да му се вбесявам или не. Какво още ще ни поднесат сценаристките?

# 9
  • Мнения: 3 114
Здравейте момичета!!
Честито Ви нов сезон,нова тема и страхотен епизод-по-добър и от игрален филм.
Всичко си беше на място, нищо не беше нарочно,нито държанието на Йомер ,нито пък "отвличането" й от него.Новия е бивш шев на Йомер ,много добър в разкритията и доверен човек .
Всички бяха перфектни ,но Специални поздравления за Туба ,в този епизод беше просто ненадмината с играта си .Всички в туитъра са възхитени  и най-вече двете критикарки .
За  сценаристките -Браво ,дано така да продължават

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 052
Това с отвличането означава,че Йомер яко ги е надушил в управлението,че част от тях не са читави.
според мен иска да я покрие за известно време , това първо трябваше да направи, когато разбра за прането.

слава богу, появи се некъв свестен шеф, че чок досадно само с началници гадняри.... Joy


Ринка  Hug
няма трей, нали

# 11
  • Мнения: 3 217
Мая,нещо не мога да разбера това дето казваш,че нищо не беще нерочно-нито държането на Йомер нито отвличането newsm78Според мен съвсем нарочно си беше-докато се изгради планът му.

# 12
  • Мнения: 41 877
Ринка, благодаря за новата тема! newsm51

СЦ успяха да ни изненадат с отвличането на Елиф, този път от Йомер! Peace

# 13
  • Мнения: 7 904
Това с отвличането означава,че Йомер яко ги е надушил в управлението,че част от тях не са читави.
според мен иска да я покрие за известно време , това първо трябваше да направи, когато разбра за прането.

слава богу, появи се некъв свестен шеф, че чок досадно само с началници гадняри.... Joy


Ринка  Hug
няма трей, нали
Спиритче, това е то ванската школа

Момичета, на мен епизодът ми хареса, бързо, без много протакане, Нил ми е чок излишна, ама нейсе. И малко повече Елмер исках...
Вели, според мен Йо си беше объркан, докато бившият - нов швф не му отвори очите.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 351
Ринка  Hug Heart Eyes Hug  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт