Нова Година 2015 в чужбина

  • 25 616
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 807
Наближава време за плануване на Нова Година  Grinning

Споделяйте мнения - къде сте ходили преди, къде обмисляте да посрещнете следващата.

# 1
  • Мнения: 611
Миналата бяхме в Хамамет-Тунис, сега обмислям за Париж, ако имаме възможност на почивни дни тогава, разбира се.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15 379
Рим за Коледа.

Мислих за Бавария или Флоренция, вероятно и Виена, но ще е Рим за поне 7 дни.

# 3
  • Мнения: 118
Има доста варианти за почивка. Лично на мен ми се ходи до Бали!

# 4
  • Мнения: 2 957
Как е в Гърция и Турция - за там има доста оферти newsm78

# 5
  • Мнения: 3 271
Ние ще празнуваме Нова година в Кушадасъ.

# 6
  • Мнения: 904
Моля ,които сте празнували Нова година в чужбина споделяйте как сте изкарали ,не само къде сте били. Бихте ли празнували пак в чужбина?
Ние за пръв път се каним да сме зад граница. За сега сме доста неориентирани . Не знам към какво да се насоча. Разчитам на някои добри ваши попадения.

# 7
  • Мнения: 807
И на мен определено ми се ходи някъде навън! Само си мисля дали вече не е късничко за добри цени на самолетни билети  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 3 271
Как е в Гърция и Турция - за там има доста оферти newsm78
Имай  предвид че ранната резервация  в повечето агенции е до 30.9.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз тази година искам да сме в чужбина за Нова Година, но наистина да си изкараме различно. Сега гледам за Испания - Барселона, Мадрид. Някакви отзиви?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 055
Аз също обмислям да посрещнем новата 2015 някъде в чужбина. По ред причини търся нещо по-близо и се ориентираме към Пролом баня в Сърбия - някой бил ли е там? Другото, което ми се върти в главата е Албания - Дуръс и ако някой е ходил ще съм благодарна за впечатления.

Иначе аз съм посрещала нова година в Турция - Истанбул и в Тунис - Хамамет, като и на двете места си направихме чудесни екскурзии, но самото посрещане на Нова година там не е празник, така че купон - каквото сам си направиш  Grinning

# 11
  • Мнения: 194
Аз вече писах в другата тема. Решили сме да посетим съседите - ще караме Нова година в Скопие  Laughing

# 12
  • Мнения: 295
Ние предпочитаме да посрещаме НГ в чужбина.Последните години ходим по-наблизо,защото взимаме и хлапето/Турция,Гърция/лТази година май сме се насочили към Белград или Букурещ....

# 13
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 330
По-миналата година бяхме на о. Тасос и сме много доволни! Бяхме в хотел Alea Beach 4*, базата е страхотна, чисто, хубаво, храната беше разнообразна и вкусна. Програмата не беше лоша, но беше организирана от българска агенция, нямаше традиционните гръцки хора за НГ. Бихме отишли отново там.

През 2009 или 2010 посрещахме НГ на о. Корфу, но от там не сме доволни нито от хотела (Pink Palace), нито от организацията. Иначе има много хубави места за посещение.

Във Виена сме били за Бъдни вечер и Коледа и беше страхотно! Не помня името на хотела, но самата атмосфера на града, украсата, базарите, всичко допринася за страхотно празнично настроение, дори и да няма сняг. Аз лично за себе си разделям градовете/държавите на зимни и летни Simple Smile В Рим например не бих отишла за Коледа / Нова година, докато Австрия, Германия, Швейцария са ми типично зимни държави. Пак казвам - това е лично мнение, не искам да засегна никого Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 3 797
Тази година сме във Флоренция, вече всичко готово. Миналата година бяхме в Туркменистан.  Simple Smile Нетрадиционна ваканция, но беше много красиво. В Ашхабад всичко беше украсено, пълно с елхи и паркове, супер чисто и никъде никакви хора нямаше /буквално само ние се разхождахме/. Чувствах се като в Ледено кралство. В центъра са забранени снимките на административните сгради.

Общи условия

Активация на акаунт