Нова Година 2015 в чужбина

  • 25 618
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 401
Ние бяхме в Букурещ в хотел Lev or.  Сами се организирахме, въпреки че явно по-сайтове е имало оферти от България. Резервирахме през bookinga.  Явно не сме догледали, но те имат две сгради едната, която се води 3* и друга 4* . Бяха ни настанили с 3*, което е отделна сграда и през зимата не е много удобно особено когато имаш новогодишна вечеря с по-ефирни тоалети. Доплатихме си, за да останем в основната сграда. Имаше българска група на които явно и на тях не бяха казали , че настаняването ще е в отделна сграда.  Crossing Arms
Новогодишното меню - храната беше вкусна. Но първите предястия, плата беше в общи чинии. Настаниха ни на маса с други хора, а първо ни питаха дали не искаме да се разделим на различни маси (при положение, че бяхме група от 6 човека) , но след мрънкане ни намериха място на една обща, като накараха други хора да станат и да се преместят  Shocked . Основното ястие и тортите поне бяха за всеки. Някои от предястията не стигнаха за всички, което не е приемливо за мен.
Имаше група от Иран. Цяла вечер пяха само техни песни, дори певец имаха. Едно виене, едно усилване на музиката. Заболяха ни главите  Sick . Очаквах да има румънска музика и щях да бъда окей с това. Отиваш в друга държава нормално е да има тяхна музика. Но да дойдат някакви от Иран и да си пеят тяхната музика при положение, че другата част от залата е само българи, не съм съгласна. Добре, че една от женичките им се развика та в края на вечерта към 3 часа пуснаха бг хора и едно момиче диктуваше на dj какво да пуска. Келнерите се стараеха да не ни остават с празни чаши също за мен това беше плюс.
Стаите бяха окей. Беше топло. Сменяха всеки ден хавлиите и оправяха легла.По принцип за каквото и да се размрънкахме на хотела се отзоваваха.  Като цяло не бихме повторили особено за тези пари и на нас ни излезе около 700 лв без пътя за двама.

# 91
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Да се отчета и аз за нашата новогодишна седмица в Берлин. Организирахме се сами, нощувахме в апартаментче, посрещнахме годината на партито на Бранденбургската врата. Температурите 7 дни бяха положителни, доволна съм от - до. Няма да споменавам колко сме изхарчили, че чак не ми се вярва и на мен с всичките барове, ресторанти и музеи ... Simple Smile Изобщо препоръчвам го Берлин като дестинация и лете, и зиме Simple Smile  Peace

# 92
  • Мнения: 32
За много години!!
Както вече писах в началото на темата, нашият избор беше Солун и ......хубавата емоция още ме държи  newsm44 . Беше чудесно - приятен, чист и топъл хотел, с много добра локация, ресторант с отговарящо на 4-те звезди на хотела обслужване и страхотна група гръцки музиканти, които просто се раздадоха  Simple Smile Не забравиха и това, че има и бг гости и ни поздравиха с Дунавското  хоро.
След това два дни се зареждахме с хубави разходки край морето, гръцки вкуснотии и слънчице.

# 93
  • Мнения: 44
Здравейте, да се включа и аз Simple Smile
Ние бяхме  в Александропулис в Astir Egnati 5* с две нощувки. Хотела ми хареса- на първа линия е на плажа, близко до центъра на града, персонала беше изключително на ниво, стаите широки и всички с гледка към Бяло море. Спа процедурите бяха включени в пакетната цена(  Валео Травел)- сауна, джакузи,парна баня, вътрешен басейн, фитнес. Само масажите се заплащаха.  Като цяло гала вечерята не беше кой знае какво но пък за сметка на това закуските и другата ни вечеря бяха супер - на блок маса. Имахме гръцки оркестър, масите ни бяха наредени според стаите и с  моичкият си бяхме само двамцата на маса. Като цяло бих  се върнала в този хотел на почивка. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 118
Нова година в Бали? Как мислите?

# 95
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Без много да мисля - стягам куфара и потеглям  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 153
Нова година в Бали? Как мислите?

Мракобесник, ние това го мислихме за миналата Нова Година, но го сменихме с друга дестинация. Тази година почивката ни е планувана за началото на декември, но пак обмисляме ходене до Бали. Вие какво решихте? Ще посрещате ли Новата година там?

# 97
  • Мнения: 118
В крайна сметка решихме да вложим парите в ремонт по стар български обичай  Laughing

# 98
  • Мнения: 5
Здравейте на всички!
Може ли някой,който е посрещал Нова година в Истанбул да сподели мнение!
Най-вече за Новогодишната вечеря!
Благодаря предварително!

# 99
  • Мнения: 1 109
Здравейте на всички!
Може ли някой,който е посрещал Нова година в Истанбул да сподели мнение!
Най-вече за Новогодишната вечеря!
Благодаря предварително!

Здравейте, преди две години посрещнахме Нова година в Истанбул на така наречената яхта. При нас беше пълен провал, натъпкани като сардели в една тясна гемийка, нищо общо с корабче, а за яхта и дума да не става. Тези които имаха вечеря в хотела бяха много доволни. Може би е важно с коя фирма ще бъдете, аз бях с Партнер травъл. Ходила съм и друг път в Истанбул и много ми харесва, просто случих на лоша организация. За това много внимавайте при избор на фирма организатор.
Може сами да си изберете хотел и ресторант, в който да бъде вечерята така със сигурност няма да има провал.
Миналата година бях на остров Карфу, самостоятелна организация и беше превъзходно, а предишната в Атина през фирма и вечерята отново беше кошмарна.

# 100
  • Мнения: 5
Благодаря за отговора и за информацията!
Аз съм се насочила към Караджъ турс,те са най-популярни,но провали може да се очакват винаги!
Проучвам и варианта за посрещане на Новата година на площада,било доста атрактивно и преди всичко без пари,защото новогодишната вечеря излиза като цена колкото цялата екскурзия!

Общи условия

Активация на акаунт