Нова Година 2015 в чужбина

  • 25 628
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
ние сме се насочили към Белград но незнам нищо за ресторантите които ни ппедлагат newsm78 някой имали мнения за ресторант River City ili Dva jelena?

В Белград не сме били в Елените, но на събора в Лесковац обядвахме в техния ресторант и всичко беше страхотно - от всичките меса, салати, бири та до музикантите на живо Simple Smile

на събора в Лясковец сме ходили и ние преди 2г. и всичко беше мн.хубаво и вкусно Laughingживи и здрави след празниците ще споделя мнения Peace

# 61
  • Мнения: 310
За първи път ще празнуваме в чужбина. Избрали сме Истанбул с вечеря на яхта. Ще бъдем 2 семейства с 10 годишни момчета луди по историята. Надявам се на хубаво време подходящо за обикаляне.

# 62
  • Мнения: 44
Galactic Voyager , може ли да се ползват услугите на агенция Аполо само за новогодишната вечер на яхта?
А някакви други предложения за новогодишната нощ в Истанбул?
Благодаря предварително!

# 63
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 818
Galactic Voyager , може ли да се ползват услугите на агенция Аполо само за новогодишната вечер на яхта?
А някакви други предложения за новогодишната нощ в Истанбул?
Благодаря предварително!

За съжаление - не. До колкото знам яхтата е собственост на Аполо и съответно те се грижат за всичко и няма издънки - с алкохол, храни и т.н.

Иначе други фирми - Бохемия - за тях това е регулярна екскурзия, всяка седмица - така че хотелите са проверени и ок. Техните програми можете да резервирате буквално почти във всяка туристическа агенция, без разлика в цената.

# 64
  • Мнения: 205
Моля тези, които са планирали Истанбул с яхта да споделят с коя фирма ще пътуват, че и аз съм се насочила към Истанбул, но ме притеснява, че винаги около празници качеството на услугите е кофти

Иначе все още се двоумим с ММ между Истанбул и Прага- второто е двойно по-скъпо, но аз и на двете гледам като на екскурзии.. Просто на мъжа ми трудно му се събират толкова много почивни дни в друго време

# 65
  • Мнения: 310
Ние ще пътуваме с Емералд за Истанбул с яхта. В по-горните постове четох, че Аполо са най-добрите в това отношение и започна да ми бъде малко притеснено дали ще няма да има издънка и да сме разочаровани

# 66
  • Мнения: 205
А Аполо някаква турска фирма ли е? Защото аз говорих с Юзит Колорс за тази оферта за Истанбул с яхта и те ми казаха,че яхтата е Семирамис 1, сайта е на турски и от никъде не личи яхтата да е собственост на бг туроператор. А в трип адвайзър четох и много хубави, и много лоши отзиви за подобен тип предложения. От сорта, че храната е кофти, че яхтата е натъпкана с хора, че спира на някакъв мост на Босфора, откъдето нищо не се вижда. Но имаше и много хубави отзиви, но явно е на късмет.

# 67
  • Мнения: 19
Момичета,някакво мнение за Нова Година в Солун,струва ли си според вас?

# 68
  • Мнения: 295
Ние сми били на НГ в Солун-НИЩО ОСОБЕНО.„„

# 69
  • Мнения: 62
Ние бяхме в Солун миналата Нова година, хареса ни и хотела /обслужването/ и града, който разглеждахме сами, защото такава беше формата на организация. Няма отворени магазини, но за забавления и ако не сте били до сега става.
Не мога да си представя /Коледа/ Нова Година /или Великден/ в Истанбул. Много красив град, и има какво да се види, но не за тези празници!

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Момичета, преди 3 години бяхме с Емералд на Яхта в Истанбул.,Яхтата те я бяха наели, имаше само българи, беше с бг ди джей и много приятно.Също и обиколихме Истанбул, много ни хареса, времето беше приказно. Спахме в хубав хотел, забележки около организацията нямам, напротив, имаше танцов конкурс на Нова година и ние го спечелихме, с него и 7дена ол инклузив в Анталия, безплатно, подарък от Емералд. Та мога ли да кажа лошо? Всеки случай не само заради това, тази НГ ми е от най хубавите. А, само забележки имахме около храната на празника, беше студена и не особено добра, но кой ти гледа.

# 71
  • Мнения: 205
мисля, че предния пост идеално описва офертата за Истанбул. Според мен също яхтите ги наемат.
Емералд казвате, сега ще ги разгледам. Май ще се засечем с някои от вас на НГ  Wink

# 72
  • Мнения: 2 978
На сайта на Аполо има снимки на яхтата - вътре много наблъскани маси / за 10 човека/  - чиния до чиния! И това , което е по чинии не ме впечатли! А място за танци пък въобще не видях  - цяла вечер на стол newsm78 И в тая връзка да попитам някой празнувал ли е на наистина голям кораб в Истанбул?

# 73
  • Мнения: 3 286
nie minalata godina biahme v kusadasa v hotel BATIHAN RESORT s avtobus za nova godina, patuvahme s avtobus , dobre mina patuvaneto, na vrashtane ni napraviha i bonus ekskurzia do izmir za niakolko chasa mnogo ni haresa za tazi cena beshe dobre, sega mislim za drugi destinacii shte potam vav agenciata za neshto interesno za tazi godina -last minet
Ние ще бъдем там.Може ли малко по подробно за хотела.Честота.анимация.Новогодишна вечеря.

# 74
  • Мнения: 44
mimi- не очаквай анимация на ниво, иначе хотела е чист и много приветлив, и персонала се държи добре с туристите от бг, това май идва от управителя бил от бг, вечерята е в ресторант само за групи от бг, бяха ни разделили на маси надписани с името на агенцията от където сме се записали, ти в коя агенция си се записала, аз ги помня от миналата година повечето фирми, някои агенции ги слагат на по лоши маси близо до музиката и не можеш да се чуеш с този до теб само викаш, но най важното е да си прекарате добре. ние се записахме и на екскурзия там ходихме до ефес и до дома на дева мария, гида беше български изселник и много информация ни даде за ефес и дева мария.
менюто също беше това което ми дадоха от агенцията преди за заминем, някъде в PC-to  го пазя ако го намеря ще го публикувам тук или на линк ако те интересува

Общи условия

Активация на акаунт