Работа по интернет

  • 26 391
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Здравейте . По цял ден съм в къщи с детето и ми се иска докато съм в майчински да правя нещо от вкъщи . Четох за разни кликове по реклами или споделяне на линкове , но понеже не съм наясно кои сайтове са истински не смея да се регистрирам . Има ли някой , който да заработва по интернет и какво ? Споделете моля .

# 1
  • Мнения: 1 907
Никога не бих повярвала на каквато и да било обява за цъкане върху реклами и банери  Naughty
Истината е, че ти трябва някакво умение- да пишеш статии, да превеждаш, да шиеш разни неща надомно...просто така, за кликове, едва ли някой би дал реални пари  Wink

# 2
  • Мнения: 1 495
Да да и на мен това ми се вижда крайно несериозно и по никакъв начин не обогатява теб самия . Просто стоиш и цъкаш . Аз за това попитах някой занимава ли се с интернет работа , но не конкретно такава .

# 3
  • Мнения: 3 020
Аз се занимавам, пиша статии и качвам конкурси и игри, но не виждам как това би ви помогнало на вас да намерите надомна работа, тъй като не аз я давам работата, а само я върша.

По-добре споделете какво умеете да вършите и какъв тип работа си търсите, проверете за подобни теми във форума, може да намерите нещо полезно като идея, което да ви насочи с какво да се захванете.

# 4
  • София
  • Мнения: 38 498
Нямаше ли такава тема и преди?
Аз също работя от вкъщи, в момента съм в търсене на следващия ми проект.

# 5
  • Мнения: 3 020
Нямаше ли такава тема и преди?
Аз също работя от вкъщи, в момента съм в търсене на следващия ми проект.

Ми аз всеки месец попадам на такава тема и всеки път обяснявам едно и също май Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 495
По принцип съм счетоводител , но нямам достатъчно знания и опит , за да върша това вкъщи . Прекъснах работа заради майчинството , а тъкмо бях започнала да навлизам в работата . Общо взето това е  . С езиците - владея френски и английски на средно ниво .
Ми аз всеки месец попадам на такава тема и всеки път обяснявам едно и също май Simple Smile
Мдам , попаднах на една такава тема , но нищо полезно не научих от нея за това реших да пусна нова с по - актуализирана информация .

# 7
  • Мнения: 3 020
По принцип съм счетоводител , но нямам достатъчно знания и опит , за да върша това вкъщи . Прекъснах работа заради майчинството , а тъкмо бях започнала да навлизам в работата . Общо взето това е  . С езиците - владея френски и английски на средно ниво .
Може да пробвате в сайтовете за фрийлансъри, там има малки и по-лесни задачи в различни области, но конкуренцията е доста голяма. Сайтовете са на английски, но не е трудно да се справите с регистрацията и кандидатстването.

# 8
  • Мнения: 1 495
Може да пробвате в сайтовете за фрийлансъри, там има малки и по-лесни задачи в различни области, но конкуренцията е доста голяма. Сайтовете са на английски, но не е трудно да се справите с регистрацията и кандидатстването.
Разгледах няколко сайтове за фрийлансъри , има много възможности наистина , но някак си не мога да си представя как аз бих могла да водя примерно счетоводство на фирма от чужбина при положение  , че законово всичко е различно , както и примерно съпруга ми да прави проекти свързани с работата му .

# 9
  • София
  • Мнения: 38 498
Достатъчно много фирми в българия търсят външен счетоводител.

Аз днес се пробвах за един проект в Одеск.

В Предприемач изпълнителите дават ужасно ниски цени. Направо ме е яд на тия хора.

# 10
  • Мнения: 1 495
А само предприемач ли е бг сайта за фрийлансъри?

# 11
  • София
  • Мнения: 38 498
Има един freelance.bg.
Но там има много малко обяви. Т.е. - почти няма.

# 12
  • Мнения: 403
Ако толкова ви се работи в нета, направете си блог на блогер ( блогспот). В него може да публикувате ваши рецепти, идеи за здраве и красота. Ако владеете чужди езици блога ви може да е на чужд език. Монетизирайте с Google Adsense, Етаргет. Пускайте линкове от блога си във ФБ. Туитър, Гугъл +. Може да се ориентирате към афилейт програмите и да продавате какво ли не. За всичко обаче се иска постоянство   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 593
Прави ми впечатление, че в предпиемач.бг цените са направо смешни. Говоря за авторски статии. Виждала съм оферти за регистрации в над 50 форума и пуснане на още два пъти по толкова постове за 10-20лв #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 38 498
Ужасно ниски са. Взимат се по 3-4 лв на страница. Като се има пред вид, че реално 5-7 се смята за доста ниска цена.

Общи условия

Активация на акаунт