"Цветовете, булката и кармата" ~ Индийски сериали и традиции ~ Тема 6

  • 49 117
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Викаш да се концентрирам Hug
Ама как да се концентрирам в 20 минутна серия newsm78.  Много гадно било да чакаш развитие. Друго си е със скрола... hahaha hahaha hahaha
Ъф корс! Party Party Party
Ама като сме я докарали до тука...ше си налегаме парцаляка... hahaha hahaha

# 736
  • Мнения: 1 130
Викаш да се концентрирам Hug
Ама как да се концентрирам в 20 минутна серия newsm78.  Много гадно било да чакаш развитие. Друго си е със скрола... hahaha hahaha hahaha
Ъф корс! Party Party Party
Ама като сме я докарали до тука...ше си налегаме парцаляка... hahaha hahaha
Зиз Hug гледам, че сме на 50-та страница, а Тери не е пуснала нова тема. Викам да взема да дремна малко, че направо съм  Sleeping
Лека мац  Hug

# 737
  • Мнения: 139
Викаш да се концентрирам Hug
Ама как да се концентрирам в 20 минутна серия newsm78.  Много гадно било да чакаш развитие. Друго си е със скрола... hahaha hahaha hahaha
Ъф корс! Party Party Party
Ама като сме я докарали до тука...ше си налегаме парцаляка... hahaha hahaha
Зиз Hug гледам, че сме на 50-та страница, а Тери не е пуснала нова тема. Викам да взема да дремна малко, че направо съм  Sleeping
Лека мац  Hug

Здравейте! Бубулина благодаря, че се върна във форума. Днешната серия на булката беше много интересна. Какво ще направи Васант сега след като вече знае за Маавир ще го приеме ли като негов баща?

# 738
# 739
  • Варна
  • Мнения: 276
Зизунче, Hug Heart Eyes благодаря ти, сега вече ми стана ясно! какви ли не сценарии ми минаха през главата, а то какво било! е, браво на Калинка! добре е постъпила жената! и сега като почнат едни драми около Васант...горкия!

Бубулинка, Hug Heart Eyes Hug

аз вече се отказах май да гледам Кармата, не съм гледала две серии,  нарочно, просто нямам нерви! ТЪПАся като я видя и полудявам, хем грозно, хем тъпо, хем малоумно!

# 740
  • София
  • Мнения: 1 180
   Заповядайте в новата тема!!!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804919.new#new

Общи условия

Активация на акаунт