Тема Незабравима (Unutulmaz) 250 ,"Emanet"

  • 29 488
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829


НЕЗАБРАВИМА
ПРИКАЗКАТА ЗАВЛАДЯЛА СЪРЦАТА НИ!






С участието на:
Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Ърмак Черен, Синем Йозтуфан, Нихат Алтънкая,
 Алийе Узунатаан, Хакан Ванлъ, Айлин Арасъл, Мерт Явузджан, Гьозде Мукавелат  и др.






Музика: Kıraç, Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Guler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Unsal, Ihsan Aydın, Mujdan Kayserli
Продукция: ATV 2009









Музикални песни с превод:
 

Колекция от клипове на:
Бобояна   Ради   Розовка  
Бгхелп






Епизоди (АТВ) с български субтитри,
благодарение на: Росисан, Г-жа Броненосец, Ади, Милена, Рекси, Деря Джамбазова, Т.Трайкова, Златна рибка, Леман и Ина Иванова




54/1   54/2   54/3   54/4   54/5   54/6   54/7   55еп.    
56/1   56/2   56/3   56/4   56/5   56/6   56/7   57еп.   58еп.     59еп.     60еп.   61еп.   62еп.   63еп.   64 еп.   65 еп.   66 еп.   67 еп.   68 еп.   69 еп.   70 еп.   71 еп.   72 еп.   73 еп.   74 еп.   75 еп.   76 еп.   77 еп.   78 еп.     79 еп.     80 еп.     81 еп.   82 еп.   83 еп.   84 еп.   85 еп.   86 еп.   87 еп.            
88 еп.    89 еп.   90 еп.    



Нов проект "Emanet"
с участието на  Özlem Yılmaz




"Детектив  Мемоли"




 С участието на: Emre Kızılırmak , Цzlem Yılmaz,
Burcu Esmersoy, Hilal  Uysun

Режисьор: Tayfun Gьneyer
Продукция: TNT 2011
Епизодите до момента



ФИЛМОВ ПРОЕКТ  
с участието на  Özlem Yılmaz и Volkan Keskin
Karaoğlan
 






"Kaçak"
с участието на  Özlem Yılmaz
Официална страница на сериала





"Adını Kalbime Yazdım"
с участието на  Serhan Yavaş







Tема 234      Тема 235      Тема 236       Тема 237       Тема 238    Тема 239      Тема 240     Тема 241          Тема 242          Тема 243               Тема 244               Тема 245             Тема 246            Тема 247               Тема 248          
 Тема 249




Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 19:22 от Слънчогледка Яваш

# 1
  • Мнения: 3 203


Деска безкрайни благодарности  lovekiss lovekiss lovekiss txtloves

# 2
  • Мнения: 914
Ето ме и мен в новата тема  Hug

Бай Ганьо браво бе много оригинално е това.

Лек и успешен ден ви желая незабравимковци Hug

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 213


Деси, благодарности за новата темичка!  love001

Бганьо, надявам се твоят вирус да се е уплашил от пламенната ти Муза! Дано!!! fingerscrossed smile3501 newsm10 "О,банко" е супер хрумване!!!
Благодаря на всички момичета за преводите, за следенето и подсказките, и най-вече за обясненията! newsm51
Приятен следобед, незабравими!

# 4
  • София
  • Мнения: 13 623
Деси, огромно благодаря за това, че не спираш да се грижиш за темата, която ни събира и обединява!  newsm51 smile3501

# 5
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Emanet - 7 epizod, 1 fragman


http://vbox7.com/play:940ffbc544

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 213
https://www.facebook.com/video.php?v=750714884995251

7ep. 1 fragman: /от гръцки фен-клуп/

З - Става нещо странно! Нещо, което не мога да контролирам. Не съм готова за това!
Ф- Губя се в дълбочината на очите й, когато ги гледам! Когато е до мен, сякаш се променя света.
З - Това е любов. След това ще започнем нов живот, живот без скръб и огорчения.
Бащата - Трябва да забрави всичко за него/ предполагам Халил/. Нищо не криеш от мен, нали? Ако криеш и го науча, горко ти!
Е - Не, татко! Честно!
Е/ към З/- Обичам те, Зилал! Остани с мен, стани моя жена!
/ и тя припада на гърдите му/

Дааааа, от двамата Зилал първа схваща какви са чувствата й към Фърат. Умна, образована, попила от свободния свят в Истанбул...съвсем друго тесто от това на Козаклъ. А те се готвят да я пречупят?!

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 21:09 от winona

# 7
  • Мнения: 315
Ето ме и мен в новата тема! Hug Hug Hug Hug Hug
Благодаря на Деси за това ,че ни е подготвила чудесна юбилейна тема!
Пожелавам на всички ни да изпишем още 250 теми!Да бъдем заедно и в  500 -та  тема!

Проекта на Йози да е успешен ,за да ни събира пред мониторите, а Батко скоро да ни зарадва с нов проект, по - успешен от НИС!!!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

За Деси!


Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 23:44 от migi_megi

# 8
  • Мнения: 315
Благодаря на Ваня и Вени за фрагмана на руски и за неговия превод!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
---------------------------------------
Бай Ганьо пред таланта ти мога само да замълча! newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 9
# 10
  • Мнения: 315

Красавица е нашето момиче,как няма Фърат да се влюби в нея!! Heart Eyes hahaha Heart Eyes Heart Eyes
------------------------------------------------------------
Добро утро и от мен! Hug Hug Hug Hug Hug
Вени благодаря за кафето! Hug Hug

-------------------------------------------------------------
Рейтинга от вторник!
1. Kucuk Aga / Маленький начальник - 6.49%⬇
2.Kacak / Беглец- 4.26%⬆
5. Доверие / Emanet- 3.96%⬇
33. Курт Сеит и Шура / Kurt Seyit ve Sura - 1.52%⬇
 #Crazy #Crazy #Crazy
Не мога да повярвам ,че имаме такава преднина пред "Курт и Сейша"

# 11
  • Мнения: 315
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Султан също е много красива!


Да си призная още не съм гледала епизода подробно!Чакам превода от рускините.Иначе Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 12
  • Мнения: 3 203
Меги дано проекта на Йозито надмине и Качак интересно  newsm78 дори и в продължението на този екшън сериал  #2gunfire #2gunfire #2gunfire той не отстъпва челни позиций защо ли  newsm78 тези хора не знаят ли ,че  по хубаво от любовта няма както се пее в някой песни прави любов а не война  Hugно съседите не за първи път доказват ,че за тях това не важи важното е да има  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и там в този сериал останаха ли герои или има нови звезди на хоризонта . Thinking За да съм по достоверна сега ви поствам един незабравим тандем за да ви допринесе много настроение  през днешния ден и да ви зареди с много позитивна енергия. Hug Heart Eyes


Лека и спорна работа !
Скрит текст:
Момичета снощи се правих на компютърен специалист /като политиците  ни всеки работи това което не му е работа/ цяла вечер инсталирах разни ми ти програми и така и не успях да направя нищо от домашните компютри нито един не ми показва емотиконите за ползване дори вашите да не говоря пък ,че и тези на профилите липсват като тръгна да пиша дори помощните за снимки,клипчета ,шрифтове и т.н. няма нищо показват ми се само в едни правоъгълни прозорчета където нищо не се показва  ooooh! ooooh! ooooh! моля ако някой може да ми помогне да ми пише .Много е изнервящо и ако не се справя само ще трябва да търся някой специалист .Май някой от домашните любимци нещо е изтрил  ама никой не си признава  Hug

# 13
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Скрит текст:
Момичета снощи се правих на компютърен специалист /като политиците  ни всеки работи това което не му е работа/ цяла вечер инсталирах разни ми ти програми и така и не успях да направя нищо от домашните компютри нито един не ми показва емотиконите за ползване дори вашите да не говоря пък ,че и тези на профилите липсват като тръгна да пиша дори помощните за снимки,клипчета ,шрифтове и т.н. няма нищо показват ми се само в едни правоъгълни прозорчета където нищо не се показва  ooooh! ooooh! ooooh! моля ако някой може да ми помогне да ми пише .Много е изнервящо и ако не се справя само ще трябва да търся някой специалист .Май някой от домашните любимци нещо е изтрил  ама никой не си признава  Hug

Преди време имах проблем с изображенията и го оправих с това, но не знам какъв браузер ползваш.

Скрит текст:
АКО НЯКОИ ОТ СНИМКИТЕ НЕ СЕ ВИЖДАТ
Ако Mozila ти е на български от лентата  с меню избираш ИНСТРУМЕНТИ, след това от падналото меню избираш НАСТРОЙКИ. От новия прозорец които се появява избираш СЪДЪРЖАНИЕ.  Ако пред АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЖДАНЕ НА ИЗОБРАЖЕНИЕТО няма отметка се слага такава. След това се щтраква върху  ИЗКЛЮЧЕНИЯ  и се отваря нов прозорец. Във полето САЙТ  не трябва да има блокирани такива затова се ПРЕМАХВАТ САЙТОВЕТЕ и ЗАТВАРЯ СТРАНИЦАТА.

# 14
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 12:58 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт