Спирала за мигли - 9 тема

  • 65 019
  • 738
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Спирала за мигли - 9 тема  Hug

Добре дошли!  Peace







Предпочитате ли определен тип четка?



Бихте ли ползвали апликатори, за да пробвате различни четки?



Дискусия и споделен опит за серуми за мигли - от това мнение до края на темата Simple Smile




Стари теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Последна редакция: чт, 09 окт 2014, 22:59 от a.l.e.n.a

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аленка, благодаря за новата тема.   bouquet  bouquet  bouquet

Аз пък да питам коя ви е любимата спирала за обем.  Whistling Whistling Whistling

# 2
  • Мнения: 31 198
Предпочитам четка с косъм. Peace
Любимита ми спирала за обем и въобще е Льо Волюм Шанел. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 10 310
Аленка, благодаря  Hug

Предпочитам силиконови четки, но любимата ми спирала за обем е с четка с косъм  Thinking

# 4
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
 Hug Добавих линк към дискусията за серумите за мигли. Ако има други полезни дискусии, връзки и т.н.  за добавяне - кажете - не съм следила предните теми и няма идея  Peace

Любима спирала за обем - Pupa Vamp:


Не малко оплаквания има, че е суха. Аз я ползвах с максимайзер и може би затова не съм имала проблем със сухота  Thinking, ползвах я до край  Peace

Добър обем ми прави и Ле Волюм на Шанел - водонеустойчивата, но тя повече ме впечатлява с извиването, което прави Simple Smile И за успешен обем при моите мигли трябва хубаво да остъргвам туша по гърлото на флакона  Peace

# 5
  • Мнения: 29
На мен страхотен обем ми прави 2-та стъпка на Буржоа  Heart Eyes

# 6
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
В момента въртя три спирали - Диор Iconic нормална и водоустойчивата + Ле Волюм на Шанел, която купих  под влияние на мненията тук. Със сигурност няма да повторя Диор нормалната, защото следобед ми прави черна черта под долните мигли.

За обем определено Ле Волюм много ми допада.

# 7
  • Мнения: 2 497
Може ли някой, които е ползвал Ле волюме на Шанел и тази на ХР  lash queen feline blacks да  ми ги сравни?

# 8
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Гласувах за силиконова четка. Любима спирала - Annayake.
Тази спирала на Too Faced започва много да ми се набива на очи, но не съм я срещала из магазините. Може би ще я изпробвам следващия път,   да видим дали е така, както пише на опаковката  WinkPeace
Апликатори ползвам, когато пробвам спирали, но ако няма консултантка наблизо доста се мотам, докато намеря правилния.

# 9
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328



Аз гласувах за четка с косъм,иначе това е моята любимка и номер 1 вече 5 години Heart Eyes

# 10
  • България
  • Мнения: 3 621
Записвам се, да науча малко повече за спиралите, защото нещо не мога да попадна на сполучлива.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз харесвам повече четка с косъм, но съм попадала и на добри силиконови - на Максфактор напр. са ми много добре силиконовите четки Peace
В момента ползвам Ле волюм на Шанел, но мисля да разнообразя и с някоя от спиралите на ХР Simple Smile

# 12
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
За мен лично е много важно консистенцията и състава на самата спирала-да се маха лесно,а не да ти травмира и свали половината мигли,то вярно , че зависи и от дегримъора,ама има някои спиралки много коварни и брутални в това отношение.

ХР отговаря на всичките ми изисквания:
-Изключително постигане на желан ефект-обем+дължина+оформяне
-Четката позволява много гъвкаво и приятно нанасяне
-Не се рони,маже,слепва и на изхода на деня е в перфектен вид
-Състава е чудесен,не дразни дори и чувствителни очи
-На мен ми стига за точно 4 месеца при ежедневно ползване

# 13
  • Мнения: 35 968
за мен няма значение дали е с косъмчета или силиконова, искам ефект - всякакъв  Mr. Green
обем, удължаване, да не прави черно под очите, да се чисти лесно ...

# 14
  • София
  • Мнения: 4 752
Нямам предпочитания за четка, важното е да дава обем, да извива и да е наситено черна  Grinning

Най-успешните ми покупки са Chanel Le Volume и Dior Show Overcurl. И двете правят идеални мигли при мен, а Диора още с първото нанасяне. При Шанел първите няколко седмици ми е твърде течна, но после става невероятна и е супер икономична.

Направи ми впечатление, че Лореал и МаксФактор спиралите ми свършват за около месец и половина, два, а Шанела ползвам 6 месеца и изхвърлям и все още има. Преди не бяха така неикономични  Thinking

Сега обмислям да пробвам ЕЛ Sumptuous Extreme.

Общи условия

Активация на акаунт