Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 3

  • 36 252
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Нага:

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Гаруда:

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев


Островът на прокудените:

Росен Вангелов
Светлин Занев - изгонен от племето Гаруда

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 08:31 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: 4 740
Благодаря за темата   bouquet Peace

# 2
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Бебе, благодаря за труда!   bouquet
Обаче искам да те помоля да се потрудиш още малко.

Мисля, че е коректно да извадиш Занев от ГАРУДА и да отбележиш, че си седи самотен на тоя Остров. Както изглежда, ще имаме "ефекта Мартинов" пак и отново.
Поне да се вижда, какво се случва с този играч.
Щото последното, което може да бъде казано за Занев в момента е, че е член на ГАРУДА.

# 3
  • Мнения: 4 594
И аз си мислех нещо подобно, Мяч. Може би ще го отделя сам на Острова на прокудените. Само че ако се случи така, че някой го победи в близките епизоди, няма да мога да редактирам. А и винаги има възможност участникът на този Остров да се мени често и съответно информацията бързо да става неактуална, но все пак ще е по-коректно да го отделя, предполагам. Hug

# 4
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Да, има шанс да го изгонят, но все пак ще го изгонят от острова, не от племето.

О, виждам, че си го направила. Благодаря! (Пък и винаги можеш да помолиш модовете да редактират, ако го победят и друг остане на острова.  Flutter)

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Добро утро!
Благодаря за темата. Гласувах за Ралица.

# 6
  • Мнения: 4 594
Отделих го вече. Flutter

Скрит текст:
А и ако може да се вярва на спойлерите, няма да ми се налага да я обновявам информацията за него. Mr. Green

# 7
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Видях, редактирах се, благодаря пак!  Simple Smile

# 8
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Благодаря за темата   bouquet

Глас за Ралица .

# 9
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
И аз гласувах за Ралица.. Няма да съжалявам за нея и май за когото и да било от Гаруда,с изключение на Финдо. Симпатичен ми е. С удоволствие бих му сготвила някоя и друга манджичка..  Whistling  Flutter

# 10
  • Мнения: 7 779
на мен пък не ми харесва Агонцева  Laughing

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
на мен пък не ми харесва Агонцева  Laughing

И на мен.
Като се замисля, май е по-добре тя да си ходи преди Ралица.

# 12
  • Мнения: 3 125
Мерси за новата тема!

В старата тема се коментираше , че участниците имат по много храна. А може би им я дават , за да не ходят да си търсят сами , защото е опасно . Може би затова се стигна и до извънредният съвет.  newsm78

# 13
  • Мнения: 7 779
да не си мислиш ,че са наели охрана да пазят участниците ? и ако е толкова опасно дали щяха да провеждат там състезанието ? ако се опасяваха от тези неща щяха да ги забутат на някакъв необитаем остров.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 580
Предполагам, че ще изгонят Ралица, но съм забравила вече някой имаше ли гривна за два гласа?

Общи условия

Активация на акаунт