Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 3

  • 36 305
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
И откъде на Финдо тази гривна, че нещо вече им изгубих края, след като Данка го би? newsm78
Финдо победи Надя в играта с клетките - същата, с която Занев отстрани голямата Силвия. Еп.11 е било това - сега проверих. Това беше май втората игра в победната поредица на ГАРУДА, затова не му се е налагало да я ползва досега / не са ходили на съвет оттогава.
Гривната на Силвето балансираше неговата. Но сега нея я няма.
Аз затова се учудих, че Ралица не игра с/у Йорданка. Реално на тях с Ива гривната им е много по-нужна. В момента Агонцеви + Финдо имат 4 гласа.
След изгонването на Силвето, Ива и Ралица + Бърканичков са в много неизгодна позиция. Дори и да привлекат Митко на своя страна, могат да постигнат само равенство на гласовете.

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 12:08 от мячик

# 31
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Благодаря, Мяч. Hug

# 32
  • Мнения: 5 624
:
Скрит текст:
Бърканичков, Ива и Финдо нямат огърлици.  Може да я вземе пак Агонцева.


Скрит текст:
Или Ралица.
И откъде на Финдо тази гривна, че нещо вече им изгубих края, след като Данка го би? newsm78

Скрит текст:
Дано да е Ралица, че предпочитам Агонцева да си тръгне  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 20 203
Гласувах за Ралица, пък да видим какво ще стане.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 808
И аз гласувах за Ралица, но няма да се разсърдя ако си тръгне Агонцева.

# 35
  • Мнения: 116
Като се замисля най-добре е да бъде изгонен Бърканичков, за да може след това Светлин да го отнесе като куцо пиле домат в дуела за оставане. Някои ще кажат, че и Ралица и Ива са също врагове на Занев... то това е ясно, но в действителност лекето Бърканичков предаде Светлин, докато за Кирилова и Пранджева беше ясно, че ще гласуват против него и най-вече селянката Ралица, която непрекъснато го нареждаше и му показваше средни пръсти. Все пак, добре че Занев, подобно на Мерлина (която беше в конфликт с Йордана) запази самообладание и не падна на нивото на истеричката Ралица, че иначе можеше да се стигне дори и до бой, което щеше да означава моментална дисквалификация за Занев. Агонцев също ще е вкусна закуска за Светлин, но се съмнявам да бъде изгонен. По-скоро Бърканичков е най-добрия вариант, защото той е един от играчите, които са застрашени на съвета.

# 36
  • Мнения: 9 247
И аз гласувах за Ралица, но няма да се разсърдя ако си тръгне Агонцева.
И аз,и аз Grinning

# 37
  • Мнения: 6 819
Благодаря за новата тема.  Hug

За изненадата за Гаруда - мисля, че ще имат гост, който може и да поостане 2-3 дни.  Thinking Това вече сме го гледали (в предишния сезон Ива имаше някаква награда и като бонус гост - Светла Димитрова, Дренски също беше гост - тогава награда имаха две кокошки (забравих кои бяха), после го обсъждаха и малко подиграветелно говореха за него, доколкото си спомням).

За победата на Нага - имаха по-добра стратегия. Както каза Митко "в тази игра има две стратегии", проблемът на Гаруда беше, че нямаха план "Б" - като видяха какво правят Нага, трябваше по-бързо да се преорентират и да направят като тях. Но това е играта.

За Йори - на мен ми прилича на една участничка в американския СВ (негърка, мисля, че беше мед.сестра, участваше и в сезона "Фенове срещу звезди"). Тя много лукаво се промъкна до края, но не спечели, защото го играеше "злодей". И някой от другите ако се усети да я дотика до края със себе си, със сигурност ще спечели. Засега Ваня се е ориентирал към коалиция с нея, да видим докъде ще я докара.

От Гаруда май Ралица ще си замине.  newsm78 Да видим Занев как ще я посрещне.  Mr. Green

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Цитат
По-скоро Бърканичков е най-добрия вариант, защото той е един от играчите, които са застрашени на съвета.
Аз не съм чула да се споменава името му, защо да е застрашен?
Да е изненада? Не вярвам, Диана беше готова да загубят заради това да изгони Ралица........
По-скоро ако не ги обединят той е следващият.
Цитат
За изненадата за Гаруда - мисля, че ще имат гост, който може и да поостане 2-3 дни.   Това вече сме го гледали (в предишния сезон Ива имаше някаква награда и като бонус гост - Светла Димитрова, Дренски също беше гост - тогава награда имаха две кокошки (забравих кои бяха), после го обсъждаха и малко подиграветелно говореха за него, доколкото си спомням).
Дренски или Жоро Костадинов примерно.Или пък Нели.....

# 39
  • Мнения: 116
За Светльо не знам кой е най-желания противник, но аз искам да видя СБЪРКАНичков заедно с него на Островът на прокудените. Интересно ще ми бъде как Занев ще го посрещне, пък и не само той, ами и Ралица, която няма да очаква изобщо подобна среща. Там дори може и да не се стигне до разговор между двамата. Дано Занев успее по някакъв начин да скрие къщата от този, който ще пристигне при него, но като гледам колибата, построена от Росенчо, тя е разположена доста напред и може да се види отвсякъде. Надявам се да не му даде възможност да се наспи нормално, да го подложи на истинско терзание и мъчение.... без да показва къде са му провизиите, за да може този, който акостира на острова, да тръгне изтощен за двубоя и да не успее по никакъв начин да се противопостави на Светлин.

# 40
  • Мнения: 116
Цитат
По-скоро Бърканичков е най-добрия вариант, защото той е един от играчите, които са застрашени на съвета.
Аз не съм чула да се споменава името му, защо да е застрашен?
Да е изненада? Не вярвам, Диана беше готова да загубят заради това да изгони Ралица........
По-скоро ако не ги обединят той е следващият.
Цитат

Може и да не му се споменава името, но кой знае... Виждали сме много хора през годините, които не са очаквали да си тръгнат, но в крайна сметка биват изгонени на съвет. Засега твърдите коалиции в Гаруда са Ива и Ралица, както и Агонцев, жена му и Финдо. СБЪРКАНичков не знам към кой се е приобщил, макар и да не съм пропускал епизод на Сървайвър, но честно казано не ме и интересува. Важното е един по един той, Ива и Ралица да си ходят и да гледам как Светлин ги мъчи на острова си, като впоследствие и ги бие в дуел.

# 41
  • Мнения: X
В началото харесвах Ралица, а Агонцева ми беше неприятна. Сега обратното, чак се учудвам на себе си, но ме кефи Агонцева.

# 42
  • Мнения: 5 750
Като се замисля най-добре е да бъде изгонен Бърканичков, за да може след това Светлин да го отнесе като куцо пиле домат в дуела за оставане.

Стига вече с тоя Занев, успокой се ще го добутат до финал. Бърканичков така е решил да си играе играта - не иска да е в коалиция със Занев. Може да не го харесва като човек или да го смята за прекалено голяма заплаха за себе си,видя, че повечето в племето са срещу и него намери удобен момент да го изгони.  При всички положения тяхната коалиция нямаше да издържи бяха по-малко. Пък и Занев ако беше по-умен да не беше им крещял като луд от първия ден, а да се беше опитал да ги прикотка на негова страна. За тази игра се иска и акъл не само сила.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 491
Явно съм изтървала визитката на Данка- има дете тая злобарка! Дано не си придава всичкия негативизъм и злоба на детето по какъвто и да е начин!

# 44
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Някой е писал в старата тема, но ще го пренеса тук, че исках нещо да коментирам...

Не знам какво сте гледали и как не виждате разликата между двата острова,този на Ники Мартинов и този в сегашния сезон?!?!??!?Ако на острова на Мартинов загубиш те връщат при племето,играеш игри за имунитет или имаш шанс да влезеш пак в някаква коалиция която да те спаси,а тук загубилият излиза директно от играта!Такъв остров е нямало досега и е нещо съвсем ново!Стоиш на острова и може да победиш 6 дуела,да загубиш 7-я и да си заминеш,това определено няма как да те прави спокоен!Наградите на племената са доста храна ,докато на острова не видяхме такива!Няма нищо общо между двата острова.Този остров беше обитаван от екстра участник за когото никой не знаеше,което също не се е случвало в наш сезон !

Ами не е така - имаше такъв остров в сезон 2. Островът, на който изпратиха Агонцев беше със същите правила - на него отиваше изгоненият от племето на съвет; играеше игра и ако загубеше, си излизаше окончателно от играта. И участниците не разбраха докрай за него, докато не върнаха Дренски, който побеждаваше всички, току преди финала.
Затова Оставащите в играта бяха бесни, че им върнаха играч, когото те вече бяха изгонили, и направиха всичко възможно да го изгонят с играта - а продуцентите почти им помогнаха като бяха дали игра, в която беше възможно да се играе "в съюз", а не чисто индивидуално.

Едната разлика този път е, че на острова имаше човек, когото останалите участници не познаваха. Другата е, че го въвеждат от самото начало и би трябвало да върнат участника от него в племето много по-рано, отколкото върнаха Дренски.

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 18:45 от мячик

Общи условия

Активация на акаунт