Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 3

  • 36 374
  • 733
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 959
Благодаря за темата   bouquet
И аз мисля, че Ралица ще си отиде, освен ако не спечели играта за имунитет.

# 16
  • Мнения: 7 779
тая като я гледам  освен за еб.я за друго не мисли. а и надали е способна да победи някой , освен ако играта не е с използване на сила.

# 17
  • Мнения: 261
Агонцева е силна като вол, видя се в играта с бутането. Всички в нейното племе са ми антипатични, така че ми е все едно кой ще си замине.

# 18
  • Мнения: X
Благодаря за темата   bouquet

Глас за Ралица .
+1

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз гласувах за Ралица.. Няма да съжалявам за нея и май за когото и да било от Гаруда,с изключение на Финдо. Симпатичен ми е. С удоволствие бих му сготвила някоя и друга манджичка..  Whistling  Flutter

1:1 с моето мнение.
Финдо е най-готиният от този сезон.
Ама нещо не си дава много зор и току виж го изритали...

# 20
  • Мнения: 31 392
И аз съм за Ралица.

# 21
  • Мнения: 5 784
Колебая се между Ралица и Агонцева. От това което ни показват нещата вървят към Ралица, но палачинката може да се обърне.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Предполагам, че ще изгонят Ралица, но съм забравила вече някой имаше ли гривна за два гласа?

Има, Йорданка  Peace

# 23
  • Мнения: 5 784
Предполагам, че ще изгонят Ралица, но съм забравила вече някой имаше ли гривна за два гласа?

Има, Йорданка  Peace

От Нага освен Йорданка гривни имат Явор и Марчо, но Ралица е от Гаруда.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Знам, че не е  Rolling Eyes Има ли останала гривна в Гаруда? Нещо ми се върти за Финдо...

# 25
  • Мнения: 14 840
Благодаря за новата тема  и аз дадох гласа си за Ралица
Но ще е интересно ако тя спечели имунитет кой ще изхвърчи

# 26
  • Мнения: 109


От Нага освен Йорданка гривни имат Явор и Марчо, но Ралица е от Гаруда.
[/quote]

Гривните на момчетата важаха за един съвет - този на Васко. В момента в Нага има само Йори, а в Гаруда по спомени само Силвето, което вече го няма.
Допълнителните гласове в Гаруда са само за Агонцев и Ива, нали? Ако са умни може и Ива да изгонят използвайки и този глас. Скоро идва обединение, а тя там е заплаха...

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 37 814
 Laughing Пълно единодушие за Ралица.
И аз гласувах за нея не защото искам да си ходи, а защото смятам, че ще я шитнат ако по някакъв начин не спечели личен имунитет. Ако продуцентите са тарикати, можеха да спретнат по-лесничка игра, за да я "облагодетелстват", за да ги видим тогава.....
Агонцев си е за гонене отвсякъде, участието му в този сезон е просто присъствие, никакво реално участие. Диана му смачка и фасон, и образ, и нсичко, което беше понатрупал като актив от предното си участие. Бърканичков и той не виждам какво и с какво допринася, освен да ръси простотии и "сУпрайЗи" ooooh! Laughing, да си ходи да си продава куфарите и да ни освободи от себе си.
Мислите ли, че наистина за Ива и Агонцев ще има по още един глас или Карамазов просто беше афектиран на съвета? newsm78

# 28
  • Мнения: 5 624
  bouquet


В анонса за следващия епизод се вижда, че Финдо има гривна за два гласа  Mr. Green
Също се вижда и , че :
Скрит текст:
Бърканичков, Ива и Финдо нямат огърлици.  Може да я вземе пак Агонцева.
Аааааа сетих се , че там си слагат огърлиците преди гласуването, значи сигурно е само за Бърканичов и Ива , защото ги даваха да гласуват и бяха без огърлица

Смешни лафчета и какво се случва в кухнята на Survivor с Христина Апостолова – в събота от 18:00 часа по bTV.  Mr. Green Mr. Green

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 37 814
:
Скрит текст:
Бърканичков, Ива и Финдо нямат огърлици.  Може да я вземе пак Агонцева.


Скрит текст:
Или Ралица.
И откъде на Финдо тази гривна, че нещо вече им изгубих края, след като Данка го би? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт