Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 2

  • 35 564
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Росен Вангелов

Нага:

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Гаруда:

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев


Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 05:15 от H0uSse_Baby

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
 Гледам предаването с интерес и се надявам скоро и Гаруда да спечели някоя игра. Мисля, че тогава ще стане по-интересна играта.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ето ме, не съм гледала Студиото от събота вечер. Ще се поправя при възможност.

Занев не ми е чак такъв дразнител и доколкото се ориентирам, ще се задържи в играта още време. Дано!

Кахайов си е все още толкоз неврачен и особен... така дочух от съгражданите му.

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 823
Нова тема - нов късмет. Кое племе мислите, че ще се раздели с участник?

# 4
  • Мнения: 3 949
Благодаря за темата   bouquet
Нямам търпение да видя какво ще стане довечера в епизода - Занев или Силвия ще спечели играта  newsm78
Този път редакторите на предаването не са ли се изпуснали да ни кажат  Joy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
И аз тук....

Да си призная тенденциозните предавания, думите и погледите извадени от контекста, които ни пускат, както и спора "За и Против Занев" ми дойдоха в повече.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако Занев остава, се надявам Силвия да не му даде победата, а да има интересна, истинска игра за оставане. Много ще е тъпо ако тя се откаже да се съревновава с него, само защото са приятели.

# 7
  • Мнения: 31 208
Благодаря за темата   bouquet
Нямам търпение да видя какво ще стане довечера в епизода - Занев или Силвия ще спечели играта  newsm78
Този път редакторите на предаването не са ли се изпуснали да ни кажат  Joy
И аз.
 Joy просто няма да повярвам ако не са.

# 8
# 9
  • Мнения: 14 830
Имаме нова тема  за кето благодаря
Очаквам епизода довечера и съвсем злобничко се надявам " Гаруда" да изгубят та да осъзнаят че само с женки дето за нищо не стават игри не се печелят

Ако пък спечелят ще обвинят Занев за всички земни грехове и провали на племето

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 823
Гаруда може и да се мобилизират. Както се видя в една от последните игри не е необходима само физическа сила.

# 11
  • Мнения: 1 557
И аз да се включа в темата.

Аз доколкото знам, Силвето е счупила крака си след Сървайвър при падане с мотор в България newsm78.

Ето ви един клип, предупреждавам, че е хубаво да спрете звука Mr. Green.

# 12
  • Мнения: 3 949
Е една статия пишеше, че все още си чака парите от продуцентите за застраховка  newsm78
И все пак от кога е тази снимка ? Те от Сървайвър са се върнали някъде март месец. Ако е от скоро снимката няма как да си е счупила в Сървайвър крака.
Другаде четох статия, че била изгонена, защото избягала от лагера, за да търси храна за племето.
А сега на кое да вярва човек  Crossing Arms

# 13
  • София
  • Мнения: 11 584
Предполагам, че днес ще падне Занев и този път Нага ще ходи на съвет, очаквам и първи изгонен от Нага да е Мерлина.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Предполагам, че днес ще падне Занев и този път Нага ще ходи на съвет, очаквам и първи изгонен от Нага да е Мерлина.

Не се хваща смисъл в написаното.

Общи условия

Активация на акаунт