Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 2

  • 35 581
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 956
Още малко остава  Grinning
Няма ли тук приятели на някой участник, за да ни каже по някоя клюка от кухнята  Mr. Green

Аз мисля, че трябва да се сменят продуцентите от следващия сезон. Някак си не им се получава на тези  Crossing Arms

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Аз мисля, че трябва да се сменят продуцентите от следващия сезон. Някак си не им се получава на тези  Crossing Arms

Според мен направо да дойдат американците да го направят. От... до.

# 32
  • Мнения: 1 432
Аз мисля, че трябва да се сменят продуцентите от следващия сезон. Някак си не им се получава на тези  Crossing Arms

Според мен направо да дойдат американците да го направят. От... до.
Това искам и аз. Така и кастинга ще се подобри. Дано сменят продуцентите и започнат да канят хора които не ги е страх да играят играта. Недоразумения като тази голямата Силвия направо съсипват формата.

# 33
  • Мнения: 14 837
Въх "Гаруда" спечелиха
Е сега никой няма да ги убеди ,че причината  за досегашните загуби не е в Занев
Макар че би трябвало да отчетат че Нага играха без двамата си най силни играчи
Но тия от Гаруда са толкова озлобени че това няма да го отразят
Макар че наистина им беше нужна една победа
Отново ще кажа браво за тактическия ход на Нага да запази Васил
Много умно постъпиха оставяйки го и по този начин си осигуряват евентуално кого да отстранят ако стигнат до съвет-един наистина слаб играч,за разлика от Гаруда които махнаха силни играчи

# 34
  • Мнения: 1 432
Какво стана, миналата седмица беше едно реване за Занев във фейсбук,че такъв "силен" играч бил изгонен, сега без него първа победа от не знам си кога Laughing

# 35
  • Мнения: 9 247
Да се запиша и аз Grinning

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Силвия да не би да остави Занев да спечели? Така ми изглежда

# 37
  • sofia
  • Мнения: 406
Силвия да не би да остави Занев да спечели? Така ми изглежда
Точно това си помислих и аз... Outta Joint Tired

# 38
  • Мнения: 1 432
Силвия да не би да остави Занев да спечели? Така ми изглежда
Няма да се учудя. Такива слаби и жалки участници са срам!

# 39
  • sofia
  • Мнения: 406
Еее стига де! Защо ги оставиха да се лигавят толкова #2gunfire

# 40
  • Мнения: 3 956
Занев за малко да се заклещи  Grinning
Радвам се, че той победи.
Не ми се вярва Силвия да го е оставила нарочно да победи, може да се е забавила, но това изобщо не е гаранция, че щеше да го победи.

Виждам Занев като следващия Ники Мартинов. Да си направи един хубав лагер сега, с люлеещ се стол, чадър и слънчеви очила, пък другите като дойдат да ги кани в мизерията  Mr. Green
Според мен следващият изгонен от Гаруда ще бъде Бърканичков. На Агонцева ѝ се иска женски отбор + мъжа ѝ.

# 41
  • Мнения: 14 837
По едно време се притесних че ще се наложи Карамазов да вика хора от екипа да развалят конструкцията за да измъкнат заклещения Занев
Не знам дали Силвия му подари победата но ако е така значи го признава за по добър.Но не ми се вярва
Имали са може би някакви уговорки да се поддържат-играе честно и почтено момичето

Натъжих се от сълзите на уж непукиста Занев.Не е срамно мъж да се разплаче ,по е срамно да си мъж под чехъл и това да го видят всички

А за следващия епизод-Ралица май започва атака срещу Агонцева

# 42
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Силвия направи един единствен опит. Не може да ме убеди, че не може да върже няколко пръта. Имаха подобна задача и под стрес се видя, че бързо може да се направи. Според мен го остави.

Занев не го виждам като Ники. Ще се възползва от това, което направи първия на острова и ще се къпе най-много и ще говори за отмъщение.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 891
Според мен Ралица гледаше под кърпата  Sunglasses

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Мен ме беше яд за грабежа и поразиите на Агонцев, но от друга страна това е игра и трябва да раздразни противника.

Общи условия

Активация на акаунт