Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 2

  • 35 583
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 751
Симпатизирам на Нага, но предпочитам те да загубят играта за неприкосновеност, за да се раздвижат нещата при тях и да видим ще издържи ли това" Всички сме приятели, никой не ме дразни". Васил го изключвам.

# 16
  • Мнения: 50
Да се запиша и аз в новата тема.
Все ми е едно кой отбор ще падне. Аз съм си за Занев.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 21
Нямам търпение да видя какво ще стане и стискам палци за Занев тази вечер, въпреки че и Силвия е много готина! Сутринта изтръпнах, когато Деси от 'Преди Обед' се обърка, че довечера ще има 'Гласът на България'  #Crazy

А гледахте ли 'Преди Обед' ? На гости бяха сървайвърите Лъчезар Ангелов, Здравко Здравков и Джина Стоева, както и част от екипа! Беше забавно и разказаха интересни истории за яденето там най-вече .

Пп: и аз се надявам Нага да загубят имунитет този път, но Мерлина да не излиза - много е секси  Embarassed

# 18
  • Мнения: 14 838
И аз за сега съм за Занев или Финдо/донакъде/

# 19
  • Мнения: 1 558
Пак изтече информация за епизода довечера ooooh!.

# 20
  • Мнения: 31 335
Пиши/те я в спойлер задължително, ако решите!

# 21
  • Мнения: 1 558
Ето статиите, в тях само не се казва, кои ще бият в игрите, иначе всичко останало е разказано, което е много дразнещо.


Чудя се, дали има някъде предишните сезони, понеже когато ги даваха не ги гледах, а сега ми е интересно да ги изгледам.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 12:55 от mishka88

# 22
  • Мнения: X
Да се запиша и аз в новата тема.
Все ми е едно кой отбор ще падне. Аз съм си за Занев.  Mr. Green

и аз така

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 20 204
но предпочитам те да загубят играта за неприкосновеност, за да се раздвижат нещата при тях и да видим ще издържи ли това" Всички сме приятели, никой не ме дразни". Васил го изключвам.
И на мен ми е интересно, какво ще стане ако паднат.

# 26
  • Мнения: 14 838
Симпатизирам на Нага, но предпочитам те да загубят играта за неприкосновеност, за да се раздвижат нещата при тях и да видим ще издържи ли това" Всички сме приятели, никой не ме дразни". Васил го изключвам.

Е да де ама ако върнат Васко и евентуално той не спечели личен имунитет ще бъде първия изгонен,така че не мога да го изключа ,защото именно заради това няма да бъде нарушен ритъма в племето и ще си останат  приятели .... за сега
Друг е въпроса ако Васко спечели имунитет.Тогава мисля че ще си замине  Мерлина

Причина- кокошките

# 27
  • Мнения: X
И аз така мисля.

Симпатизирам на Нага, но предпочитам те да загубят играта за неприкосновеност, за да се раздвижат нещата при тях и да видим ще издържи ли това" Всички сме приятели, никой не ме дразни". Васил го изключвам.

Е да де ама ако върнат Васко и евентуално той не спечели личен имунитет ще бъде първия изгонен,така че не мога да го изключа ,защото именно заради това няма да бъде нарушен ритъма в племето и ще си останат  приятели .... за сега
Друг е въпроса ако Васко спечели имунитет.Тогава мисля че ще си замине  Мерлина

Причина- кокошките

# 28
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
 Hug

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Много рано я приключихте предната тема.
Нареждам се да гледам довечера.
Да си кажа как ме дразнят с повтарянето на игрите- веднъж при двубоя на Острова, после я пускат същата игра на племената! Е, чак пък толкова ли са зле продуцентите?!

Общи условия

Активация на акаунт