Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 2

  • 35 582
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Благодаря за  темата !

Трябвало да пуснем нова тема , та Гаруда да победят  Mr. Green

Аз не мисля ,че Силвия не е играла. Все пак става дума за пари , ако не друго... едва ли доброволно ще се откаже от борбата за 100 бона . Мисля , че не е толкова лесно да се закрепят тия пръчки . И предния път Пранжева не се справи с подобна задача .

Да попитам , че нямам спомен , последните колко отпаднали участника са в крайния племенен съвет  , този , при който се прави избора за победител ? И това кога се случваше , още след края на СВ или сега ?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 891
Обикновено за финалния племенен съвет остават 9 човека,гласува се на място,а урната се отваря,когато изгледаме сезона по тв,в реално време.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Само на мен ли ми се струва, че Агонцева е вечно начервосана?!

Според мен Занев се разплака заради дълго чаканата победа. В смисъл "Нужно ли е да е в изгнание, за да се докаже".

# 48
  • Мнения: 14 838
И аз се подразних на Агонцев ,че започна да чупи нещата на другото племе но приемам че това е част от играта
Обаче ме вбесиха ония двете-Агонцева и Ралица дето крещяха като циганки от лодката
Мога да кажа  ,че Агонцева за  2 седмици успя да направи Агонцев на маймуна и на мъжът- чехльо на републиката

А Ралица ми става все по противна с поведението си .

# 49
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 055
Само на мен ли ми се струва, че Агонцева е вечно начервосана?!


С перманентен грим на устните е  Peace Аз друго се чудя , как така на никоя жена не й пораснаха космите на веждите или подмишниците ? И преди съм се питала и ми бяха казвали - ами с фотоепилация са . Е , хубаво де , ама всички ли ???

Обикновено за финалния племенен съвет остават 9 човека,гласува се на място,а урната се отваря,когато изгледаме сезона по тв,в реално време.

Благодаря за разяснението  Peace

# 50
  • Мнения: 116
Мерси за темата.

Занев.... велик човек, велик участник. За съжаление намери един истински приятел и точно срещу него трябваше да се изправи. Сълзите в очите му говорят достатъчно за това колко му е било тежко тогава и връзката между тях двамата. Не говоря любовна връзка естествено, а приятелството между него и Силвия. Жалко и за нея, че трябва да напусне. Но най-много ме е яд, че играчи като Радулова, Агонцева, Агонцев, Ралица, Митьо Бърканичков и Ива остават в играта... комбинация от лицемери, интриганти, сплетници, измамници и прочие. Силвия със сигурнност е по-достойна да спечели от тия мишки. За съжаление няма да имам възможността повече да я гледам в Сървайвър, но дано, за сметка на това, да видя в крайна сметка доброто да победи злото.

# 51
  • sofia
  • Мнения: 406
Само на мен ли ми се струва, че Агонцева е вечно начервосана?!


С перманентен грим на устните е  Peace Аз друго се чудя , как така на никоя жена не й пораснаха космите на веждите или подмишниците ? И преди съм се питала и ми бяха казвали - ами с фотоепилация са . Е , хубаво де , ама всички ли ???

Преди 2-3 предавания някои от жените бяха още с лак по ноктите- гел -лак ли що ли???

# 52
  • Мнения: 116
Надявам се доброто да победи злото, а именно да видя Светльо (няма да споменавам за кой Светльо имам предвид... то се знае за кого става въпрос - а пък онзи другия Светльо не струва за нищо, така че в коментарите си до края на Сървайвър, като напиша "Светльо", сещайте се кого визирам, а именно Занев) да си отмъсти на мишоците и да го видя на финала впоследствие.

# 53
  • София
  • Мнения: 27 311
Честита ни нова тема Simple Smile

Радвам се, че Гаруда най-накрая спечелиха, макар и без Занев на който симпатизирам. Нага все още някак си не могат да ме накарат да ги харесвам. Не знам защо, може и да стане по-нататък, но засега си оставам за сарите кучета.
Радвам се, че Светльо победи и силно се надявам да отиде в обединеното племе.
Утрешната игра за неприкосновеност си е направо от сакрално значение и мисля, че Гаруда отново ще победят, а от Нага изненадващо не Васил, а Мерлина ще си замине (надявам се).
Как може да се съмнявате в победата на един моряк и гимнастик в една такава игра в която се искат бързи и здрави ръце, умение във връзването на възли и стабилност при взимането на ключовете. Пранджева също не може да направи стабилна пръчка, явно е трудничко за жените. В една такава игра само Ники може да бие Занев, понеже бе по-сръчен от него и щеше да се справи по-бързо със сглобяването на пръчката.

Агонцев мина като хала през лагера на Нага. Беше доста брутално. Сигурно Явор много е искал да му скочи, ама няма как...  Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 27 311
Ако погледнем малко по-напред в бъдещето, единствения шанс за крайна победа на Занев е ако при обединението на племената от Нага са болшинство, иначе трудничко.
Може да стане и още по-драматично. При обединението на племената да има паритет между представителите от двете вече бивши племена и тогава Занев да наклони везните (мисля е ясно към лой лагер ще мине и с кой ще се съюзи, ами мдам няма да е Гаруда).

# 55
  • Мнения: 5 624
Скрит текст:
Ако погледнем малко по-напред в бъдещето, единствения шанс за крайна победа на Занев е ако при обединението на племената от Нага са болшинство, иначе трудничко.
Може да стане и още по-драматично.
При обединението на племената да има паритет между представителите от двете вече бивши племена и тогава Занев да наклони везните (мисля е ясно към лой лагер ще мине и с кой ще се съюзи, ами мдам няма да е Гаруда).
[/quote]
ей така ще е най-хубаво  Mr. Green
Агонцев чак в офиси ги събирал  Shocked , това не го очаквах Tired
много трогателна сцена-Силвия-Светльо...ноо няма как, такава е играта.
Според мен при загуба на Гаруда, следващата е Агонцева  Party hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 27 311
Момчентът в който Занев се разрева бе наистина много силен. Simple Smile
И не мисля, че е преиграл... Той е силно емоционален и с голямо мъжко сърце. Да си спомним как гореше за Таяк и когато неговото племе бе разбито не можа да го понесе и сам напусна съкрушен.

# 57
  • Мнения: X
Само на мен ли ми се струва, че Агонцева е вечно начервосана?!

Според мен Занев се разплака заради дълго чаканата победа. В смисъл "Нужно ли е да е в изгнание, за да се докаже".
И аз така мисля.  Peace
Голям истерик, ей! Като видях записът какво крещене е падало в Таяк навремето си мислех как аз нямаше и една секунда да го търпя. Странното е, че съм гледала всеки сезон от бг сървайвър, всяка серия, но героят Занев просто ми се е изтрил от спомените. Въобще не го помня от неговия сезон и сигурно неслучайно. Обривам се като си помисля сега колко ще слушаме за Страшния отмъстител, който ще наказва грешните и продажните!  Whistling
Иначе отбелязах с голямо учудване споменаването за срещи преди снимките, за телефонни обаждания, офиси и други такива. Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?

# 58
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?


В България newsm78

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?
В България newsm78

Да. Силвия и Занев коментираха как Агонцев правил срещи в неговия офис.

Общи условия

Активация на акаунт