Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 2

  • 35 601
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 959
Янита също потвърди в Преди обед, че понеже са се познавали от преди и са се събирали помежду си да правят коалиции.
А както разбрахме от Занев, Бърканичков също е бил в тази коалиция, но явно на острова е решил, че това няма да му е от полза  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 14 840
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?


В България newsm78


Добро утро!
Да Агонцев ги е събирал в офиса си явно
Събрал е Силвия ,Занев ,Бърканичков и Янита доколкото разбрах
Явно се е знаело кой от старите ще участват и Агонцев е започнал да прави коалиция още в България.Знаел е също много добре ,че ще участва и жена му и  тя също е била в тази коалиция
Даже Агонцев е обещал че ако се наложи ще жертва жена си  само и само да оцелее тяхната коалиция от силни играчи
Е видяхме колко държи на думата си Агонцев .За съжаление Агонцева го направи на подметка

# 62
  • Мнения: X
Според мен, това ще му изиграе лоша шега на Бърканичков. Жените са по - задружни в Гаруда, Агонцев е ясен, първо ще изгонят Бърканичков, след това другия.
Ако си беше запазил съюза със Занев, Силвия, Янита, можеха те, да изгонят Агонцева и след това Ралица и т.н.

# 63
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Включвам се и аз към темата.
От Гаруда най-много ме дразнят АгонцевИ и Ралица. Останалите се ядват. Според мен Занев не е толкова голям дразнител,а просто не желае да им играе по свирката и приема нещата твърде наивно. Искрено се радвах на победите на Нага и ми стана тъпо,че вчера паднаха. Много нагло от страна на Гаруда да им изпочупят нещата.. Rolling Eyes Ралица ме дразни с това,че е прекалено агресивна и се мисли за много силна в игрите. Нага направиха грешка като изключиха най-добрите си играчи във вчерашната игра за награда.
Относно обезкосмяването и аз се чудя как става номера. newsm78 Фотоепилацията не ги премахва напълно,а си личи,че крака,ръце и мишници са гладки и няма ни един косъм.

# 64
  • Мнения: 105
 Вчерашният епизод малко ме изненада и то не за друго, а защото тази Йори все едно нарочно прецака племето в играта за награда ... то бива флегматичност бива, но това нейното изглеждаше като все едно играе за Гаруда. Бяха и осигурили достатъчно преднина, а тя прецака всичко. Връщането на Васко си беше чист тактически ход и то добър, както някой по-горе беше писал, няма как да се лишат от него , тъй като им е необходим при евентуален племенен съвет за да го пожертват. Аз лично очаквам обаче от него да се промени след тази постъпка на племето и да се опита да се социализира с тях и да покаже повече в игрите.
 Постъпката на Агонцев беше супер простотия, не съм вярвала мъж като него да бъде толкова брутално обезличен от жена си ... не мисля, че трошенето в лагера на Нага му беше стратегия, а просто нито той нито жените бяха наясно какво целят и действаха на посоки.
 Силвия не ми беше симпатична от миналия сезон, в който участваше, но от този ми стана ... тя се показа като човек, който държи на дума и приятелство, което е похвално. Мисля, че оцени правилно шансовете си за по-нататък и реши да отстъпи на Занев в играта. Иначе тя със същата стратегия като неговата имаше много по-големи шансове, тъй като е и по-висока и по-слаба от него.
 Бърканичков се опитва да замаже предателството си като ни обяснява, че това е игра и приятелства няма, но аз си мисля, че няма нищо на света, което си струва за да предадеш близък човек, а най-малкото една игра с награда 100к. Безобразна постъпка от негова страна и незнам на какво се надява накрая при положение, че предателите всеки ги използва, но никой не ги обича.
 Днес съм за Нага в играта за неприкосновенност, защото ми е интересно какво ще направят на племенния съвет "приятелите" в Гаруда Simple Smile Вече от там с изключение на Финдо нямам хора, които да подкрепям.

# 65
  • Мнения: 14 840
Занев може и да крещи и да вика -явно е такъв характер
Ралица да не би да крещи по малко от него.Жена е все пак ,ама вика ,крещи ,псува като някой хамалин
Според мен поведението на Занев бе донякъде провокирано и от това което стана на острова
Разбрахме за уговорките.Всички са тръгнали  и в един момент се оказва че  нищо не е така както сте говорили.Виждаш хора на които си вярвал как лицемерничат ,лъжат и се отмятат от думата си
Хора които преди това са те търсили  и сте си стиснали едва ли не ръцете


Цитат
Вече от там с изключение на Финдо нямам хора, които да подкрепям.
Аз също

# 66
  • София
  • Мнения: 335
Записвам се в новата тема!
Според мен, Йори не прецака играта,а просто се опитваше да отгатне цифрите,докато Ралица едновременно с разчитането на цифрите издърпваше и летвата.По този начин разбираше,че е на прав път.
Агонцев ме разочарова с обира в другия лагер.Прекали.Ако оцелее до общото племе,не знам как ще ги гледа в очите.Спечели си врагове,а това винаги е грешния път.
Занев вчера ми стана симпатичен с емоционалността си.

# 67
  • Мнения: X
...докато Ралица едновременно с разчитането на цифрите издърпваше и летвата.По този начин разбираше,че е на прав път.
Да, много добра стратегия избра и свърши за нула време! Чак не ми се вярваше и даже реших, че й е прозирала превръзката.  Grinning  Но после всъщност се светнах какъв е печелившия номер в тази игра.

# 68
  • Мнения: 9 284
Наистина ми беше неприяно това,което напави Агонцев в лагера на Нага.
Твърде първично действа,а не се усеща,че е възможно да разчита на техните гласове,ако хипотетично стигне до края.Освен това ги нахъса.
Нашите още май не са разбрали,че не печели най-силния,а най-приспособимия и манипулативен,трябва така да си изиграеш картите,че другите да не те запомнят с нещо чак толкова лошо.В гаруда с тези предварителни коалиции направо минават като с товарен влак,без финес,без нищо.

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?
В България newsm78

Да. Силвия и Занев коментираха как Агонцев правил срещи в неговия офис.

Всъщност коментарът ми беше, че в България всичко е възможно. Дори и предварителни срещи да си правят стратегии. От което губи играта и ние зрителите.

# 70
  • Мнения: 261
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?
В България newsm78

Да. Силвия и Занев коментираха как Агонцев правил срещи в неговия офис.

Всъщност коментарът ми беше, че в България всичко е възможно. Дори и предварителни срещи да си правят стратегии. От което губи играта и ние зрителите.

Тъпо, много тъпо. Поне можеха да ни го спестят. Така се опорочава цялата идея на играта.
Агонцев се държа абсолютно малоумно в лагера на другия отбор. Пълна свиня.
Явно наистина могат да ни повлияят сценаристите, защото и на мен Занев ми стана симпатичен от последния епизод.

# 71
  • Мнения: 5 784
Честита ни нова тема Simple Smile

В една такава игра само Ники може да бие Занев, понеже бе по-сръчен от него и щеше да се справи по-бързо със сглобяването на пръчката.


Имам чувството, че си обсебен от Мартинов.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
да не вземат отново да го вкарат Ники Thinking

# 73
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Едва ли не Агонцев е събирал отбора! Не трябва ли да са тайна тези неща?
В България newsm78
Да. Силвия и Занев коментираха как Агонцев правил срещи в неговия офис.
Всъщност коментарът ми беше, че в България всичко е възможно. Дори и предварителни срещи да си правят стратегии. От което губи играта и ние зрителите.
Тъпо, много тъпо. Поне можеха да ни го спестят. Така се опорочава цялата идея на играта.
Не вярвам някой да е имал илюзии, че няма да има предварителни съюзи м/у бившите участници.  Peace
Факт е че ги е имало винаги и навсякъде, защото просто "ветераните" се познават, имат си някакви взаимоотношения извън играта и те не може да не дават отражение на стратегиите им при второ/следващо участие.
Но съм съгласна, че можеха да ни спестят позоваването на "предигровите" договорки в прав текст пред камера. А ако участниците не са премълчали, то продуцентите можеха да "изрежат" тези "признания".
Щом са ги показали, значи целта им е ясна - да "дадат наклон" на възприятията на зрителите.  Crossing Arms (Макар че още не съм я гледала серията, така че не знам какво и как точно е казано.)

# 74
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
най накрая тема 2, брадъра сме на 4-та  Mr. Green
И това е от значение, защото...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт