Искам да кажа ... (10)_10.11-16.11

  • 45 587
  • 1 227
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро. Толкова много сте изписали вчера.... докато изчета старата тема и станало време за нова Wink
Нищо особено нямам за сега за казване, но не искам да ви изпускам.

# 16
  • Мнения: 11 680
Зандали, Честит Рожден Ден   bigdance2

Моят е в петък, но вчера милУото ми подари палто  Crazy
Сега ще трябва да си самоподаря ботуши, някоя друга блузка, може и полички  hahaha

Ето моя членски внос - да видите, че съм сериозна  Mr. Green

# 17
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Лека и успешна седмица на всички!

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Зандали, присъединявам се към пожеланията си! Честит рожден ден и от мен  Hug  bouquet
На всички останали усмихната и спорна седмица.
И аз членския внос в партийната каса директно ще мина да пусна  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 17 283
Добро утро и поздрави на всички малки и големи рожденници - Зандали, бебето на Тулумбичка и майката на Мър - и ако някой съм пропуснала, се извинявам  Hug

Ринг мола ми е почти комшия, но не смятам да ходя там преди януари - да се понапълнят магазините и да понамалеят посетителите.

# 20
  • Мнения: 4 892
Янтре, беше занемарено по едно време, но приятели постоянно споделят неща от там и ми изглежда добре сега. Дано!
Успех с маршрута, нека ти отлежи и догодина ще разказваш. Отправната точка звучи чудесно  Simple Smile

# 21
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008



Ето го и моят членски внос Simple Smile

Тази седмица мога да дишам, да видим до кога. Все още в министерството си приемат/ предават властта, после пак започват да искат справки, може и същите, може и други! Пак ще гасим пожари. Толкова са ми изморени очите, снощи едва се прибрах от село. Обърках отбивката за бензиностанцията, тази, на която зареждам поне 2 пъти седмично. Тази сутрин извиках баща ми да заведе детето на градина. В тази мъгла съвсем не ми се шофира. Довечера, обаче, ще трябва. И то пак в полумрак. Гадост...
П.С.
Лиле, благодаря за темата   bouquet И да почнеш да ходиш на работа, че хората (разбирай Айс Куин и Рейбън) виж как се съмняват в теб Simple Smile

Балкана (Троянския) и на мен ми е слабост. Бабчето, мир на праха и, е от Гумощник родом. Иначе аз мое село Всичково нямам. Тук, в равната ни Добруджа, на село ходиш да сееш, копаеш, поливаш, прибираш...независимо дали си на 10 или 90 години. Моите спомени за ходене на село са свързани с много работа. Иначе сега се старая да създавам съвсем различни на дъщеря ми.

# 22
  • Мнения: 11 568
Добро утро! Peace  bouquet

Момичета,как мислите...към човек,на който не му се отдават езиците,но му се налага да ги учи-напр. в училище-как се подхожда Thinking С "фуния" ли да се наливат знанията или...колкото-толкова?
Колкото- толкова, според мен. На една съученичка много й вървяха точните науки, но записа немски в езикова да не се цепи от компанията ни. Ами, едва изкласи. Не ти ли идва отвътре, забрави!

Честит рожден ден, Зандали! Само напред и нагоре!

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На мен също ми се удаваха точните науки, но и аз записах немски в ГПЧЕ. Завърших си нормално, но и разбрах, че чуждият език не ми е силната страна и въпреки това си ми е плюс. Не съжалявам за избора си, защото точните науки пак си ги учих, особено после при висшето.

Език учех с много повтаряне и писане.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Явно така ще е...с повтаряне и писане Tired

п.п. и на мен мноого ми се пътува и обикаля.Дано тая година имаме повече време да го направим Praynig

# 25
  • Мнения: 3 867
Добър ден и хубава седмица Ви желая.
Спи ми се, ама много.
Зандали, ЧРД! Здраве и щастие пожелавам.

# 26
  • Мнения: 927
Добро утро. И аз влизам с пет лева.

ПП Темата е тематична Simple Smile. Допада ми. Но споделям мнението, че не е добре да тематизираме в тази тема. Поне не и обширно.


Честит Рожден Ден, Зандали. Жива, здрава и щастлива.
И много, много усмивки и слънце в живота.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Чакайте да ви разправям с какво се занимавам. Правя чипс. Този, който го продават е адски солен, доста скъп (кило картофи в момента е 40 стотинки) и не ми харесва вкуса на мазнината. Аз правя домашен в микровълновата. Хващам чинията, мажа с четка с олио. Режа картофа на много тънко, подсушавам със салфетка. Редя в чинията. Мажа отгоре с четката с малко олио. Сол на вкус. На 900вата стават за три минути и половина. От една чиния, два картофа на око излиза към половин пакет чипс.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, видно е, че не сме се тематизирали. Всеки си скача от тема в тема и си говори по неговата тема. Така че смятам, че няма опасност да се забием в темата за падането на тоталитаризЪма.

Шаги, много добре знаеш, че ние работим постоянно, не само, когато сме "на работа".
Докато ми е отворен форума, съм си приготвила урока за бройни системи и по-конкретно преход от десетична в двоична.

# 29
  • Мнения: 761
Плащам си членския внос
Зандали, честит рожден ден, много здраве и късмет ти пожелавам.

Искам да отида някъде ,ама и аз незнам къде.

Общи условия

Активация на акаунт