1001 НОЩ - Binbir Gece/ ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР пред камерата и зад кадър - 240 тема

  • 44 589
  • 735
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 28 161
ДОБРЕ ДОШЛИ

В

НОВАТА ТЕМА
Художественото оформление е изцяло заслуга на Лили.  newsm51 Благодаря й за старанието и вдъхновението с което е творила, за времето, което отдели и за отзивчивостта, която прояви! Много ми харесват сините нюанси, които е избрала. Simple Smile Над заглавието сложихме друг от красивите колажи на Надя.  newsm51
И аз ви пожелавам приятни и незабравими емоции с Берг, Али и Халит - семейство Ергенч, с всички новини от живота и творчеството им.  bowuu

# 2
  • София
  • Мнения: 507
Лучия, Лили, благодаря за новата и
прекрасна тема! Hug Hug Hug
Халит може би заради тази изложба
си пусна отново брадата newsm78

# 3
  • Мнения: 13 555
Прекрасна нова тема!    bouquet
Благодарна съм на Lilims за това, че още от първата страница на тази тема струи истинска,
неподправена и най-чистосърдечна обич към Халит, Берги и Али
- любимото ни семейство, което всеки ден ни зарежда с приятни емоции,
незабравими снимки и една особена философия
на приятелство, съпричастност и любов! Hug Hug
Благодарна съм и на LU4IQ за искреното й желание да продължи тази тема,
както и за постоянството при намиране на снимки, новини, клипчета
и инфо за нашите любими артисти! Hug Hug

На моите приятели в темата подарявам този колаж!
  Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 28 161
Добро утро Simple Smile
Bqla breza, възможно е, ако ангажиментът му към изложбата е дългосрочен. В последното интервю на наградите на GQ , той спомена за това.
Ето я и Хюррем, за огромно разочарование на много хора. Всички питат защо липсва статуя на Хюррем -  Мерием. Прави ми впечатление, че някои от героите са изобразени като по - млади, други - възрастни












# 5
# 6
  • Мнения: 14 571
Прекрасна нова тема!    bouquet
Благодарна съм на Lilims за това, че още от първата страница на тази тема струи истинска,
неподправена и най-чистосърдечна обич към Халит, Берги и Али
- любимото ни семейство, което всеки ден ни зарежда с приятни емоции,
незабравими снимки и една особена философия
на приятелство, съпричастност и любов! Hug Hug
Благодарна съм и на LU4IQ за искреното й желание да продължи тази тема,
както и за постоянството при намиране на снимки, новини, клипчета
и инфо за нашите любими артисти! Hug Hug
LILIMS, LU4IQ,.....JU...+1...БЛАГОДАРЯ! Hug Hug Hug

На моите приятели в темата подарявам този колаж!
 Heart Eyes Heart Eyes


LILIMS,..LU4IQ, ....JU    +1... БЛАГОДАРЯ! Hug Hug Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 9 776
Благодаря на Лучия  за новата тема Peace

и на всички дами , които пишат в нея




# 9
  • Мнения: 28 161
Лили  newsm51 Hug
jupetrov7, vera17, Краси Hug newsm51





# 10
  • Мнения: 13 555
Цялата турска преса днес е залята от снимки на Халит от вчерашното откриване на музея за ВВ. Peace Peace Peace Халит отдавна го заслужаваше - толкова дълго не публикуваха нищо за него! Sad
Очаквам с нетърпение и видео от пресконференцията! Praynig


# 11
# 12
  • Мнения: 28 161

Благодаря ти   bouquet  Hug   bouquet  newsm74

Поздрав Simple Smile за всички
Скрит текст:
jupetrov7, не си справедлива към турската преса    Stuck Out Tongue Winking Eye Не я следя постоянно, но когато има събития с участието на Халит, съм виждала публикации, даже съм поствала линкове. Участието в журито на "Златен портокал", награждаването на GQ, преди доста време беше новината за участието му в Салона за изкуства İş Sanat. Сега видях тази снимка Simple Smile и си спомних протестите...




# 13
  • Мнения: 13 555
Скъпа LU4IQ, всички знаят, че съм силно пристрастна по темата Халит, затова усещам нещата и интуитивно. Laughing
Но медийната дискриминация спрямо Халит никак не е интуитивна, а съвсем реална! bowuu Защото в независимата преса (която е оскъдна  Twisted Evil) се появява тук-там по нещо, но в останалата, зависимата, преса - затъмнението спрямо него е съвсем явно!  #Cussing out Участието му в журито на "Златен портокал", от където той така и не получи награда за свръхуспешното си участие във ВВ, беше също лукав ход (за да няма как да го наградят!!!), а награждаването му (и то не за актьорско майсторство ooooh!) беше от частно списание! Peace Слава Богу, че има и независими медии в съседката ни. Peace Така или иначе, обаче, славата му се разнася по целия свят и без участието на тур. преса и правителство... Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 017
jupetrov7 newsm10 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт