Пазаруване от Amazon - тема №39 - Black Friday - 26-30 ноември 2014

  • 47 184
  • 861
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 142
До кога продължава тая истерия със сделките - гледам в немския са заредили сделки за утре. Ако продължи това нещо о ще една седмица, ще фалирам .....

До Нова година, но постепенно броят им намалява. Нищо добро не ни чака.  Laughing

# 856
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
И след Нова Година като започнат намаленията на дрехи и обувки ...  #Crazy #Crazy #Crazy

# 857
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Поръчах си този хард от сделките за 54 евро
http://www.amazon.de/gp/product/B005MNGQ6C/ref=ox_ya_os_product
Имам писмо, че междувременно цената му паднала на 52 и ми възстановяват 2 евро (не съм много сигурна в превода, но нещо такова разбрах).
Има ли такава политика да възстановяват разликата ако следващата сделка е на по-ниска цена  newsm78 или нещо са се били объркали тогава.

И на мен ми възстановиха някакви към 50 пенита  Mr. Green - за една играчка, купена от сделките, на която впоследствие намалили цената. Crazy

Отделно се купуват всичките, щом си имат свой артикул номер, значи са самостоятелни стоки.

После да кажете, как е вкусът на картофите, доближава ли се до този на обикновен фритюрник, че до сега четох отрицателните ревюта в немския А. и казват, че нищо общо няма. Служел обаче идеално за размразяване и претопляне на храна Peace

Имаме го от миналата година - много съм доволна. Вкусът на картофите не е съвсем като на пържените в нормален фритюрник или тиган, по-скоро е нещо средно между пържени и печени картофи. Но това не ги прави по-малко вкусни. Тъй като родителите ми имат подобния уред на Тефал, мога да направя и разлика - според мен Филипса е по-добър - майка ми слага все пак олио и, въпреки това, картофите там стават някакси сухи. Вкъщи единствено леко омазняваме самите картофи, преди да ги сложим в кошницата, и си стават супер. С бланширани е най-добре, но и с пресни картофи си става. Peace

След малко ще пусна новата тема, която също ще е седмична, предвид утрешния Cyber Monday. Peace

# 858
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Утре ще пуснат на тефал последния модел actyfry от 15.15 немско време и се чудя дали да не заменя филипса за тефала, но на тефал не съм пробвала картофите, докато на филипса да. С тефал могат да се правят доста повече ястия според мен и вместимостта е по-голяма. Ще видим на какава цена ще го пуснат.

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 00:18 от ronicat

# 859
  • Мнения: 3 154

Алкателчето беше 120 евро, Wink  при това е модел Idol 2 Mini S  LTE (с 4G), а тук тези май ги няма въобще   Wink - гледах ги аз  Peace Цените на които съм ги поръчала са с минимум по 100 лв. по-ниски от тези  тук, а то и както виждаш не са в наличност точно тези модели без Moto G.
пп. Нема да се излъжа, ако тук са по-евини Laughing, но въпросът е кое да избера? Thinking

Само ще вметна, че Алкателчето е точно 4Г, което съм ти посочил, а и останалите си ги има по друготе магазини. Ти си решаваш, парите са си твои.
Двете Мотороли са различни
Мото Х, която си посочила  е модел 2013 с 2-ядрен процесор, 4.7 инча, 10 мегапискела камера
Мото Г е новия модел излязъл септември 2014, 4-ядрен процесор, 5 инча, 8 мегапискела

Аз лично съм за Мото Г. Аз щях да си купя такъв, но пустата му любов към Нокиа....и си купих Microsoft Lumia 535  Heart Eyes

Ето ти и малко ревюта.


За техн.  подробности съм в час общо взето (процесори, мегапиксели, резолюции, дати на произвеждане и пр. Winkhttp://www.phonearena.com/phones/compare/Alcatel-OneTouch-Idol-2 … es/8448,8898,7885    - по-скоро се надявах на лични впечатления.  Peace
Moto G остава със сигурност - него си избра мъжът ми, а аз като си падам по-еко  - явно ще поръчам X - нищо, че е по-старичка, но е по-дизайнерска и много ме радва задния панел.
Скрит текст:
Аз пък бях фен на Сони, но ако трябва да съм обективна  - мисля, че и те и Нокия отстъпиха доста позиции назад пред  други производители  за съжаление- например Леново дръпнаха много напред.  За Lumia  съм чувала не особено добри неща Confused - факт, че я продават почти всеки ден в тази кампания - и утре пак.

# 860
  • Мнения: 6 296
Някой скоро в тази или предната тема се оплака от кафемашина/автомат newsm78 Спомняте ли си за кой модел ставаше въпрос ooooh!
Аз остана да избера между споменатия по-рано Saeco за 199 евро
http://www.amazon.de/gp/product/B005DER236?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
и това De'Longhi за 264 евро
http://www.amazon.fr/gp/product/B00400OMUK?psc=1&redirect=tr … etailpage_o01_s00

Четох мнения, че Саекото ги развалили след обединяването с Филипс, но дали е така...

Знаете ли дали Саеко като Филипс са с международна гарация?
Мерси Hug

# 861
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА! Успешни покупки на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт