X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 6

  • 34 353
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Премиерата на обичаното от милиони зрители по света предаване е през 2004 г. във Великобритания, а след това се налага в редица други държави. Най-успешни са изданията в Дания, Холандия и Италия, както и в Испания, Гърция, Португалия, Индия и др. Шест...ият сезон на ”X Factor” на Острова е привлякло внушителните 200 000 кандидати и е било гледано от близо 20 милиона зрители, достигайки 63,2 процента пазарен дял.
Форматът има четири етапа – кастинги, тренировъчни лагери, елиминации в къщите на съдиите и мащабни спектакли на живо. Уникалното на „X Factor" е, че съдиите са натоварени с изключително голяма отговорност. Освен да работят в екип с останалите членове на журито, те ще изпълняват ролята и на ментори, всеки от които индивидуално ще отговаря за отделна категория изпълнители.
„X factor" е носител на две награди BAFTA, четири отличия 'National Television Awards, UK” и приза ”Royal Television Society, UK”.



Съдии:

Момчета


Траян
Сабатин
Славин
Мирян
Станимир

Групи


Иво и Пламен
Нора и Ива
4U
Sweet 16


Момичета


Михаела
Люба
Кристина
Невена

25+


Виктор
Атанас
Ренета
Георги

Водещи:

Алекс Раева и Мария Игнатова

Предаването се излъчва всеки вторник от 21 часа и всеки четвъртък от 22 часа по Нова телевизия.




Архив:

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 19:39 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: 3 495
Първа съм Simple Smile. Благодаря за темата, H0uSse_Baby.

стига деее, точно Кристина ли  ooooh!
На финал трябва да са Мирян, Славин, Sweet 16 и Невена
Спокойно, Ина~, обикновено се случва точно обратното на това, което аз "компетентно" прогнозирам. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 7 880
floren, родителите един път като са подписали договора за участие, нямат думата повече, освен ако не развалят договора. Поне така ми е известно. Аз и преди бях писала, че българите все още си страдаме от този комплекс - да покажат детето по телевизора е най-голяма гордост за много хора.

Аз нямам представа относно договори в такива среди.
Но нали Мага го представят като мек човек, добронамерен. Съгласи се да стартират предаването с повече от допустимата бройка участници, даде благословията си за връщането на Мирян, защо да не направи компромис  и относно някои родителски претенции .Mr. Green

В шоубизнеса няма мек и добронамерен човек, има пари. Мирян го върна щото чака да получи пари  от SMS за него. В момента, в който намалеят ще го изхвърли. Същата е и историята с повечето участниците. За претенциите на родителите ще обсъжда с тях какво пише за неустойките в договорите.

За Траян - искам да го видя вече извън тая баладична серия от началото на сезона.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 116
А всъщност кога е финала?

# 4
  • Мнения: 972
А всъщност кога е финала?
Нямам идея, во мисля, че окъсняха тоя сезон.Предния като че ли беше по напред по това време.Кото се замисля, трябва да свърши преди празниците, но не знам как ще стане при положение, че са осем участника.Да сложим трима на финал, значи пет трябва да отпаднат-пет седмици които те нямат преди празниците.

# 5
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата   bouquet Като гледам този сезон май Любо първи ще остане без  отбор.

# 6
  • Мнения: 1 350
Запис,надявам се тази седмица момиче да отпадне.Моля се да е Кристина.И да ,ще надавам пуритански вой ,защото за Бога и аз имам деца и те гледат ,и други деца гледат и подражават.Ужасно съм разочарована от Саня И все повече харесвам Заки Blush
п.п.Саня няма деца ,нали ?

# 7
  • Мнения: 1 325
А всъщност кога е финала?
Нямам идея, во мисля, че окъсняха тоя сезон.Предния като че ли беше по напред по това време.Кото се замисля, трябва да свърши преди празниците, но не знам как ще стане при положение, че са осем участника.Да сложим трима на финал, значи пет трябва да отпаднат-пет седмици които те нямат преди празниците.

И аз се чудех как ще стане, но си мисля, че накрая ще вземат да махат по двама.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря за темата   bouquet

Утре очаквам дуел между братята и Sweet16, като вторите спокойно могат да си ходят вече.

# 9
  • Мнения: 387
Запис в темата   bouquet
Според мен Михаела утре си тръгва. Мислих, че като взе това решение още в началото да се яви наравно с всички участници, ще натрупа много фенове, ама като гледам е от недолюбваните.

# 10
  • Мнения: 1 325
За Саня - има деца,, сигурна съм. И аз съм съгласна със Заки, изобщо не и ходеше тая песен.  Naughty

# 11
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Слънце87, да ти отговоря тук Simple Smile
Скрит текст:
Цитат
Цитат на: Shagya в ноември 26, 2014, 19:08:21
 
Цитат
слънце87 в ноември 26, 2014, 18:49:01
Цитат
Е как го измисли Мирян на финал? Гласувам за финал да са:Невена, Траян, Братята и Славин.
Е, как го измисли Траян на финал  Mr. Green
 Шегувам се, естествено всеки си има любимци. Моя финал е Славин, Братята, Бенчев и Невена.
За разлика от повечето, аз много харесвам Траяни смятам, че напълно заслужено ще е ако е там.Добре, че поне за Братята се разбираме, че иначе щях да раздам правосъдие (шегувам се) Very Happy Mr. Green Very Happy
За братята няма как да не се разберем, почти са ми градски, ако се разровя из родата и братовчеди може да се окажат Simple Smile  Hug Ама гледам само Бенчев и Траян ни се разминават.
Бебе,  Hug   bouquet за темата.

# 12
  • Мнения: 3 403
 H0uSse_Baby благодаря за темата   bouquet

Аз си мисля, че утре на елиминации ще са Мирян и една от девойките Михаела или Кристина  Sad

Не ми харесва подобна възможност, бих предпочела там да са S16 и Бенчев или защо не Траян (да го събудят малко), но едва ли продуцентите ще го допуснат - мисля, че сега ще гонят момче или момиче, защото Мария и Саня с най-много участници (да поизравнят бройките малко).

# 13
  • DE
  • Мнения: 9 068
И мен ме дразнят негативните коментари по адрес на Мирян. Не е блестящ певец, но е много харизматичен и пее приятно съвсем на нивото на Бенчев да речем или братята. Крайно време е журЕто да ни спести словоизлиянията си и да оставят нещата в ръцете на публиката  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 941
Саня има две дъщери, някъде около възрастта на Кристина  Sick.

Общи условия

Активация на акаунт