Kayıp и новите проекти на актьори, колеги, екип #6

  • 61 094
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 287

С участието на:


Автор на колажа Г-ца Бързо се уча


Продукция: D Yapım
Продуцент: Е. Айше Дурмаз
Режисьори:
Зейнеп Гюнай Тан
Дениз Колош  Баран Йозчайлан
Сценарист: Елиф Усман
Оператори: Седат Юджел и Хюсейн Деврим
Музика: Гьокхан Кърдар











НОВИТЕ ПРОЕКТИ НА АКТЬОРИТЕ И ЕКИПА

Каан Йълдъръм, Зейнеп Канконде и Бейти Енгин в

Ulan Istanbul


Продукция: D Yapım
Продуцент: Е. Айше Дурмаз
Режисьор: Мурат Онбил
Сценарий: Уураш Гюнеш
Музика: Атакан Ългаздаа








Долунай Сойсерт и Мендерес Саманджълар в

Urfalıyаm Ezelden


Продукция: Gold Film
Продуцент: Фарук Тургут
Режисьор: Фарук Тебер
Сценарий: Синан Тозджу, Озан Юрдакул, Джихан Чалъшкантюрк, Дениз Моданоолу
Оператор: Мюслюм Шахин








Йълдърай Шахинлер в

Hayat Yolunda


Продукция: D Yapım
Продуцент: Е. Айше Дурмаз
Режисьор: Фериде Кайтан
Сценарий: Нуран Еврен Шит
Оператор: Йозгюр Полат
Музика: Атакан Ългаздаа







Илкер Калели в

Poyraz Karayel


Продукция: Limon Yapım
Продуцент: Хайри Аслан
Режисьор: Чааръ Лотсувалъ
Сценарий: Етхем Йозъшък - Ертан Куртулан
Оператор: Ахмет Мюнюр Йозсой





Темите:

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 22:49 от zarani

# 1
  • Мнения: 4 571
Първа   newsm44
Благодаря, Зарани!   bouquet

А "Аз съм от Урфа" дали го превеждат някъде, рускините например?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 287
Не, не го превеждат изобщо "Аз съм от Урфа". Мислех, че поне на руски ще се появи, но явно Бюлент Инал няма достатъчно почитателки.

От новият игрален филм





На тази Мете го няма, но ми хареса



https://twitter.com/TehlikeyleFlort

# 3
  • София
  • Мнения: 6 287
Аслъ и Долунай ще играят заедно в нова театрална пиеса. Засега не знам подробности, освен че репетициите им са започнали днес. Постановката ще се играе в CRAFT Tiyatro.


# 4
  • Мнения: 4 571
Малко са му големи дрехите на Мете  Grinning. Тези хора много уважават микробусите.  Joy Дано стане хубаво филмче.

Успех на пиесата на Долунай и Аслъ.  Praynig

# 5
  • Мнения: 12 817
Зарани,


 

В Хей Истанбул влиза артистка Мелиса Памук от КСШ.Ще играе приятелка от миналото на Ферди




Скрит текст:

# 6
  • Мнения: 12 817

ikler Kaleli in Elle Style Awards Elidor 2014




Iker and Tuba Unsal in Elle Style Awards Elidor 2014 -

# 7
  • София
  • Мнения: 6 287
Браво, харесвам Мелиса. Героинята й ме дразнеше в КСШ, но пък в същото време актрисата ми стана симпатична.

Още от Уланците, зад кадър ....



.... и от 25-ти епизод







И Мете от премиерата на театралната пиеса Kurusıkı, която е била днес. В нея играят още и Бейти Енгин от Хей Истанбул и Кайъп, и Гьокче Бахадър.



Последна редакция: пт, 05 дек 2014, 23:52 от zarani

# 8
  • Мнения: 4 571
Много хубави снимки! Благодаря ви!

А каква е тази награда Елидор, за стайлинг ли нещо?


А тези двамата не им знам семейните статуси, но много ми харесват и искам да се вземат в реала!  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 6 287
Тези двамата и аз ги харесвам, много! Няма да имам нищо против да се вземат.  Simple Smile

Elle Style Awards са наградите на списание Elle Турция, за най-стилните сред известните. Наш Илкер беше номиниран от актьорите, но спечели Чаатай Улусой. Публиката чрез гласуване избира победителите.

# 10
  • Мнения: 4 571
Е, Ча няма да спечели!

Дават ли още ПО?

Аз тази вечер ако не отнеса плувката може и да метна едно око на Урфанците. Стига да не дават някой хубав филм по нашата телевизия.

Ейй, вижте каква хубава снимка изнамерих. Пу пу, колко ми е хубав Сарп  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 6 287
Ей, тази снимка я бях забравила. Наредили са се все познати лица ...

Аз тази вечер ако не отнеса плувката може и да метна едно око на Урфанците. Стига да не дават някой хубав филм по нашата телевизия.
Ама те Урфа откакто се преместиха в Star Tv вече ги дават в събота, свободна си за някое филмче.  Simple Smile  Сетих се сега, че ще дават "Любовта е опиат", все му се каня да го гледам, но не знам защо все отлагам, а много харесвам Ан, и още повече Джейк  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  

ПО още го дават. Не съм проверявала как е вуйчо Мурат там, последно ми се мярна на снимка, на която е готов да гръмне главата на главната.

Излязъл е още един турски игрален филм с превод, участва Уур Полат - Кандемир от Улан Истанбул.
Eve Donus Sarikamis 1915 / Дългият път към дома-Саръкамъш 1915 (2013)
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=425059&hit=1

Видях в замунда, че са пуснали и "Зимен сън", който спечели Златна палма в Кан, но е без субтитри.

Оффф, забравих да напиша, че и Буура Гюлсой започва нов сериал. Aşk Yeniden - романтична комедия, ще се излъчва по Fox Tv от следващата година. Партньорка на Буура ще е Йозге Йозпиринчиджи (Момичето с червения шал, вървя по тв7), продуценти са Сюреч Филм.

Buğra ve Özge “Aşk Yeniden” diyecek

Bir süredir herkesten Fox TV’de yeni bir dizi başlayacağını duyuyorum.  Sonunda Kiraz Mevsimi ve Kaçak dizilerinin de yapımcısı Ali Gündoğdu’nun projeyi hazırladığını öğrendim ve telefon ettim. Efendim, yeni dizinin adı Aşk Yeniden. Yeni yıl Fox ekranında olacak. Şu anda üç oyuncusunu öğrendim. Son olarak Bana Artık Hicran De dizisinde rol alan Buğra Gülsoy ve Tatar Ramazan’dan beri dizilere ara veren Özge Özpirinçci başrolleri paylaşacak. Ayrıca Benim Annem Bir Melek dizisinden beri sıkı takip ettiğim Mert Öner de projede rol alacak. Konusuna gelince adından da anlaşılacağı gibi aşka küsmüş iki kaybeden “Aşk Yeniden” diyecek. Dizinin türü romantik komedi. Hep söylerim, ben romantik komedilere bayılırım. Buğra ve Özge’nin de enerjilerinin tutacağına inanıyorum. Hayırlı olsun!

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 15:25 от zarani

# 12
  • Мнения: 4 571

Ама те Урфа откакто се преместиха в Star Tv вече ги дават в събота


 ooooh! Важното е, че имах желание  Sunglasses.

Дано скоро преведат и "Зимен сън''. Мини през патешката да им го покажеш, и дано се навият да го преведат момичетата там  Praynig Simple Smile.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 287
Вярно, патетата. Но там не са фенове на Нури Билге Джейлян, а напоследък не превеждат нищо. Всеки е по задачи, време не им стига .... така поне знам аз, де.
Иначе в коментарите в замунда са дали линк към субтитри на английски. Не съм ги теглила, че сайта ми е непознат, не знам колко е сигурен.


Екин Коч ще снима игрален филм с тази девойка - Неслихан Атагюл (Листопад, Fatih Harbiye). Продуцент на филма е Абдуллах Оуз, а двамата ще играят влюбени. Снимките ще започнат през януари.



Още един дует на Ярен и Карлос - http://instagram.com/p/wWxcyELohk/
Премиерата му е в днешния епизод.


Скрит текст:







Много е красива!  Heart Eyes



Скрит текст:





# 14
  • Мнения: 4 571
Ах, Екин Екин  Heart Eyes


Много, и червеното много й отива.

А тоя Карлос само бой яде милия. Дано им е хубава песента, пак да се слуша толкова, колкото първата.

Ченгето още ли не е разкрил какви ги въртят наште хора?

Общи условия

Активация на акаунт