Искам да кажа ... (14)_08.12-14.12

  • 43 217
  • 936
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 8 952
Искам да кажа, че днес най- накрая ще остане време и за мен и ще отида да си направя косата.
Още си чакам коледния дух. Мисля, че с вашите сладки и рецепти скоро ще го предизвикате.

И аз ще го призовавам довечера тоя дух - с портокаловите бисквити. Белким ме озари!  Mr. Green

# 466
  • Мнения: 15 032
Ще помоля следващия, който направи портокалови бисквити, да ме покани! Обещавам веднага да го заразя с коледния си дух.

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 8 819

Много  по-добре  HugПъпките си преминаха през всички фази и вече са на етап-заздравяване,загорели корички. Ама много гадно,ей. Не очаквах аз,що така живеех в заблуда  ooooh! И на вид тия нацвъкани пъпки  Tired Моят ,хем не е много суетен,му дръпна един рев,че не желае да погрознява  Mr. Green
Само се опасявам,че тридневното НЕкъпане ще избуи нови пъпки,от друг вид  Whistling hahaha Тамън го  бях приучила към ежедневно задължително къпане  Crossing Arms Ама,бели къхъри са туй  Hug

Акаша, как е девойката?

На vannini стискате палци и честити НЕЩО тихичко, подозирам какво е и се включвам  Peace

Нашите в училище миналата година си разменяха подаръци, но за сума до 10 лв. Премятаха се всякакви настолни игри от Джъмбо, тук-там книжка. Ама на децата им беше забавно,нямаше сърдити и обвинения:"Що на мен туй, а на другаря-онуй?"  Mr. Green
О, сетих се-в Джъмбо има нелоши вратарски  ръкавици за 6-7 лв,за футболюбителите  Peace Подарявахме на няколко момчетии, с топка за 12-13 лв.

# 468
  • Мнения: 12 989
Ванииии, искам децата да ми вика леля и ше се меся за името на момиченцето:))) Толкова се радвам, всичко ще е наред ще видиш, аз съм голяма късметлийка, дано и на теб придам мъничко Hug
ЧХГ колко е? Две ще са ще видиш! Минала съм през твоите вълнения и сега сякаш пак ми е на главата:)
Тони, дадох предсказание колко ще извадят, колко ще се оплодят, дотук съм познала, остава и последната ми част за близнаци:) Стискайте силно палци за маките точици, да се закрепят здраво и стая деет месеца натопличко. От сега им мисля подаръци:)
Мис Ноир, защо не ми харесваш аватара, бре, Мис Свят е това и ми е подарък:) Аз не мога да си ги оправям, Джули ми помогна:)
Бискит, да ти я пратя Жаки за ден- два да си поиграят дечицата:))) Голяма артистка е, ей! Знае,че и давам телефона да гледа Маша, само когато диша на и халатора и преди да легне се напъва да кашля и вика, мамо, много болна е Жаки, боли я гърло, трябва да диша и да гледа Маша и пак подкашля:))

Рецепата за бисквитите чакам и Съни да идава с коледния дух:))

# 469
  • Мнения: 15 032
Жаки, при теб освен с коледен дух, ще дойда и с Алекс. И той е хитрец като Жаки и кашля и иска Инфлуцид. Освен това при такава красива майка, по-раничко да може да се кандидатира за зет.

# 470
  • Мнения: 10 503
Моят син ще подарява на момиче - купила съм страхотен шал, дано да го хареса и детето.
По отношение на легото - лятото като ходехме на басейн направи снимки с фотоапарата. Прибра се и цяла седмица направи всичко както е било на басейна, всичко - басейн, душове, пързалка, шезлонги, бар, супер забавно беше. Едни спортни колички направи, но той има много много части и му се получават интересни фигурки. Аз по принцип конструктори хич не харесвам. В началото реагирах доста скептично и недоволствах, т.к. наистина са скъпи, и когато целенасочено с колекционерска стойност се купува няма как да се спестят пари.

# 471
  • София
  • Мнения: 10 825
http://sunshineskitchen.com/orange-chocolate-chip-cookies/ ето ги бисквитките.
Ако някой раздава коледен дух срещу порепечени кантучини - да заповяда при мен. За пръв път правя коледни кантучини.... малко ги попрегорих, защото вися във форума вместо да си гледам фурната, но пак стават. С чай или кафе са екстра.

# 472
  • Мнения: 12 989
Жаки, при теб освен с коледен дух, ще дойда и с Алекс. И той е хитрец като Жаки и кашля и иска Инфлуцид. Освен това при такава красива майка, по-раничко да може да се кандидатира за зет.

Идеално, нашата каквото е любовчийка ще го скъса от целувки:) Ще го черпи една инхалация и епизод на Маша:)) Любимия и е за рожденния ден, старшно е възмутена, че гостите са се скрили и Маша плаче, на всички го разказва Simple Smile

Онна, благодаря !

# 473
  • Мнения: 15 032
Мисля, че няма да протестира изобщо.

# 474
  • Мнения: 4 199
Ванини, много ме развълнува! Кадемлийска и късметлийска да ти е нашата компания, толкова те мислехме! Браво Hug
Жаки си има чуден, собствен аватар, доукрасен от мен, ама имала домашен шпионин и не смее Simple Smile
Ох, тази малката буба ме скъсва с тези лафове, у вас никак не е скука! Heart Eyes

# 475
  • Мнения: 14 654
Неприятно нещо са болните деца по празниците, много неприятно, човек се изнервя страшно, всъщност не знам друго нещо, което да ме вади така лесно от равновесие, както боледуването. На мен никак не ми е коледно, имам чувството, че до Коледа има много време, а то няма. Нищо не съм украсила и не ми се украсява. Елхата само ще ме дразни да а подритвам в хола. Децата не направиха коледен календар и сега няма дребно подаръче всеки ден, ама не може аз всичко да върша, а те само да обират медеца.
Не си купувайте пералня Горение, моята е чисто нова и й изгоря платката, нова платка ще дойде от Словения след нова година, а дотогава ще съм без пералня, обслужване и качество под всякаква критика.

# 476
  • Мнения: 6 669
Жаки-позната история. Laughing Само като те чета и си я представям тази малка хитруша.Не знам ние какви сме били, но тези 2 годишни деца понякога ме изумяват от това какво количество информация имат в главите си.Моята също ме манипулира понякога, когато и откажа нещо и се прави ,че нещо я боли.Като я питам какво я боли, с жална физиономия си сочи ухото. А аз-"Лъжеш ли ме?" и тя с усмивка до ушите-"Даааааа!!!"   Mr. Green Mr. Green

# 477
  • Мнения: 8 952
Ще помоля следващия, който направи портокалови бисквити, да ме покани! Обещавам веднага да го заразя с коледния си дух.

Хващай влака за Добрич!  Peace

Onna-bugeisha , слага ли в бисквитките от този портокалов екстракт, който го има в рецептата? Такова чудо не ми се намира май...

# 478
  • Мнения: 15 032
В Добрич не съм ходила. Една добра причина да отида.  Hug

# 479
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Преди няколко години, точно в края на 2годишната гаранция и преди Коледа, ми се отчупи парче от тежестта на пералнята (не е Горение). Казаха, че е било скрит дефект, покрива го гаранцията, но нова тежест ще дойде след Нова година.
Ами... до нас има обществена пералня за 2+2лв пране+сушене. Мъжът ми ми каза - че то май е по-евтино там да перем, отколкото вкъщи Crazy


По въпроса с двегодишните - едно време бях чела статия в едно бебешко списание със заглавие "Двегодишните умеят да живеят"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт