2015 г. Къде през Новата Година, пътувания, мечти, реалност…

  • 3 029
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 771


Да Ви е ЧЕСТИТА НОВАТА 2015 ГОДИНА

Пускам тази тема за да Ви пожелая през тази година да сбъднете мечтите си !!!
Да планувате новите пътувания…
Да ги реализирате…
Да ги споделите/ако желаете/…
Бъдете много здрави Вие и семействата Ви…
НАЗДРАВЕ…

Последна редакция: чт, 01 яну 2015, 13:44 от Bled

# 1
  • Мнения: 11 747
През новата година внезапно, наистина внезапно, много ми се е доходило до Шри Ланка! Толкова пъти съм подминавала оферти за там и винаги съм намирала дестинацията за скучна и безмислена. Не знам защо. Изведнъж нещо ми изплува, нещо ме обвзе... Реалността е, че мога да ида до Анталия или никъде също е доста вероятно. Много ми се е доходило и из Германия, както и Фрнация, но едва ли.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 572
За много години и много пътешествия Hug

Вдругиден заминаваме с приятели за пореден път в прекрасната Анталия,но тайничко се надявам да сбъдна мечтата си за Дубай,Египет,Малдивите и Испания Praynig

# 3
  • Мнения: 2 810
Бъдете живи и здрави през 2015 година! Всеки да сбъдне мечтите си за близки и далечни пътувания.

Нашето семейство също има мечти. На първо време един Истанбул още напролет /ММ не е ходил там, аз съм ходила/, а после ще видим. Още не сме се возили на самолет и ни е малко ... неизвестно. Защото всички хубави дестинации са по-далечко.

# 4
  • Мнения: 11 747
Нищо му няма на самолета, не се притеснявайте! Има романтика в летищата, куфарите, облаците през прозореца...  Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
ЧНГ! Много здраве, любов, късмет и пътешествия на всички! Моите пътувания за 2015 са почти на 100% ясни. След 2 седмици круиз до Канарите, за Великден Виена, лятото на бг море, а октомври съм решила Япония. Само за нея още се двоумя и не съм осигурила билети и други. Ако не е Япония, ще е Тайланд или круиз из Азия. Всеки случай ще да е далечно. Късмет на всички!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 771
Приятели, пуснах тази тема, единствено да ви честитя Нова година и да ви пожелая да преследвате мечтите си.
А вие вече сте започнали да кроите планове, колко хубаво…
Мога да ви помагам за всичките ви изброени дестинации…

Любче, колко хубаво си наредила 2015г., хубава година се очертава.
При нас нещата са малко по-друг начин, виждаш добрата цена, взимаш веднага, и тръгваш. В повечето случай дори след няколко дена, без предварителни планове. Разбира се в зависимост от свободното време…
Присъединявам се към всичките ви мнения, като също искам да ви кажа да нямате никакъв страх от самолети и кораби. Защото подобни инциденти са капка в морето на фона на хилядите автомобилни катастрофи всеки ден.
По-добре в небето или морето, отколкото на земята !!!
Аз моите мечти отдавна съм ги изпълнила, но все още има…

Ето и вече една реалност, която в никакъв случай не е била мечта/отдавна покорен район/.
Разходка до Малмьо-Копенхаген, на цена като за София-Варна, дори по-малко.
След като ние взехме билетите, цената се вдигна и наши приятели не можаха да дойдат с нас на същата цена.
Но аз открих същата цена за тях, споделям я и с вас.
За дати 23-02/27-02, отиване и връщане,  цена 32,81 € ???
Купих за тях билети и сега се чудя дали да не взема пак и за нас ?
Но малко се затрупахме с подобни самолетни билети, останаха и от миналата година ?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 382
Боже, още една хубава тема-следя я за идеи, не че нямам поне десетина в главата си  Laughing

# 8
  • Мнения: 6 301
През м. май ще ходя в Дубай, оттам в Мавриций. Никога не съм си представяла, че може да ми се случи, но дъщеря ми има право на евтини самолетни билети.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 771
Ая
Прекрасна идея, която съм проучвала, но все не попадам на промоции с билетите. Но ще продължавам да ровя, а ти можеш да споделиш твоето пътуване, ако желаеш. Точно такива приключения ми допадат и замислям все нови и нови.
Сега търся как по изгодно да стигнем до остров Фиджи, а от там до Kiritimati, Kiribati с което вече съм наясно. Прекалено много са ми в главата тези атоли и корали !!!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Блед, къде ги намираш тези цени? Иска ми се нещо на близо, Прага, Виена и точно Дания, ама ако може за без пари. Нямаме време за повече от 3 дни, затова нещо близо.

# 11
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
пожелавам ви много пътешествия през 2015 г.
Мечтите са ми - Канада, Испания, Бали, Дубай.
Вероятност да се случи тази година - Испания
Продължавам да мечтая)

# 12
  • София
  • Мнения: 3 771
Meggysan
Как къде скъпа, сега проверих заради теб, ето:

София - Терминал 1 → Малмьо

ДАТА ЗАМИН ЦЕНА (BGN)
понеделник
23 февр06:05 → 07:40
19,99 lv

ДАТА ПРИСТИГАНЕ ЦЕНА (BGN)

петък
27 февр08:10 → 11:45
19,99 lv

Аз купих и за тези дати билети, още са същите, действай.....

Nadyk
Пожелавам всичко да се сбъдне, само да поискаш информация, имаш я за тези места......

# 13
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Супер Bled,
благодаря ти!
Ще те търся Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 771
Nadyk
  bouquet

Meggysan
Същите цени има и за 9, 16 и 23 март, отиване...
Но въпроса е да съвпаднат и същите за връщане....
Преди няколко дена такива за март не видях, ако имаше щях да взема от тях....

Общи условия

Активация на акаунт