Отговори
# 465
  • Мнения: 2 957
Постоянен адрес исках да напиша и навсякъде съм написала "постоянен"  ooooh!

# 466
  • Мнения: 2 957
Постоянен адрес исках да напиша и навсякъде съм написала "настоящ"  ooooh!

# 467
  • Мнения: 2 156
По принцип, всеки е длъжен да има адресна регистрация - постоянна или временна, там, където живее.
Ако родителите на някакъв етап вече не са семейство и са се разделили, с или без брак преди това, документът, който удостоверява кой се грижи за детето и упражнява родителските права (и има право на детски надбавки, ако покрива критериите), е решение за упражняване на родителски права, за което се минава по съдебен ред.

# 468
  • София
  • Мнения: 1 223
София/Люлин/ДСК - Има превод.

# 469
  • Мнения: 536
По принцип, всеки е длъжен да има адресна регистрация - постоянна или временна, там, където живее.
Има постоянен адрес (по лична карта) и настоящ. Удостоверение за втория е точно за случаи (поне не се сещам друга причина), когато някой отскоро или временно живее другаде. Двата адреса могат да съвпадат, могат и да не съвпадат - иначе щеше да е само един по закон. А са два.
Не знам къде е длъжен да живее човек.
Наложи ми се сравнително скоро да изваждам удостоверение за настоящ адрес, става по-бързо.

# 470
  • Мнения: 2 156
Не знам къде е длъжен да живее човек.
Наложи ми се сравнително скоро да изваждам удостоверение за настоящ адрес, става по-бързо.
Настоящият ти адрес може да е: 1. постоянния ти адрес; 2. временен адрес. Настоящият ти адрес е този, на който живееш.
Казах, че по принцип си длъжен да имаш регистрация, че живееш там, където живееш.

# 471
  • Мнения: 536
Съгласна съм! Точно щях и пействам това:
http://pravatami.bg/952/

# 472
  • София
  • Мнения: 448
Поредната глупост.Декември пак

# 473
  • Мнения: X
Габрово, Юробанк - има.

# 474
  • Мнения: 15 226
Поредната глупост.Декември пак.
Иначе ще останат без работа, горките .....

# 475
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поредната глупост.Декември пак.
Иначе ще останат без работа, горките .....
Преди вие да напишете поредната плюнка, се замислете дали не е имало промяна, която да влиза в сила след нова година.

# 476
  • София
  • Мнения: 448
Каква плюнка,госпожо?Я се разхождайте с дете с увреждане да събирате документи и да подавате през четири месеца.И къде е логиката преди и след 28 юли?

# 477
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нали не си мислиш, че някой си ги измисля тези срокове за собствено удобство?

# 478
  • Мнения: 3 715
.

Последна редакция: вт, 18 авг 2015, 14:07 от дрън

# 479
  • София
  • Мнения: 448
Ама как какъв е проблема?С увреждане или без вчера подадох документи и на края на годината пак трябва.Сложно е да ви обясня,но за мен е трудно

Общи условия

Активация на акаунт