Искам да кажа ... (20)_19.01-25.01

  • 50 103
  • 1 142
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз не обичам много за манджи да говорим, но понеже за гости стана въпрос, реших да споделя с какво ще ги посрещам моите.

Не мога да се вклиня в разговорите повечето пъти, пфууу. Май аз ще си ходя. Tired

Не бе, Акашче, аз обичам, ама задникът ми, който вече е достатъчно голям, за да се грижи сам за себе си, нашепва - недей, недей Crazy

# 61
  • Мнения: 5 940
И аз се опитвам да спазвам някакъв режим, но по-скоро с детокс Laughing ефект, отколкото с отслабващ. Не че нямам нужда от отслабване, но последните месеци установих, че най-важно е здравето. Най-лесно свалям с пържоли и салата, но сега карам предимно на плодове, зеленчуци, ядки, булгур, жито и овесени ядки.
Правя си и тренировките на Руми.
Червено цвекло обожавам, но го ям предимно сурово. Любимата ми салата е настъргано цвекло с ряпа и моркови.
Янечек, браво на хитрия младеж. Аз няколко пъти се опитвах  да накарам детето да не ходи на училище, защото понякога сутрин не ми се  бърза, но той е много съвестен и не се получава. Казвам му, че ще му напиша по домашни причини , а той коментира, че нямало домашни причини - майка и татко ги мързи : Все ми се струва, че и без училище ще научи що е съществително, глагол и прилагателно, както и таблицата за умножение с три.
По темата на темата  - Водолей. Но напоследък взех все повече да мязам на асцендента Везни. Много ме дразни тази колебливост.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Сурово настъргано цвекло с ябълки също е много добра салата. Моркови също отиват. Ако се поръси и със смлени орехи е ммммм!


Белинда - убий ме, ама от време на време трябва и за манджи да си поговоря.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 18 679
За здравословни салати - може! Обаче ако извадиш тавата с чушките, ще ти я нахлупя на главата!

# 64
  • София
  • Мнения: 10 825
Много харесвам Даунтън аби.... ама много кратки сезони с много дълги паузи между тях пък  Crossing Arms Аз и 5-ти вече го схрусках и сега чаааак на есен ще чакам нови серии Confused
И цвекло много харесвам - варено, настъргано + морков и ябълка много обичам. Но понякога има доста "землист" вкус.... аз пак си го ям и ми допада, но мъжът ми му се мръщи. Не мога да открия външни белези, по които да го разпознавам.

А аз правих едни диетични ореховки без захар. Двата броя дребни деца ги одобриха горещо. Не знам дали ще останат за одобрение и за големия им брат и баща им чак до довечера.

# 65
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Белинда, разбирам те! Grinning

Аз пък наистина не обичам особено за рецепти да се говори тук, но ето парадокс, аз самата се хвърлих на тази тема. Embarassed

За режими, аз съм много доволна от 90 дневната диета. Свалих след бременността доволно количество сланина. Бях се много окръглила. Crazy

# 66
  • Мнения: 6 669
Тонка-опитай прясно настъргано цвекло-ще ти хареса.Аз слагам и настъргани моркови + лимонов сок, зехтин и сол.Става много вкусна и свежа салата.

# 67
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Она, дай рецептата за ореховките. Имам цял чувал с орехи и трябва да се употреби, пък са и полезни.

# 68
  • София
  • Мнения: 10 825
Она, дай рецептата за ореховките. Имам цял чувал с орехи и трябва да се употреби, пък са и полезни.
Ауу, завидях ти! Моите свършиха и ще трябва да купувам от магазина.
Скрит текст:
Ореховки
100 гр. орехи
6 фурми
3 с.л. вода
1 с.л. сусамов тахан
1/2 ч.л. бакпулвер
1/2 капсула ванилия
1 щипка сол
Смилаш орехите с блендера. Фурмите накисваш във водата да омекнат добре и след това също ги смилаш заедно с водата. Смесваш всичко и с влажни ръце правиш малки топчета. Редят се в тава в/у хартия за печене. Пекат се на 150 градуса до златисто.
От тази доза ми излязоха 20 бр.

# 69
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонка-опитай прясно настъргано цвекло-ще ти хареса.Аз слагам и настъргани моркови + лимонов сок, зехтин и сол.Става много вкусна и свежа салата.
бискит, досега винаги прясно цвекло съм яла и съм го овкусявала по описания от теб начин. Взех сварено просто да видя каква е разликата.  Wink

Акаша, супер десертче, точно като за мен, без влагане на много усилия. Благодаря.   bouquet

# 70
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Искам да кажа, че разбрах, че имало Дърти Чанти, които се заглеждали по синовете на съфорумки  Shocked

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Успях да се сдобия с машинка за ламиниране. Че и пакет фолио взех. Много обичам за такива неща да се ровя и да купувам (е, и други нещица си взех, за хобито  Joy).
Да си призная - повечето салати, за които говорите, не съм ги виждала, дори и на картинка  Mr. Green. Явно съм прекалено консервативна.

# 72
  • Мнения: 6 214
Искам да кажа, че разбрах, че имало Дърти Чанти, които се заглеждали по синовете на съфорумки  Shocked
че то това е стара работа вече  Joy Joy

# 73
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Искам да кажа, че разбрах, че имало Дърти Чанти, които се заглеждали по синовете на съфорумки  Shocked

Ако става въпрос за на Бижу синовете, май няма чанта от нас, която не се е загледала по тях. Laughing

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Искам да кажа, че разбрах, че имало Дърти Чанти, които се заглеждали по синовете на съфорумки  Shocked
Ама то тия синове много хубави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт