Искам да кажа ... (21)_26.01-01.02

  • 53 490
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
пуснах вече чипса на Янтра, сега ще дам линк

Благодаря, Бубанка, аз сама ще си погледна, да ти спестя поне този труд.

# 181
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лили,нямаш ли право да откажеш да си.квестор?
Имам, но не искам да доставя удоволствието да ми набиват канчето и да ми обясняват, че хленча, а и че на който не му се работело, да си пуска молба да мине на граждански и нямало да го викат за такива екстри.

# 182
  • Мнения: 9 475
Лили,нямаш ли право да откажеш да си.квестор?
Имам, но не искам да доставя удоволствието да ми набиват канчето и да ми обясняват, че хленча, а и че на който не му се работело, да си пуска молба да мине на граждански и нямало да го викат за такива екстри.

 Sick  е@си измекярите!

# 183
  • Мнения: 2 136
Интересни снимки публикувате. Сега съм в мапса и се разхождам виртуално.
Една от двете супи които се ядат в къщи е с нахут.
Взима се месо каквото и да е без свинско желателно е да има и кокал  и се слага в тенджерата под налягане . Добавя се на ситно нарязани лук , 100-120 гр.леща ,малка консерва нахут , кориандър,магданоз  .
Слагат се подправките - черен пипер , сол и индийско орехче, може и малко канела, но аз не слагам .
Прибавя се вода ври около 35 минути .
След това се отваря тенджерата и се добавя половин буркан домати, след около 10 минути малко фиде и след 5 минути размито във вода брашно за да се сгъсти супата .
Накрая добавяш 1 лъжичка масло и пожелание едно яйце през цедка, че да стане на конци в супата .
Аз  слагам и домата още от началото , което улеснява също бая процедурата .
Звучи необичайно, но е много вкусна.

# 184
  • София
  • Мнения: 18 679
Днес много искам да си наруша режима Sad Имах супер тежък ден, и другото дете се разболя, търчах от работа да го видя на лекар, пропуснах си следобедната закуска, висяхме при лекарката два часа, той с температура, мрънка, боли го корема, прибрах се утрепана и супер гладна, изядох си режимната вечеря и сега така ми се яде сладко, че чак ме присвива сърцето Laughing
Моля някой да ми начука канчето fight защото мисля, че съм в критичен момент и съм на миниатюрна крачка от един линт с ядки Crazy
Поне съзнавам, че всичко е от нерви. Ако устискам тази вечер, трябва да ми направят паметник.

# 185
  • Мнения: 4 785
Хапни няколко блокчета шоколад, жена, няма да се явяваме на Мисис Олимпия  Mr. Green Говорим за няколко блокчета, да си начешеш рецепторите, не за цял шоколад, нали... Ако не можеш да спреш - хич и не започвай  bowuu

# 186
  • София
  • Мнения: 23 097
Онна, не мога да намеря програмата на НДК. Би ли ми казала на коя дата е този концерт с песни на Дисни? Много ме заинтригува. Когато ходих да купувам билети за други спектакли, не видях никъде този концерт. В Зала 1 ли ще бъде?

# 187
  • София
  • Мнения: 18 679
Не мога да спра. Аз съм човекът, изял наведнъж тристаграмов шоколад, ако не знаеш, да ти се представя bowuu Тъй че хич няма да започвам Naughty Направих си ментов чай и му сложих подсладител, да си подлъжа главата, че приемам нещо сладко и ми мина. Ей, зор!
Значииии, да ви кажа, диета се пази най-успешно, ако нямаш никакви други дертове и спокойно може да се съсредоточиш върху това какво ядеш и колко се движиш. В момента, в който организмът изпадне в стрес - недоспиване, болест, преумора, психическо натоварване някакво, мозъкът почва да крещи - искам шоколаааааад smile3511 Или поне моят Mr. Green

# 188
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте, момичета.
Белинда, не изтезавай себе си! Когато детето е болно, аз съм два пъти по- болна.
Моята кокона я взех с лека температура от градината. Сега нищо и няма, като се прибрахме и дадох инфлуцид и витамин ц.
Жаки, Утро, страхотни снимки.  Hug  bouquet Hug
Утро, теб те познавам, в смисъл не лично, а съм те виждала.
Линковете за Хонг Конг ме докараха до клаустрофобия.
Лиле, Лилеее, защо ли ми е познато всичко това???  Thinking
Сани, Бъни, честито ви рожденници, да са ви живи и здрави децата!  newsm67
Сесили, не изпускай обучението. Особено щом е международно. Толкова е трудно да се вреди човек, когато е 35 +.
Абе, Куркума наистина много липсва. Къде се дяна този човек?
Тонка, чак на мен ми се припи коняче, а как обичам Бейлис!  Blush Но изпих едно малко уиски като се прибрах.  Drunk
Аз си гледам фактора! Ах, този Славин   Crazy

# 189
  • Мнения: 9 475
Шаги, чакам те в темата за Фактора   bouquet

# 190
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Шаги, чакам те в темата за Фактора   bouquet
Бела, аз писах вече там, мила!  Hug Flutter

# 191
  • Мнения: 9 475
Шаги, чакам те в темата за Фактора   bouquet
Бела, аз писах вече там, мила!  Hug Flutter

Ееее аз те видях, ама само толкова ли?

# 192
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дотук само Славин ми хареса, но без високите обувки.

# 193
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Шаги, чакам те в темата за Фактора   bouquet
Бела, аз писах вече там, мила!  Hug Flutter

Ееее аз те видях, ама само толкова ли?
Толкова, аз гледам на всичко положително и се дразня от непрекъснати критики. И аз критикувам, но мнооого рядко.  Mr. Green

# 194
  • Мнения: 9 475
Аз много се смях със Славин  Joy

Общи условия

Активация на акаунт