WIZZ AIR 16

  • 63 254
  • 787
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 160
На 31 март и 1 април ще има 20% намаление за членовете на discount club...
Скрит текст:
Това донякъде даде отговор за увеличените цени от днес, на някои дестинации, които следях.. Mr. Green
Да си имам късмета
Откакто купих билети 'всеки ден поевтиняват

# 586
  • Луната
  • Мнения: 3 211
На 31 март и 1 април ще има 20% намаление за членовете на discount club...
Скрит текст:
Това донякъде даде отговор за увеличените цени от днес, на някои дестинации, които следях.. Mr. Green
Да си имам късмета
Откакто купих билети 'всеки ден поевтиняват

Не винаги на промоция са по-евтини билетите  Wink. И като купиш билети не гледай повече цените. Щом си ги купила значи те е устройвала цената и датите Simple Smile

# 587
  • Мнения: 4 160
Така е
И аз се чудя какъв е този мазохизъм у мен
Не толкова че ме устройваха цените, но реших че с наближаването на полета ще растат
За първи път купувам, дано другия път съм по в час:-)

# 588
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Пак съм аз. Само да ви се похваля,че всичко си дойде на мястото и резервацията ми е потвърдена,урааааааа  newsm44 Най-накрая да си отдъхна,че в последните 10 дни ставах и лягах с мисълта за този билет. Благодаря още веднъж на всички!

# 589
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Пак съм аз. Само да ви се похваля,че всичко си дойде на мястото и резервацията ми е потвърдена,урааааааа  newsm44 Най-накрая да си отдъхна,че в последните 10 дни ставах и лягах с мисълта за този билет. Благодаря още веднъж на всички!

Чудесно. Много се радвам Simple Smile. Би ли споделила все пак на кой мейл писа и ти отговориха?

# 590
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Пак съм аз. Само да ви се похваля,че всичко си дойде на мястото и резервацията ми е потвърдена,урааааааа  newsm44 Най-накрая да си отдъхна,че в последните 10 дни ставах и лягах с мисълта за този билет. Благодаря още веднъж на всички!

Чудесно. Много се радвам Simple Smile. Би ли споделила все пак на кой мейл писа и ти отговориха?

Разбира се - callcentre.hu@wizzair.com както някой по-напред ме беше поправил. Доста бързо ми отговориха,може би 1 час след като им писах.Само че не ми пратиха фактура,но така или иначе няма да ми трябва.Един съвет-не отлагайте звъненето за последния момент като мен.Ще си спестите много излишни нерви и притеснения. Grinning

# 591
  • Мнения: 19 062
наистина на борната карта пише срещу големия ръчен 10 кг

чакам някой да каже дали го мерят на летището  Thinking

# 592
  • Мнения: 6 031
наистина на борната карта пише срещу големия ръчен 10 кг

чакам някой да каже дали го мерят на летището  Thinking
Не го мерят, коагто си само с ръчен. Последно проверено преди няколко дни.
Когато съм имала и чекиран багаж, винаги са мерили и ръчния без да казват нищо за кг.

# 593
  • Враца
  • Мнения: 2 408
Моля за помощ, че правя някакви неща, които си измислям, и не зная къде греша. newsm78

Опитвам се да закупя билети за отиване до Рим, и връщане през Неапол.
Заявих билетите до Рим, да тук добре.
Багаж- куфар струва 19 лева.
Опитвам се да купя билети от Неапол до Сф.
Първо, иска ми да закупя още веднъж членство.
Вярно, че не съм го платила още, но пък така в сумата за билета Неапол- Рим ми стои второ, дублиращо се членство. Това няма смисъл!
Освен това, багажът- куфар, от Неапол до Сф, в нисък сезон, е 50 лева?
Защо такава огромна разлика?!?
Стопирам до тук, докато не помогнете... Нещо УИЗ ме пускат по пързалката...

# 594
  • Мнения: 6 031
Моля за помощ, че правя някакви неща, които си измислям, и не зная къде греша. newsm78

Опитвам се да закупя билети за отиване до Рим, и връщане през Неапол.
Заявих билетите до Рим, да тук добре.
Багаж- куфар струва 19 лева.
Опитвам се да купя билети от Неапол до Сф.
Първо, иска ми да закупя още веднъж членство.
Вярно, че не съм го платила още, но пък така в сумата за билета Неапол- Рим ми стои второ, дублиращо се членство. Това няма смисъл!
Освен това, багажът- куфар, от Неапол до Сф, в нисък сезон, е 50 лева?
Защо такава огромна разлика?!?
Стопирам до тук, докато не помогнете... Нещо УИЗ ме пускат по пързалката...
Ако платите с карта, то членството ще можете да го ползвате веднага и да закупите новия билет. Ако решите да плащате по банков път, то няма да можете да ползвате намаление за втория билет.
При плащане по банков път, трябва да изберете отиване и връщане от едно място за да се възползвате от намалението.
Цената на куфарите зависи от дестинацията(времетраенето на полета) и сезона.

# 595
  • Враца
  • Мнения: 2 408
А, ясно.
Мерси много!
Толкова условности... ми не искам пък нито с карта да плащам, нито да отивам и да се връщам от едно място! Crossing Arms
Ядосах се, ще чакам да ми мине, пък тогава ще вида дали изобщо да купувам билети...


РЕДАКТИРАМ
Някой знае ли в Неапол къде се намира летището, на което лети УИЗ?
Намирам в Гугъл Мапс едно летище в града, което си е на доста централно място.
Дали няма и друго летище, някъде по сокаците, до което лити УИЗ?
И как стои въпроса с транспорта до града в този случай?

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 09:14 от Трън в Очите

# 596
  • Мнения: 642
наистина на борната карта пише срещу големия ръчен 10 кг

чакам някой да каже дали го мерят на летището  Thinking

В неделя се върнахме от Малмьо, ръчната чанта ни беше доста обемна, нямаше 10 кг., но аз се притесних дали ще влезе в решетката, обаче никой не поиска да я мери/тегли, после видях, че имаше хора с малки куфари като ръчен багаж...

# 597
  • Мнения: 6 031
...


РЕДАКТИРАМ
Някой знае ли в Неапол къде се намира летището, на което лети УИЗ?
Намирам в Гугъл Мапс едно летище в града, което си е на доста централно място.
Дали няма и друго летище, някъде по сокаците, до което лити УИЗ?
И как стои въпроса с транспорта до града в този случай?
Това е летището.  Laughing
Сайт
Транспорт

# 598
  • Луната
  • Мнения: 3 211
наистина на борната карта пише срещу големия ръчен 10 кг

чакам някой да каже дали го мерят на летището  Thinking

В неделя се върнахме от Малмьо, ръчната чанта ни беше доста обемна, нямаше 10 кг., но аз се притесних дали ще влезе в решетката, обаче никой не поиска да я мери/тегли, после видях, че имаше хора с малки куфари като ръчен багаж...

Тези куфари предполагам са голям салонен багаж (платен).
Последно като пътувах поне това гледаха на съседния гейт за Лондон. Пратиха няколко души да си платят за голям салонен багаж, защото куфарите им не се побираха в клетките Peace
И нали обсъждахме преди време за броя на автобусите, които обслужват пътниците. За въпросния полет за Лондон бяха три Mr. Green

Иначе никой не мери килограми.  Peace

# 599
  • Мнения: 642
Ние също бяхме с един голям салонен багаж, който беше платен предварително, но аз си мислех, че и за него има някакви размери, които трябва да се спазват. А на тези хора куфарите надминаваха размерите, посочени на бордната карта. Но сигурно всичко зависи от летището...

Общи условия

Активация на акаунт