Нашата сватба през 2015 - тема 4

  • 27 060
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 308
Бубулеса, цитат е, но не знам от кого. Мернах го преди време в интернет и си го записах. Описва идеално моите вълнения в момента Simple Smile

# 721
  • Мнения: 178
Темата ми е книги и фентъзи като общо. Ще имам много книги, малко свещи, много карти на различни земи, книжни разделители за подаръци, дървени неща (за това само съм на надежди за сега, че не знаем с агентката какво и на каква цена ще намерим), по-приглушени цветове, мечове (за това чакаме ресторанта да каже, че може), дракони на тортата и никакви цветя - моя и на шаферките букетите ще са хартиени.
Много се надявам всичко да изглежда както в главата ми Wink

# 722
  • София
  • Мнения: 913
Veti....  Heart Eyes lovekiss Страхотна тема!!! Обожавам всичко, което описа, направо ме побиха тръпки от удоволствие! Обожавам книги и най-вече фентъзи, станах ти голям фен  Mr. Green

Браво, пожелавам ти всичко да е както ти си го планираш, че и още по-прекрасно!

# 723
  • Мнения: 18 562
О, чудесна тема. Звучи ми като в троновете, фенове ли сте на книите и сериала?
супер си о измислила, дано се получи  Simple Smile аз фентзи не обичам мноо, само определени неща харесвам, но тази тема е чудна  Heart Eyes ох нещо ми отказват букви от клавиатурата, извинявам се за което

# 724
  • Мнения: 841
Момичета страхотни са ви прическите ( особенно се влюбих в тази на Алечка ) аз обаче съм с къса коса и сега я пускам да расте,иначе съм се ориентирала към няякакви букли прибрани като плитка(само как го обясних) , защото имам татуировка на гърба която обаче искам да скрия.
Виждам ,че повечето ще имате було аз обаче хич не се възприемам с такова и мисля да го пропусна честно казано .
Довечера ще ходя до шивачката , която щу прави корекциите на роклята и когато е изцяло готова ще я  кача в албумчето

# 725
  • Мнения: 14 308
silvushka , аз си поръчах було, но мисля тактично да си го забравя у дома и да не си го сложа. Ми не искам пък. Crossing Arms Ще си го сложа на моминското.
И на мен темата на Вети много ми хареса.

Дами, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=833453.new#new

Общи условия

Активация на акаунт