Детски градини Варна - прием 2015

  • 64 157
  • 580
  •   1
Отговори
# 570
  • UK
  • Мнения: 5 999
А как мога да разбера, къде по-точно, кои са градините в район Приморски?  newsm78

# 571
# 572
  • Мнения: 25
Здравейте мами! На 1г. и 7м. сме ще кандидатсваме в Одз какви документи са необходими? Каква сума се заплаща? Искат ли бележка за ваксини правят ли се някакви изследвания за да ни приемат? От коя до коя дата се подават документи? Благодаря предварително!  bouquet

# 573
  • UK
  • Мнения: 5 999
Pina  Благодаря  bouquet

# 574
  • Мнения: X
Здравейте мами! На 1г. и 7м. сме ще кандидатсваме в Одз какви документи са необходими? Каква сума се заплаща? Искат ли бележка за ваксини правят ли се някакви изследвания за да ни приемат? От коя до коя дата се подават документи? Благодаря предварително!  bouquet

Тук е цялата информация, която ти е нужна https://gradini-varna.com/

# 575
  • Варна
  • Мнения: 381
Минавам само да споделя, че има нова тема за тазгодишния прием http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=907638.0  bouquet

# 576
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 16
Момичета, да питам и при вас за отзиви за Владиславовските ОДЗ-та? Много ми е трудно да събера информация. Имам наблюдения и отзиви единствено за Маргаритка и Българче, но за останалите - 0!  ooooh! Помагайте! Ще записвам в яслена група.

# 577
  • Мнения: 124
Дъщеря ми ходи в ОДЗ 12 Първи юни,до бл.308 и бл.309 се намира.Яслата почти цялата я пропуснахме ,че бе болничка и я пуснах по-късно.Сега сме 1 група и съм много доволна.Детето ходи със желание,госпожите ни са много готини(Жекова и Димитрова се казват).Базата е малко старичка,но поносимо,за мен по -важно е детето да се чувства добре ,а в случая е така.Има естествено и други госпожи,но за тях не мога да кажа мнение.Директорката само дето се опита преди нова година да прави номера  със сливане на групи,но не мина номера...Общо взето мога да кажа,че мнението ми за градината е добро.

# 578
  • Мнения: 232
Не разбрах дали е задължително да се пишат 4 желания,или може и три само. newsm78

# 579
  • Мнения: 478
Не разбрах дали е задължително да се пишат 4 желания,или може и три само. newsm78


Може и само едно да напишеш ако искаш, но тогава има шанс да не ти приемат детето никъде. Аз бях писала само две желания, но директорката на градината ми каза, че по-добре да напиша още две, защото после може да се разменят местата ако се намери с кого,а и с 4 желания имам повече шансове. Самата жена ми сподели, че за толкова години е виждала всякакви случай и за по-сигурно било по-добре да пиша повече желания.

# 580
  • Мнения: 1 656
Здравейте !
Тъй като сте с повече опит и мнения от нас, прием 2016, мога ли да ви помоля за мнения относно ОДЗ Дружба в район Приморски?

Общи условия

Активация на акаунт