Идеи за великденска украса – 2015

  • 21 754
  • 54
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Здравейте.
Тъй като не успях да намеря такава тема, пускам аз и се надявам да се напълни с много идеи и красоти Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 09:57 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 2 141
Здравей, Румяна. Благодаря за темата, ще следя с инерес.
Тази година мисля да направя домашен козунак, но никога не съм правила, та ще се радвам някой да сподели изпитани рецепти и снимки (ако е възможно).
Също ме интересува и самата украса за великденската трапеза

# 2
  • Мнения: 2 774
m@mmakЪти, мисля, че ще ти е от полза темата за козунаците  Peace

Румяна,   bouquet и аз ще следя темата с интерес.

# 3
  • Мнения: 651
И аз при вас   bouquet Вчера купих един панер от лидл, много красив, светло зелен с цветенца и едно лисиче отпред. Купих и от техните шарени декоративни яйца. Много сладко се получи.
Ще ви следя с интерес  Hug
m@mmakЪти да не се притесниш, че те преследвам  Hug

# 4
  • Мнения: 324
Записвам се и аз при вас!  bouquet Ще ви следя с интерес.
Вчера купих един панер от лидл, много красив, светло зелен с цветенца и едно лисиче отпред. Купих и от техните шарени декоративни яйца. Много сладко се получи.
Може ли да споделиш снимка? Praynig

# 5
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Ще е интересно да обменяме идеи. Темата, в която сме писали за миналия Великден, е тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766935.0;topicrefid=20

Има доста идеи и снимки.

# 6
  • Мнения: 1 110
Ще е интересно да обменяме идеи. Темата, в която сме писали за миналия Великден, е тази:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766935.0;topicrefid=20

Има доста идеи и снимки.



Нека продължим старата тема, моля заповядайте  Grinning

# 7
  • Мнения: 651
Asyta, малко по-късно ще кача, в момента нямам възможност  Hug

# 8
  • Мнения: 2 266
И аз ще ви следя.И мен ме интересува украсата на масата.

# 9
  • Мнения: 524
В магазини Джъмбо има буквално десетки различни декорации. Поставки за яйца, декоративни яйца, панери.. има сполучливи неща  Peace

# 10
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Ами аз понеже не открих друга тема пуснах тази. Ако искате да изпишем старата тема от миналата година нямам нощо против.

# 11
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Бих предложила ти, тъй като си пуснала темата, да пишеш на модератор и да помолиш да обединят двете теми. Така идеите и снимките от миналата година ще могат да се видят, без да се налага ровене.

# 12
  • Мнения: 1 746
и аз се включвам във великденската тема, независимо в коя от двете ще пишем

# 13
  • Мнения: 153
Здравейте, темата много ми хареса и реших да споделя една идея за празнична украса, която ми допадна.



Необходими са две стъклени вази с различен диаметър, които се поставят една в друга. Пространството между тях се запълва с шоколадови яйчица или шарени великденски бонбонки. В малката вазичка се налива вода и в нея се поставят свежите пролетни цветя.

# 14
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
С удоволствие ще следя темата, много обичам да украсявам за Великден у дома. Не задължително скъпо, но с фантазия и вкус може да се направи красиво нещо.

Общи условия

Активация на акаунт