Мама е от щастие примряла - на НОЕМВРИЙЧЕТО сърцето е видяла

  • 29 434
  • 737
  •   1
Отговори
  • На остров
  • Мнения: 13 498



Мили момичета, ние Ноемврийки 2014 ви приветстваме с Добре дошли! В следващите девет месеца ви предстои най- великото нещо на този свят- да износите живот. Двете черти ще се превърнат в смисъла на вашия живот. Това е Божия благословия! В следващите девет месеца ще се променяте и ще хубавеете, малката точица в утробата ви ежедневно ще се превръща в човече. Насладете се на бременността си, а за съвети, коментари, кураж и каквото се сетите, обръщайте се към нас. Бъдете здрави и се насладете на бременността си!


















Медицински календар
Седмици, месеци, триместри
3D календар
Биология на вътреутробното развитие
Прегледи и изследвания
Хранене по време на бременност
Коремни болки и спазми по време на бременност
Бременността по седмици
Бременност по седмици и месеци





 Развитие на бебето в снимки
Грижи за новороденото 1
Грижи за новороденото 2
Развитие на сетивата по седмици
Приблизителни размери на бебето по седмици
Грижа за бебето - полезни съвети
Какво не трябва никога да казваме на децата си





Кърменето - блогът на Бу
Правилно поставяне на бебето на гърдата
Ла Лече Лига - координати на консултантите по кърмене
Библиотека - Всичко за кърменето
Кърмене след секцио





НОИ и обезщетения за майчинство
2880 лв. накуп за майки-студентки

Майчинството-счетоводно: тема за бързи въпроси и отговори






Речник на бременността
Суеверия
10 фрази, които дразнят бременните
Разбирате, че сте майки, когато…
Нещата, които ви дразнеха през бременността






Estlar- София, 30г., първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover



gundie-София,37г.,трета бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Nani*-Пловдив,21г,първа бременност fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Бубстър-Рединг,Англия,27г.,втора бременност(една неуспешна) fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover







viktoriq838-Варна,33г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover














gereme-Варна fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


Нели А.-София,26г,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
pepitobs-Бургас,26г. първа бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
kokon7-Стара Загора,31г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover










gemavar-София,33г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
kremika-София,35г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover





katenstain-Смолян,27г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


vania_kk-Варна,29г.втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
cvetelin@-23г. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
kristina86-София,28г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover








Теичка-София,28г.,трета бременност(две неуспешни)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


viks_1116-София,26г.,втора бременност  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


Del_Mar-София,28г.втора бременност(първа неуспешна)  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover





























Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 16:11 от One11

# 1
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен Grinning

Разписвам се при вас с втора бременност. Точен термин все още не знам, тъй като от работа съвсем пропуснах датата на последния цикъл. Преди две седмици изненадващо разбрах, че съм бременна - заради симптомите, които ме връхлетяха с пълна сила  Crazy Според ехографа миналата седмица плодът е бил на 5 седмици и 8 дни.

Лека бременност на всички  newsm51

П.С Надявам се в темата има и други мами от Варна

# 2
  • Мнения: 211
Честита Пролет Simple Smile))
Благодаря за темичката:)))
Живот и здраве, за следващата ще се ограмотя и бих помогнала ако има нужда, да сложим нови снимки,текстове и т.н. Simple Smile))

# 3
  • Мнения: X
Страхотна темичка, благодаря !  Hug

# 4
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен! Аз видях моите така дългоочаквани две чертички на 18 март. Имам син на 11 г. и от много време си мечтая за още едно слънчице. Въпреки, че за разлика от първата ми бременност тази започна със зацапване и болки се надявам и вярвам, че всичко ще бъде наред. В понеделник съм на лекар, а терминът ми се пада на 24.11.2015 г. Пожелавам на всички бъдещи ноемврийски майки да бъдат прекрасни и щастливи през цялата си бременност!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 249
Супер, имаме си нова темичка и новозаписали се бъдещи мами:) Честита първа пролет, хубавейте и разцъфвайте като цветя   bouquet Сега се замислям колко ще ни е хубаво когато е топличко да се разхождаме с коремчета, а като стане студено, хич няма да ни е скучно, а даже готино да си стоим в къщи да бдим над гарджетата:)

# 6
  • Мнения: 742
One мерси за темичката   bouquet
Добре дошли на всички нови /бъдещи/ мамита   bouquet  Лека бременност и пуФкаФ финал   bouquet

# 7
  • Мнения: 105
Момичета, здравейте!
Бързам да ви кажа, че днес на прегледа видяхме и ембрион и сърчице! Party Иде ми да се пробвам със задно салто от кеф. Laughing Док каза да съм в очакване кистата(фоликулярна) да се спука. И така днес ще обикаляме със снимката при бабите и дядовците.  bouquet

# 8
  • Мнения: 197
Момичета, здравейте!
Бързам да ви кажа, че днес на прегледа видяхме и ембрион и сърчице! Party Иде ми да се пробвам със задно салто от кеф. Laughing Док каза да съм в очакване кистата(фоликулярна) да се спука. И така днес ще обикаляме със снимката при бабите и дядовците.  bouquet

ЧЕСТИТО  Heart В коя седмица си?   bouquet

# 9
  • Мнения: 742
Mu6mula честито  Heart  Лека и безпроблемна бременност   bouquet  Дай си данните /ако желаеш/ за списъчето с термини на 1ва страница   bouquet

# 10
  • Мнения: 742
Сладурки, само 17 мамита сме в списъка  #Crazy  Я бързичко да дойдат и още,  че се излагаме   Whistling

# 11
  • Мнения: 105
4 г.с. + 5дни,0.38 като размер  Laughing

Edit: Според мен термина е 16.11, но док още не е казал нищо.

# 12
  • Мнения: 4 954
Мисля, че само 17 са дали термини. Иначе ми се струва, че сме повече.

# 13
  • Мнения: 742
4 г.с. + 5дни,0.38 като размер  Laughing

Edit: Според мен термина е 16.11, но док още не е казал нищо.

4+5 г.с. и се е видяло пулсче  #Crazy  На мен 5+5 нищо не се видя /а с 1та бременност 5+2/...Къде ходи на преглед?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 418
да се запиша в новата тема и аз Simple Smile
Днес съм много изморена, така  болят краката - все едно имам мускулна треска   Sad

Добре дошли на новите мами и честито сърчице на му6мулка!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт