Пролет,лято,есен,зима, бременните от Искам Бебе тук ще се разписват - тема 25

  • 24 031
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 565
Кашмирче, има един сайт - spinning babies. Провери там за упражнения за обръщане на бебето. Свекърва ми ми е казвала, че мъжът ми се е обърнал в девети месец... А една приятелка имаше супер леко седалищно раждане (отбелязвам, че бебето й не беше много голямо - около 3 400 се роди). Дори и да се наложи секцио, можеш да пробваш да се уговориш максимално близо до термин да те изчакат.

# 736
# 737
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Hug Мерси, момичета. Лазя, дупя се, въртя ханш на топка, ма нъцки. Неще таз мома. Ще продължа да упорствам, де.

# 738
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Кашмирче, не се отказвай, но и не прекалявай с упражненията, нищо не се знае, може в последния момент да реши да се обърне.
При мен не се получи и така и не се обърна, но при съседката ми 4 дни преди термин бебето се обърна и тя роди нормално.
Виж и Шушулче, само дето се притесняваше излишно.
Естлар, добре дошла в отбора на свекървите  Hug
Витаминка, леко да мине раждането, пък младежът си знае кога ще излезе  Hug

# 739
  • shumen
  • Мнения: 18 084
Кашмирче,може и да се обърне не се притеснявай.

# 740
  • Мнения: 2 241
Момичета, благодаря за предложенията за илачите. Ще продължа осцилококцинума. За гърлото смуча Прополки, а за носа аптекарката ми даде Мукоплант с морска вода, ама нещо му нямам вяра  Laughing Ще видим до къде ще го докарам.

# 741
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
НОВАТА ТЕМА
Предполагам това е последната тема, която аз ви правя. Време е друга бъдеща мама да я поеме, като се изпише тази. Flutter
Дерзайте и да се напълни с пухкави бебета и много нови бременни мами Hug

Общи условия

Активация на акаунт