"Прости ми" турски сериал, който тръгва по Нова тв от 26 март .

  • 112 674
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
"Прости ми" е новият турския сериал, който тръгва по Нова тв. В южната ни съседка вече са минали четири сезона с над 700 епизода. Тв поредицата е пожънала успехи и в Русия, Казахстан и в Близкия Изток.

Цената на богатството и славата, изпитанията на съдбата и дълго пазените тайни, вплетени в една съвременна история за бедното богато момче - това са само част от акцентите във филма. В сюжета се преплитат и темите за прошката, любовта и отношенията в съвременното семейство.

"Прости ми" разказва историята на жена, която влиза в къщата на най-богатия турски бизнесмен с една единствена цел - отмъщение, а той, нищо неподозиращ, лично й дава "ключа от задната врата на дома си".

За разлика от много известни сериали в югоизточната ни съседка, повечето изпълнители на главните роли, сред които Нусрет Шенай, Гайе Тургут, Гамзе Игдироглу и Мурат Данаджъ, са професионални актьори.

Те са сред обещаващите лица на турския театър. Сериалът открива за публиката и таланта Шейма Коркмаз, която преди това е позната като фотомодел.
"Прости ми" стартира на 26 март, четвъртък, от 14:30 часа в ефира на Нова.

# 1
  • Мнения: 11 017
е, "новият", изобщо не е нов.  То и "Завръщане" от 2006 го представиха като нов.
Хубаво е, че в този актьорите са по-непознати, това е един от анкарските сериали, които ги дават на друг принцип... 45 мин. епизоди всеки делник в Турция, с рекламите 60 мин. Снимат се с години.. Целите сериали се заснемат изцяло в Анкара и са си с актьори, живеещи постоянно там, обикновено не са от познатите ни актьори.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Focus_Film
Става въпрос за сериалите на Focus Film ... Deniz Yıldızı, Unutma beni, Beni affet (Морска звезда - 2000 епизода, Не ме забравяй - над 1400 епизода, Прости ми.. над 720 епизода) и се снимат все още. Даже  от "Морска звезда" БТВ излъчиха първия сезон... 215 серии, но в момента в Турция излъчват около 2000 еп. Безкрайни сериали без ясна концепция отначало докрай, а със сценарии, които се доизмислят впоследствие. Не знам колко сезона са купили Нова ТВ от Бени аффет, но е глупаво това слепване на сериите. В оригинал са 45-47 мин...

# 2
  • Мнения: 268
Здравейте,при интерес мога да публикувам интервю с Шейма Коркмаз.   bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 11 017
Сериалчето е готино. Никой не пише в тази тема, защо така...

Eто епизодите по Нова, излъчени досега
http://play.novatv.bg/programi/prosti-mi


Първи сезон с хърватски субтитри
http://natabanu.com/serija/oprosti-mi.html

# 4
  • Мнения: 59
и аз се чудя , да не би да има друга тема? newsm78

# 5
  • Мнения: 13
Здравейте,дали има линк към епизодите къде може да се гледа напред?

# 6
  • Мнения: 79
Здравейте,сериала е много интересен,както всички турски сериали.По принцип за всеки сериал,който започне се пуща много информация какво ще се случи занапред,а за този не намирам нищо.Аз започнах да го следя и по турската Стар тв,много интересно се развива,но проблема ми е,че сега започнах да се опитвам да уча турски език и не разбирам всичко,което говорят.Знаете ли дали има и друга тема с повече инфо за предстоящите серии?

# 7
  • Мнения: 11 017
Здравейте,дали има линк към епизодите къде може да се гледа напред?



Втори сезон с руски субтитри (казахско аудио)
http://vbox7.com/collection:2132910
ще се качват и още епизоди

# 8
  • Мнения: 6 395
Да подбутна малко темичката и да се изброим феновете и кой до къде е.....аз го следя по тв, че съм с бебе и гледам и други сериали и нямам време да гледам по няколко епизода ама съм жадна за информация, та ще е добре, ако не съм единствената активна фенка   bouquet

# 9
  • Мнения: 14 571
Виждам,че някои момичета искат да научат повече за сериала.Сега е в 4 сезон Сериите са вече над 727. Влезте в Гугъл само с  'Прости ми" Излизат много страници и всички серии до сега  . То прилича на "Дързост и красота" . Аз го гледам по Нова,но не редовно. Все едни и същи неща се явяват и повтарят... Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 399
Здравейте и аз търсих доста време информация за този филм,понеже ми допадна и ми стана интересен,но така и не намерих нищо съществено,което е много странно защото за всеки един сериал който тръгне по наша телевизия има много информация,а за този почти нищо.И аз намерих самия филм качен в youtube но е на турски и не мога да разбера много...така че ако някой нещо знае за филма или в последствие научи,ще му бъда благодарна ако сподели. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 14 571



Поствам част от случаен -481 епизод пробно. От YouTube Laughing

Последна редакция: сб, 20 юни 2015, 12:49 от vera17

# 12
  • Мнения: 8 219
Изгледах до към 400 епизод. Ми "Дързост и красота" си е. И малко турско латино Simple Smile

# 13
  • плевен
  • Мнения: 1 174
И на мен ми е интересно да науча повече за сериала.Но най ми е интересно да узная,дали Фериде е сестрата на Ейлюл или греша.И ако е вярно,как ще реагира Ейлюл като разбере,че и е сестра,при положение,че и прави много мръсно и я мрази.

# 14
  • Мнения: 8 219
До към 400-та серия не беше разбрала, там някъде се отказах да гледам вече.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт