Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 62 905
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 598
Христос Воскресе! Peace

момичета,били открили някакъв спешен/детски център някъде по 6-ти септември или кино Фламинго Rolling Eyes

Както коментирахме преди време-на свети Горазд,до у-ще Европа. Медицински детски център Азарея.

# 136
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Намерииих, точно там, където казва Десислава, отстрани на Хали, първо ходих при една друга жена, която ми каза, че нямало как да стане, после отидох до Хали и двете момичета казаха, че щяло да стане и то много добре, благодаря ви все пак, милички!!!    bouquet

# 137
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086


Хлебозавода спирката, жената в блока срещу Тони 2000 /чула съм от други хора, не съм използвала услугите/


Аз бях от доволните, но последния път малко ме разочарова - не е взела явно правилно мерките на ръкавите на една рокля и са безобразно тесни, а аз имам ръце като солети.  Confused И един шев на друга рокля го е лепнала много накриво - толкова крив,че аз като нищо неразбираща го виждам.
И в тази връзка - къде е това по-точно?

Изгрев блока /малкия зад интернет залата/ срещу училището

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Приятелка живее до Полиграфията и си е направила очила в центъра. Аз дори и се присмях, че е до най-предпочитаната оптика (поне тук съм останала с такова впечатление), а си поръчва надалече очила, а тя ми каза, че цените били почти двойни там.
====

Навсякъде има и евтини, и скъпи стъкла. Оптиките работят с различни видове и производители, но от изискванията на клиента и качеството+характеристиките на стъклата идва значителната разлика в цената. На полиграфията съм правила очила и за 30 лева общо с монтажа, и за 170 лв. /рамка+стъкла+монтаж/. Тези от 30 лева вече са надрани много. Другите не са мръднали вече година /правихме ги април 2014 г./. Хубаво е, че вече има голям избор на всичко. Лошото е, че понякога почваме на губим в него.

Приятелката ми говори за очила от една и съща "категория" така да се каже - на Полиграфията били по-скъпи, отколкото в центъра някъде до халите.
Иначе аз не смятам, че моите за 20 лева са прекрасни, но просто ги ползвам само вечер, след като си сваля лещите ако ще гледам филм преди лягане и не виждам смисъл да давам повече пари за това. А и учудващо, въпреки цената и въпреки, че почти всяка вечер спя с тях (заспивам докато гледам) вече почти година не са мръднали.

# 139
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Pupitka, както е пътечката от спирката срещу училището посока магазин Виджи и Бялата къща...вляво има будка за сандвичи, след това банкомат и интернет залата като се шмугнеш отстрани на нея има блок с един вход от задната страна си има прозорче /от изба/ и си пише шивачка. Отстрани на това блокче се води Златорог...а Златорог е вляво от Преспите....
ох, едно обяснение направих  ooooh! дано поне малко съм била ясна

# 140
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Не, разбрах те много добре. Благодаря ти! Много се радвам,че е в квартала и няма да се разкарвам повече.   bouquet

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
А тази жена до Халите само поправки ли прави или шие и по поръчка?

# 142
  • Мнения: 5 173
И шие по поръчка.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Да питам,къде ще ме насочите за детски очила/малкият е  на 8,това ще са му първите очила и понеже още няма изградени навици,мисля да не залагам на много скъпи рамки....айде,за стъклата съм склонна да дам повече за качествени/,та търся място с добър избор и компетентно обслужване/преди  малко в оптиката на Галерия ме ядосаха,щото директно ме метнаха на рамки от 120лв/
Аз съм доволна от оптиката на ул."Скайлер" (успоредна на главната е). Там преди месец си направих диоптрични очила. Там си направих и прегледа. Аз от 4 годишна нося очила и давам много пари за стъкла, не за рамка. Имаше и евтини рамки, за по 25-30 лв. Този път аз заложих на доста скъпи - 120 лв, но пък стъклата ми бяха по-евтини от преди. Обслужването ми харесва. Даже докато аз си избирах рамка имаше и едно дете, на което доста внимание обръщаха докато изберат рамка.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Здравейте!
Имам следното питане - къде поправят кожени якета? Якето е почти ново, от естествена кожа, но го закачих на количка и копчето така се закачи, че аз не разбрах и дърпайки се рязко, то се закачи и кожата се скъса. Нуждае се от ремонт

# 145
  • Мнения: 3 459
Къде в Кичука имало апартамент в който продават маркови парфюми ?

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Джей, на "Бугариево" 6 мисля, че е. За улицата съм сигурна, за номера - не.

# 147
  • Мнения: 659
На номер 12 е,иначе улицата е същата  Peace

# 148
  • Мнения: 3 459
А доволни ли сте като цяло ? Много ми ги прехвалиха ...

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Може ли малко повече информация за тези парфюми

Общи условия

Активация на акаунт