"Днес съм щастлива, защото..." - тема 4

  • 83 054
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 784
Темата е  Grinning

място, на което да споделим какво ни кара да се усмихваме. От дребничката причина за щастие отпреди 15 минути до големите неща, които ни държат над водата или високо във въздуха.


Позволявам си да пренеса днешните постове от предходната тема. Ако на авторите не им е приятно, ще ги махна.

Момичета, много съм щастлива. На любимия му предложиха нова работа, чудесни социални придобивки и работно време  Party Grinning  Party  Малко неочаквано дойде, но от кога се надяваме интова да стане.
Чудесен ден е днес.  Grinning

И аз влизам да се похваля със същото  Mr. Green Обаче не е само моя мъж късметлията, ами и аз също  Grinning Надявам се да имаме успех в новите начинания и наистина да са ни били на късмет.
Миражче, много успехи и удовлетворение пожелавам на твоя мъж в новата му работа.

От няколко дни все си мисля за тази тема, но не ми остава време да я търся... Благодаря на Джулай и Мираж за споделеното щастие и за подбутването на темата!

***

Храсти, олекнали от цвят.



# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Записвам се да не изтърва хубавата тема. Пожелавам на всички много поводи за радост.

На Великден си видях племенниците. 6 годишната ми племенница ми се обяснява в любов "Лельо, да знаеш колко много те обичам, до безкрайност". Напълни ми сърцето. На другия ден като си тръгвали от майка ми й казала "И да предадеш на леля, че я обичам безкрайно".

Щастлива съм и че най-после имаме кола.

# 2
  • Сф
  • Мнения: 4 765
И аз да се пренеса в новата темичка.

Утре от работа ще ходим да садим дръвчета в едно стопанство край Търново. Радвам се, че времете ще е хубаво и ще си изкараме супер   Nature Sun With Face  Nature Partly Sunny  Nature Sun With Face

# 3
  • Мнения: 337
...защото направих теста по имунология без нито една грешка.

# 4
  • Мнения: 10 874
Благодаря за новата тема!  bouquet
Съвсем я бях забравила тази тема, а преди пишех сравнително често.

Днес съм щастлива, защото си направихме страхотна разходка с дъщеря ми и успях да си изпълня всички ангажименти.

# 5
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 168
Записвам се и аз в прекрасната, позитивна тема.
Дано имаме много поводи за радост!

# 6
  • Мнения: 524
Щастлива съм, защото с ММ вървим в една посока и ме изслушва и подкрепя. Тази вечер имахме време да си поговорим много и да се посмеем, беше много хубаво  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 8 163
Сполай ти, Никки!   bouquet

***

Ухае на зюмбюли.

Никой не бърза за никъде.

# 8
  • Мнения: 1 794
 Hug
Чета си интересна книга,зюмбюлите и лалетата на балкона поклащат главички и така ухаят!
Пих си кафето бавно и спокойно наслаждавайки се на цъфналата ябълкова градина зад нас.
В къщи сме здрави,спокойни,обичаме се.Господи,благодаря!

# 9
  • Мнения: 8 163
Нажежен залез в края на прелестен пролетен ден.

# 10
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Фея, приказен залез  Heart Eyes

Скрит текст:
Това Чикаго ли е? Прилича ми, но сякаш не точно  newsm78

# 11
  • Мнения: 8 163
Мираж,
Скрит текст:
това е Джързи Сити, погледнат през р. Хъдзън, откъм западната долна част на Манхатън. Малко по-наляво, извън кадъра е статуята на Свободата.
Реката беше толкова спокойна, чак изглеждаше като направена от мазнина.

Денят беше наистина много приятен: слънчев, с 26 градуса. Крайречните улици бяха пълни с усмихнати хора. Видяхме се с мили приятели.

# 12
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Фея,

Скрит текст:
Ню Йорк все още ми е в списъка с дестинация, ще ти се обадя някой ден за разходка  Laughing

Имах приятели, които бяха в Джързи, но тази есен се преместиха в Калифорния, не можаха да издържат на темпото на НЙ

 
Днес май ще успея да открадна малко време за себе си  Flutter Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 569
... е неделя и е ден за мързел.

# 14
  • Мнения: 410
Честита нова тема! Нека да пишем в нея по-често и да я напълним с много щастие и позитивизъм  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт