Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 815
  • 1 493
  •   2
Отговори
# 60
Момичета някой знае ли нещо за д-р. Тодор Стаменов -АГ , работи в болница ,,Св.Мина,, /Весела/ и частен прием в мед.център ,,Християнска грижа,, на ул. ,, Ак. Петър динеков,, №14  ?

Последна редакция: чт, 24 ное 2005, 13:24 от elektra

# 61
  • Мнения: 390
Д-р Стаменов newsm10 newsm10 newsm10
Работи в МБАЛ,, Св. Мина"/ Весела/ и МЦ,,Християнска грижа" с направление от Здравната каса, тел.677968

# 62
  • Мнения: 410
Д-р Петър Троянчев
приема в ДКЦ Тримонциум за проследяване на бременността и някои манипулации/операции и т.н., не със здравната каса.
Раждания и операции в Торакс.
Супер съм доволна. 2 пъти лежах с кръвоизлив и нито веднъж не видях страх и притеснение в очите му. Вдъва ми само спокойствие и увереност. Благодарна съм, че не ме прати в болница, а ми даде избор! От раждането също съм доволна.
Родих в Торакс, Троянчев ръководеше раждането, акушерка Красимира, педиатър - д-р Вълчева, Анестезиолог д-р Джаров.

Целия екип на Клиника Торакс Пловдив.

# 63
  • Мнения: X
Здравейте!След 4-5години ходене по мъките и даване на пари,по средата на първата ми бременност намерихме ЧОВЕКА:д-р.Теодор Мерджанов работи в МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а тел.032/605414 и 0887447384
Работи със здравната каса.Млад човек е и освен,че е много внимателен с пациентките си е и страшно добре подготвен-изкарал е курсове по-какво ли не и винаги е в час с най-новото/само за информация-от скоро има и 3Д ехограф/.Бях впечатлена от точноста му при прогнозите-почти 100% и от това,че дойде да ме види в родилното/без да сме близки!!!/Сега съм бременна за втори път и отново съм при него,и отново съм много доволна.
А за раждане:Категорично Ви препоръчвам 2-ра Градска.Много са добри и е много чисто/И АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО/

# 64
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
д-р Стаменов
д-р Минев
д-р  Стратев
Родилен Дом Весела
 Peace


Благодарение на др. Минев моята кума е бременна.Ако не беше той с навременната си намеса незнам дали някога щеше да забременее.
Другите двама доктори ги препоръчвам от личен опит.

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 10:55 от doniboni

# 65
Аз от няколко месеца ходя при д-р Карагьозов : в Торакс, вярно там е частна клиника и всичко се заплаща, но се напатих от "безплатни" прегледи. Гласувам с две ръце за този човек. Имам му голямо доверие. Старае се да обясни всичко, непрекъснато те насърчава да задаваш въпроси и като цяло ми действа доста успокояващо. Вече съм в деветия месец и към него се насочих след множество проучвания на лекари и клиники в Пловдив. Повярвайте не съжелявам за избора си. Голям професионалист. Joy

# 66
  • Мнения: 160
С двете ръце за д-р Карагьозов от "Торакс". Страхотен професионалист. Много е внимателен, обяснява всичко, мога да му звънна по всяко време, даже се е случвало ако не успее да вдигне тел. да ми звъни при първа възможност, знам, че полага винаги най-добрите грижи за мен и за бъдещото ми детенце. Ходя при него от деня, в който трябваше да ми дойде и смятам заедно да посрещнем малкия човек  Laughing

# 67
Извинете, някой може ли да ми каже дали д-р Пелев има частен кабинет и в случай че има.... някакви кординати ? Благодаря!

# 68
  • Мнения: 7 186
Извинете, някой може ли да ми каже дали д-р Пелев има частен кабинет и в случай че има.... някакви кординати ? Благодаря!

Има прием в частната клиника "Св. Валентин". Телефони не мога да ти дам в момента, но виж в някой вестник "Марица" мисля, че там имат обява постоянно.

# 69
Много ти благодаря!

# 70
  • Мнения: 9 093
намерихме ЧОВЕКА:д-р.Теодор Мерджанов работи в МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а

Подкрепям напълно. Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Гинеколог за секцио - д-р Карагьозян от II-ра градска болница Аз бях ре-секцио и този път се възстанових невероятно бързо в сравнение с предишния. Целият екип в болницата е прекрасен! Отделението е малко и получаваш всичкото възможно внимание.

Гласувам в подкрепа на д-р Карагьозян - родих и двете си деца при него (не напразно е шеф!). Ако ми се наложи трети път - пак при него ще отида. А и може би не маловажно е, че като те шие след раждането, го прави, така че да си като ученичка тясна.  newsm44 При мен бих казала, че втория път се престара, ама мъжа ми не се оплаква.
Координати: 0887 935 713, сл. 603 920 и 603 999
 
За педиатър наистина д-р Стефан Пепеланов е ВЕЛИК!!! Никой няма да съжалява ако заведе детето си при него.

# 72
  • Мнения: 6
Аз също изказвам добри думи за д-р Каракьозян. В момента той ми води бремеността и съм изключително доволна

# 73
ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ОТКРИЯ ДР ЛИЧЕВА СТРАХОТЕН ПЕДИЯТЪР РАБОТЕШЕ ВЪВ 1 ГРАДСКА Praynig

# 74
 Д-р. Лилия Милинич страхотен специалист УНГ

Общи условия

Активация на акаунт