Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 883
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 900
И аз съм чувала добри неща за МиленковPeace

# 826
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Аз бях на ЖК при втората бременност при д-р Петров. Много съм доволна, но може би и защото съм нямала някакви по-специални проблеми, но виж, все пак, и в черния списък, имаше и недоволни мами от него.
Работи в Смирненски - тел: 0889 634322   Peace

# 827
  • Мнения: 3 459
Аз бях на ЖК при втората бременност при д-р Петров. Много съм доволна, но може би и защото съм нямала някакви по-специални проблеми, но виж, все пак, и в черния списък, имаше и недоволни мами от него.
Работи в Смирненски - тел: 0889 634322   Peace
Мерси много   bouquet

# 828
  • Мнения: 2 132
Момичета, може ли да ми препоръчате педиатър от ДКЦ1 ( понеделник пазар). Четох назад в темата, но имаше само 1-2 мнения за там.
Благодаря ви!   bouquet
До колкото знам трябва да се говори предварително с педиатъра, за да дойде да види бебето като се роди, а записването става с акта за раждане.Или се бъркам нещо?

# 829
  • Мнения: 1 900
Д-р Любов Чочкова, педиатър, детски кардиолог
Първа Поликлиника, Понеделник пазара Peace

# 830
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Момичета, може ли да ми препоръчате педиатър от ДКЦ1 ( понеделник пазар). Четох назад в темата, но имаше само 1-2 мнения за там.
Благодаря ви!   bouquet
До колкото знам трябва да се говори предварително с педиатъра, за да дойде да види бебето като се роди, а записването става с акта за раждане.Или се бъркам нещо?
Ние посещаваме д-р Емилия Заимова. Много е внимателна

# 831
  • Мнения: 690
Момичета, може ли да ми препоръчате педиатър от ДКЦ1 ( понеделник пазар). Четох назад в темата, но имаше само 1-2 мнения за там.
Благодаря ви!   bouquet
До колкото знам трябва да се говори предварително с педиатъра, за да дойде да види бебето като се роди, а записването става с акта за раждане.Или се бъркам нещо?

д-р Е.Заимова  Peace
ако искаш да те посети веднага след раждането вкъщи - прегледът се заплаща, тъй като детето няма още ЕГН и не може да се заведе по картон. Ако заведеш детето в ДКЦ-то - няма да ти вземат пари за преглед

# 832
  • Мнения: 50
Здравейте някой има ли мнение за др Стоян Миленков педиатър?

Частен кабинет
ул. Средец 32
моб. тел: 0888 320 870

Много съм доволна от него  Peace

# 833
  • Мнения: 418
Има ли доволни от педиатрите във Втора поликлиника ? И от кой по точно и кое ви харесва? Искам да сменям нашата, и ще съм благодарна ако ми кажете кое точно ви харесва при вашите!

# 834
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
д-р Е.Заимова
ако искаш да те посети веднага след раждането вкъщи - прегледът се заплаща, тъй като детето няма още ЕГН и не може да се заведе по картон. Ако заведеш детето в ДКЦ-то - няма да ти вземат пари за преглед
Няма такова нещо. Педиатрите са длъжни да направят две или три посещения в дома на детето, като първото е до, мисля, 24 часа от прибирането в къщи. За това не се плаща НИЩО! Тези прегледи ги поема ЗК.
Може още преди раждането да посетиш джипито, което си избрала и да разговаряш с нея, да й кажеш кога се очаква да родиш и т.н., след раждането и по-точно когато ви изпишат й се обаждаш и й казваш, че сте си вкъщи вече и тя е ДЛЪЖНА да дойде и да ви види, като тя ще ти каже около колко часа ще дойде, за да знаеш.
Акта за раждане се взима от общината доста по-късно. А при първото посещение се дават на джипито /когато дойде вкъщи/ мед. документи от родилното - с името на детето, как е протекло раждането и т.н. И по тях, може би, тя си записва пациента.
Ако са ви поискали пари за тези посещения - сигнализирайте в касата.

# 835
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bendji2710   Peace

Първите посещения на джипито и прегледи на бебето вкъщи, след изписването от родилния дом, не се заплащат! Нашата докторка дойде на 6-я ден, като се прибрахме вкъщи. След това около седмица по - късно отново. Детето още нямаше ЕГН, но пари не ми е искала.

.... Ако заведеш детето в ДКЦ-то - няма да ти вземат пари за преглед

Кой ще си заведе едноседмично бебе в ДКЦ - то, където все пак е пълно с болни хора?

# 836
  • Мнения: 1 516
д-р Розалина Христова дойде вкъщи в деня на изписването. След седмица пак. Не ми е искала пари. Това е ЕГН-то е манипулация и евтин номер!

# 837
  • Мнения: 1 477
Има ли доволни от педиатрите във Втора поликлиника ? И от кой по точно и кое ви харесва? Искам да сменям нашата, и ще съм благодарна ако ми кажете кое точно ви харесва при вашите!
При кой си сега?

# 838
  • Мнения: 40
Здравейте, чета ама никъде не виждам името на лекаря, при който ходя аз - д-р Динко Мандов. Работил е в Окръжна, отскоро се е преместил във Весела. Има частен кабинет близо до Военна болница. От почти две години ходя при него и съм много доволна, много е внимателен, спокоен и обяснява всичко, за което съм го питала досега. Другата седмица влизам в трети месец и засега продължавам да си ходя при него. Интересно, че никъде не виждам името му в списъка ( Може да съм го пропуснала или да е в черния списък) . Моля ако някой знае нещо за него да пише. Благодаря предварително!

# 839
  • Мнения: 1 516
Има ли доволни от педиатрите във Втора поликлиника ? И от кой по точно и кое ви харесва? Искам да сменям нашата, и ще съм благодарна ако ми кажете кое точно ви харесва при вашите!
При кой си сега?

Аз ще се повторя, ама - д-р Розалина Христова е човекът от Втора поликлиника. Ще останеш доволна!

Общи условия

Активация на акаунт