Arrow - Името ми е Оливър Куин, тема 4

  • 49 123
  • 765
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 218

"Стрела" е сериал, базиран на героя на ДиСи Комикс – Зелената стрела, който ни разказва за Оливър Куин - милиардер, който решава да изкорени престъпността в неговия град след завръщането си от безлюден остров, на който попада след корабокрушение.
Завръщайки се в Старлинг сити, майка му Мойра, любимата му сестра Теа и най-добрият му приятел Томи забелязват, че в него има нещо различно. Оливър Куин се превръща в друг мъж, различен от плейбоя, който е бил преди. Освен това той крие много тайни.
Премиерата на сериала е на 10 октомври 2012 и първи епизод събира 4 млн. зрители пред екраните.

Актьорски състав:

Стивън Амел  в ролята на Оливър Куин

Емили Бет Рикардс в ролята на Фелисити Смоук

Дейвид Рамзи в ролята на Джон Дигъл

Участват още: Кейти Касиди - Лоръл Ланс/ Черното канарче, Колтън Хайнс - Рой Харпър /Арсенал, Джон Бароуман - Малкълм Мерлин, Ману Бенет - Слейд Уилсън/Deathstroke и други.


http://www.imdb.com/title/tt2193021/

Предишната тема: Arrow - в очакване на втори сезон, тема 3

# 1
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да не ви изпусна  Hug

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И аз.
Благодаря за темата.   bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
И аз сред вас...  bouquet
Чакам суб. да качат и да гледам Wink

# 4
  • Мнения: 16 938
Благодарв за темата.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Чакам суб. да качат и да гледам Wink

Ми то има  Peace от адиктит май теглих newsm78

# 6
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Здравейте !  Hug

Скрит текст:
аз гледах донякъде новият епизод , но нямах време да го изгледам целия . Чудя се само, защо първо не пробваха да излекуват Теа с наноботите, както се излекува Рей ? Можеше поне да пробват.  Дано довечера да имам време да гледам  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 940
Има и аз го гледах и само как свърши,ще чакам следващия епизод! Simple Smile

# 8
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
А нещо не споменаха ли за вариант с наноботи ?  Мисля, че беше по- логично първо това да се пробва, отколкото това, което Оливър направи .....  #Crazy

# 9
  • Мнения: 8 218
А нещо не споменаха ли за вариант с наноботи ?  Мисля, че беше по- логично първо това да се пробва, отколкото това, което Оливър направи .....  #Crazy

Щото ако го бяха направили нямаше да има Олисити, нито пак щях да гледам Мат Нейбъл/Ра'с ал Гул  Mr. Green

# 10
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Факт.
Нито Оли щеше да приеме предложението.
Нямам търпение да го видя начело на Лигата на убийците. Въпросът е доколко ще се задържи на този така да го наречем пост.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 74
Благодаря за новата тема   bouquet

# 12
  • Мнения: 250
Благодаря за темата   bouquet

Последният епизод беше много наситен , дано оставащите до края на сезона бъдат също толкова добри  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 16 938
И на мен ми идваше по логично първо да пробват с наноботите но явно искаха директно да отиде в Лигата.
Може би преди да стане начело на Лигата първо трябва да обучат Оливър или по точно да забрави един вид миналото и това че е бил Оливър Куин.
Само че със сигурност няма да се получи това тяхно обучение.
А и ми е странно защо като отиде в Нанда Парбат и да не може да ходи лъдето си по иска тая Ниса си отиде в Стралинг сити.
Ама ми хареса че има вече Олисити  Heart Eyes

# 14
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Може да са били малко и да са отишли повече за Рей  Thinking

мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт