Сладкарничка за книги - тема 41

  • 21 845
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 567
Не участвам в тази игра, ама да кажа, че и аз като адашчето много обичам да овкусявам с лимони, а още повече със зелени лимони!  Heart Eyes Падам си по киселичкото1 И по зелениите също. Grinning Рукола!  Heart Eyes

Нели, честити придобивки, със здраве да си ги носиш! Hug

# 61
  • Мнения: 2 491
Мери,навсякъде пише че се сее края на април, началото на май Wink и до есента дава листенца. Даже вече ми изби мъничко,много й се радвам. А зимата можеш да си посееш в сандъче в къщи.

Изчез,че ще ми се карат...
Понеже и преди съм била на такова обучение затова се разсейвам,да не мислите че съм толкова безотговорна...

# 62
  • Мнения: 5 405
Оооо, мама какви ми ги говори тогава, че се сеела есента  Thinking значи по всяко време може да вирее  Joy Ще се прибирам тая седмица и ще я подновим, много съм щастлива, юхууу, ще ядем рукола и лятото  Laughing Crazy

# 63
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Вестоносецът пак тръгна.  Crazy

  afwitch Да знаете къде да откриете другарчето си, пращам адреси. Малко по малко, ще пратя на всички, но не днес. Ще пиша по няколко на ден. Ако има бързащи да пращат подаръка, а нямат още адрес, драснете някой ред, веднага ще изклюкарствам.  Mr. Green

Лотхен, ти май не си ми дала адресче.  Thinking

# 64
  • Мнения: 10 896
Ей, девойки с дворчета, не дразнете с рукола Naughty Не стига, че си я отглеждате сами, ами и целогодишно имате  Crossing Arms
Аз вътре не мога да гледам нищо, защото ако аз не се постарая да го уморя, то котките го пасат. Онзи ден ги оставих за секунда без надзор на терасата и котьо вече беше нападнал едното ми цветенце. Отнесе му половината листо.

# 65
  • Мнения: 5 405
Ули, като ми пратиш подаръка, ще ти върна пакетче с рукола  Joy newsm47 tooth

# 66
  • София
  • Мнения: 4 899
Лотхен, трудно ти е, а?! Нека , нека, да видиш лесно ли ни е било. А по твоя път съм минала.  Mr. Green жокер
Аз, аз  bowuu  Mr. Green
 smile3502 Та, Лотхен, която и да ми вземеш, няма да сбъркаш  Peace

Нелче, браво за тройния удар. Отдавна не ми се е случвало да си купя три дрешки на куп  Rolling Eyes
Виж, три книги е нещо съвсем различно  hahaha

Сетих се аз какво забравих да кажа още от предната тема.
Благодаря за офертите за гримирането  Hug
Скрит текст:
Имам една палитричка в розово, която си седи ей така неотворена.
Освен да я взема на срещата пък Бъбъл да ме направи красОтна  Flutter ...
Аз почти винаги слагам спирала и молив за очи, когато излизам на работа
или на срещи с вас, (за да не ви плаша  Misc Ghost)
Не се гримирам, когато имам почивен ден, ходя до магазина или се виждам с много близка приятелка. Не ползвам фондьотени, пудри, не правя скули, много рядко да сложа червило и гланц.

Пуснете ме да публикувам  Joy

# 67
  • Мнения: 1 829
Като чета, че масово обичате рукола и се чувствам сбъркана. Опитах веднъж и не ми харес.  ooooh! Виж айсберг обичам  Mr. Green

Голям кеф ми е, че тази година ще сме по-близо и до моето градче където родителите ми гледам ужасно много зеленчуци а ние все изтървахме защото сме далеч. Вчера и на вилата подготвихме малко място за домати, там си беше чиста градска вила само овошки и райграс, едва ги навих за малко място за домати и ягоди  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 476
Днес от сутринта мнооого ме налази  Shocked.

На бързо да кажа, че обичам музика и кино, обичам да ходя на концерти и екскурзии. С удоволствие пийвам хубаво кафе с парченце черен шоколад или чаша червено вино. Напоследък ми е интересна темата за здравословното хранене. Опитвам нови рецепти и вкусове и сякаш откривам нови светове. Нещо съвсем дребно или пък една добра дума, когато съм усетила, че са отправени с внимание към мен, могат да ме накарат да полетя.
Моето другарче ми се явява леко предизвикателство, някак не го познавам добре, макар, че е тука преди мене. Но от неговите постове оставам с впечатление, че е искрено и емоционално момиче. А аз харесвам такива хора и ще се опитам да го зарадвам. Hug

Харесва ми идеята на Маришка за рецептите. Една сладкарничка, трябва да има рецептурник Simple Smile

Довечера ще чета, че много сте изписали, а сега да се опитам да се отръскам от налазилите ме числа.

# 69
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Лотхен, трудно ти е, а?! Нека , нека, да видиш лесно ли ни е било. А по твоя път съм минала.  Mr. Green жокер
Аз, аз  bowuu  Mr. Green
 smile3502 Та, Лотхен, която и да ми вземеш, няма да сбъркаш  Peace



 Тръц.  Mr. Green

 Кали, бе, дрешките са само две.  Sunglasses Два панталона не ми стояха добре, че иначе щях да взема единия. И рокля мерих, но не се харесах. Две блузи  и чанта взех. Дай Боже три блузи да взема следващия път. Обаче на друго място харесах едни еспадрили. Трябва ми нещо леко и спортно, май те ще са за утре. Че идва заплатено време,  Grinning

 Ако и рецепти пишем,  Crazy, мале леле, ще имаме доста гости тогава. Като кулинарна тема ще сме. При сектата - манджи.  Joy

# 70
  • Мнения: 2 491
Мери,може и есента да се бодне и ще ти избие на пролет ако е навън,преди това няма как че ще е студено,това като есенния лук или марулята която се сади от семе есента Wink как да е..
Лофче,само рукола не я ядем че горчи,но я прибавяме към зелена салата или домат..


Нелко, честити дрешки,със здраве да си ги носиш,браво че си улучила толкова неща!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 462
Гиговче, ни ми пречи и само рукола със сол, лимон и зехтин.ммммм.

# 72
  • Мнения: 2 491
Пете, аз имах предвид Лофче и после се поправих.
Хубаво че ти харесва така,тъкмо е много полезна,на мен ми горчи само тя.

# 73
  • Мнения: 5 405
Гигова, аз казах, че като козичка я ям - късам и ям  Joy точно тази горчивина много ми харесва. Самостоятелно си я дъвча Grinning

Ай спирам се вече с тая рукола  Mr. Green Отивам до еконт да си взема едни шампоани, че всеки втори пост е мой Grinning Не, не съм толкова приказлива по принцип, ама играта ме кара да бърборя Grinning Млъквам.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 462
 Embarassed Embarassed Пак не съм разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт